Przyjdźmy na sesję rady gminy! W poniedziałek 29 kwietnia o godz. 9.00

Apeluję do mieszkańców gminy Piekoszów – pokażmy, że nie jest nam wszystko jedno i zapytajmy radnych, co zamierzają zrobić w zaistniałej sytuacji. Sesja rady gminy odbędzie się w poniedziałek 29 kwietnia 2013 o godz. 9.00 w remizie w Piekoszowie. Kto może – niech przyjdzie. Posłuchajmy, co radni mają nam do powiedzenia.

Radni muszą sobie zdać sprawę z tego, że mieszkańcy zaczynają patrzeć im na ręce. 
Jak to możliwe, że gmina od wielu miesięcy jest zadłużona na setki tysięcy złotych, a mieszkańcy nie zostali o tym poinformowani?
Nie możemy pozwolić na cięcia w liniach autobusowych, z których korzysta codziennie tysiące osób i dla wielu jest to jedyny sposób, żeby dostać się do Kielc do szkoły czy pracy. Przecież nie każdy ma samochód, a busy wszystkich chętnych nie pomieszczą.
To samo dotyczy oświetlenia ulic – ciemności panujące od kilku dni na ulicach gminy są zagrożeniem dla bezpieczeństwa mieszkańców, szczególnie teraz, kiedy z powodu remontu drogi są rozebrane chodniki i ludzie muszą chodzić po jezdni.

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mecher1Anonymous Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonymous
Gość
Anonymous

Większość inteligentnych mieszkańców gminy, którzy mieliby coś sensownego do powiedzenia, o godzinie 9.00 poprostu pracuje. Moim zdaniem powinno odbyć się spotkanie z-cy wójta z mieszkańcami w godzinach popłudniowych, aby porozmawiać o problemach i ustalić plan naprawy sytuacji.

Anonymous
Gość
Anonymous

Myślę, że właśnie dlatego sesja została zwołana na taką godzinę – żeby jak najmniej ludzi miało możliwość przyjść.

mecher1
Gość
mecher1

Tak właśnie rządzą PiSiory. Nie mają pojęcia o niczym. Zero jakiejkolwiek wiedzy na temat ekonomii. Wydawać, wydawać i jeszcze raz wydawać.

mecher1
Gość
mecher1

Ło matko…cenzura 🙁