Dlaczego zrywają nowy asfalt na ulicy Piaskowej między Podzamczem a Piekoszowem?

Dostałem informację od dwóch osób o tym, że na ulicy Piaskowej między Piekoszowem a Podzamczem pojawiły się dzisiaj ekipy drogowców i zrywają nową nawierzchnię. Dlaczego?

Ulica ta została wyremontowana w zeszłym roku. Okazało się jednak, że nawierzchnia nie jest równa i musi zostać ułożona od nowa. W urzędzie zostałem zapewniony, że prace są wykonywane w ramach gwarancji i gmina nie będzie musiała za to płacić.

Ten wpis powstał wyłącznie dzięki Waszej czujności. Informację i zdjęcia dostałem od dwóch różnych osób prawie jednocześnie. Apeluję do wszystkich osób zaglądających na tego bloga – jeśli zobaczycie coś ciekawego lub bulwersującego – wyślijcie mi krótką informację i zdjęcie, może być z telefonu.

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mecher1Anonymous Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonymous
Gość
Anonymous

ok będę czujny:)

mecher1
Gość
mecher1

Chwała bobrom i partii za ten blog. Może teraz półgłówki z naszego urzędu, zanim zrobią jakiś szwindel – pomyślą o konsekwencjach.
Jeśli są to roboty gwarancyjne, to plus dla tego kto je wyegzekwował. Pamiętam remont drogi koło posterunku policji, sprzed kilku lat i to, że po kilku miesiącach pojawiły się tam dziury. Niestety tam nikt nie interweniował, dziury były tylko łatane, a szkoda, wykonawca powinien „beknąć” za to.

Anonymous
Gość
Anonymous

Nie wiem mecher w jakim kraju ty żyjesz i, czy dobrze zrozumiałem co rozumiesz pod słowem „bekanie”, ale naprawa wadliwie wykonanej drogi przez inwestora jest własnie owym bekanie w państwie prawa.

Anonymous
Gość
Anonymous

fakt ze warstwa ścieralna na tej drodze była do kitu, gołym okiem było widać niedoróbki, firma pewnie dopiero uczyła się ukladać asfalt, ale miło że ktoś z gminy zadbał o to żeby dopilnować warunki gwarancji. Czekamy na dalszą przebudowę drogi przez Podzamcze w kierunku Kielc , ruch niesamowicie duży bo to skrót do Łopuszna i Włoszczowy a chodników nie ma ani porządnego odwodnienia.