Gmina zwalnia pracowników, ale też… chce zatrudnić nowego!

Kto chce pracować w Urzędzie Gminy w Piekoszowie? Jest szansa, ale trzeba się pospieszyć. Trwa rekrutacja na stanowisko „Koordynator projektu konkursowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”. Termin składania ofert mija dzisiaj o godzinie 15.30

Sporo ostatnio można było przeczytać i posłuchać o zwolnieniach pracowników gminnych instytucji, związanych oczywiście z „programem naprawczym” wprowadzanym przez wicewójta. Okazuje się jednak, że gmina nie tylko zwalnia pracowników, ale też chce zatrudnić nowego.

Praca jest na cały etat, ale na czas określony. Do obowiązków nowego pracownika Urzędu Gminy będzie należało kierowanie realizacją projektu „Baśniowy Żłobek”.

Więcej informacji na temat wymagań i obowiązków można znaleźć w ogłoszeniu na stronie BIP Gminy.

To bardzo „szybka” rekrutacja – ogłoszenie ukazało się tydzień temu na gminnym BIP-ie, natomiast na stronie internetowej Gminy w „aktualnościach” go nie ma. Ciekawe dlaczego?

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Piekoszów BlogAnonymous Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonymous
Gość
Anonymous

rozumiem Twoje pytanie jako czysto retoryczne

Anonymous
Gość
Anonymous

Nagle ogłoszenie. Nie tak dalej jak kilka tygodni temu prowadzono rekrutację pracowników do złobka. Sama rozmawiałam z taka kandydatkąwracajacą z rozomwy w sprawie pracy w żłobku od kierownika oświaty. Czyżby to nie nalezało do kierownika projektu. Czy dopiero teraz się z tyn obudzili. Ktoś zaczął w tym grzebać. Coś mi to brzydko pachnie.

Anonymous
Gość
Anonymous

należy moi drodzy doczytać do końca,a nie pobieżnie i to co jest napisane dużymi literami,dziwię się założycielowi bloga,że łapie sie na takie plewy,osoba ta nie będzie dostawać ani grosza z budżetu gminy,jest to projekt unijny i pieniądze są na to z uni,a jesli chodzi o pospiech tak to jest z projektami ŚBRR w ostatniej chwili przysyła decyzje,a gmina musi szybko ogłosic to w bipie inaczej straci te pieniądze,i tyle

Piekoszów Blog
Gość

Napisałem o tym naborze ponieważ sporo osób szuka pracy, a to ogłoszenie było dość dobrze „ukryte” i trzeba było sporo naklikać, żeby się do niego dostać – sam znalazłem je dopiero 2 dni temu, a regularnie „czeszę” stronę gminy.

Anonymous
Gość
Anonymous

Witam.Praca w urzędzie … troszkę z innej beczki – efektywność pracy. Od dłuższego czasu widzę jak rano panie zatrudnione przy pracach interwencyjnych idą około 8:00 koło mojego domu. Codziennie rano o 7:30 muszą się zameldować włodarzowi by później iść na sortownię i pracować. Codziennie więc taka jedna osoba traci około 30-40 minut z dnia pracy na to by przemieścić się od urzędu do miejsca wykonywania pracy. Wójt jak i obecny pan p.o. wójta – żaden z nich nie pomyślał o czymś takim jak wydajność pracy, nie pomyślał jak to usprawnić by było efektywniej i sensownie wydawać pieniądze podatników. Podpisy rano… Czytaj więcej »

Anonymous
Gość
Anonymous

Drogi autorze, czemu nic nie napisałeś o fenomenalnym artykule w najnowszej polityce, genialnie opisuje naszą gminę.

Piekoszów Blog
Gość

Pisałem o nim na facebooku, ale na blogu też wkrótce opiszę swoje wrażenia. Cierpliwości 😉