Droga przez Piekoszów zamknięta dla ruchu. Oznakowanie fatalne

Wykonawca remontu drogi wojewódzkiej nr 786 zamknął ją dla ruchu, oczywiście nie informując o tym wcześniej mieszkańców. Po prostu postawione zostały „płotki” ze znakami zakazu ruchu. I tu ciekawostka…

Otóż pod znakiem zakazu ruchu jest tabliczka, że „nie dotyczy on dojazdu do posesji po uzgodnieniu z kierownikiem robót”. Czyli każdy z mieszkańców posesji, których jest przy zamkniętym odcinku kilkaset, musi poprosić o zgodę na przejazd kierownika robót? Toż to jakiś absurd! Gdyby wszyscy nagle zaczęli się do tego stosować, to szanowny pan kierownik niczym innym by się nie zajmował, tylko wydawaniem pozwoleń na przejazd. 
A co z mieszkańcami posesji, które nie leżą przy remontowanej drodze – mają fruwać? A jak dojechać do jedynej w Piekoszowie stacji benzynowej, skoro jest ona już za znakiem zakazu, za który mogą wjeżdżać tylko mieszkańcy posesji, na dodatek po uzyskaniu zgody od kierownika robót? Gdzie pozostali kierowcy mają jeździć po paliwo – do Kielc, na dodatek objazdem długości 15 km?
Zakaz ruchu w Piekoszowie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o