Referendum w gminie Piekoszów – ruszyła kampania informacyjna

Na tablicach informacyjnych na terenie gminy Piekoszów pojawiły się ogłoszenia na temat organizowanego referendum w sprawie odwołania wójta i rady gminy. W ogłoszeniu znalazły się nazwiska mieszkańców, którzy wystąpili z inicjatywą przeprowadzenia referendum, a także zarzuty wobec władz gminy.

W uzasadnieniu wniosku o referendum czytamy między innymi, że władze gminy doprowadziły ją do katastrofy finansowej i niewypłacalności. Wśród powodów zgłoszenia wniosku o referendum jest też szukanie oszczędności kosztem mieszkańców – m.in. wyłączenie oświetlenia ulicznego i cięcia w rozkładach jazdy autobusów.
Niestety w treści ogłoszenia nie ma informacji – gdzie i kiedy będą zbierane podpisy w sprawie referendum.

Chciałbym uprzedzić niektórych komentatorów – nie mam nic wspólnego z organizatorami referendum.

Oto zdjęcie ogłoszenia:

15
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
EleonoraPBAnonymoussaskya Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonymous
Gość
Anonymous

nie masz nic wspólnego z tym referendum bo jesteś panem Wijasem? haha

Piekoszów Blog
Gość

Nie, nie jestem panem Wijasem. Chyba masz jakąś manię prześladowczą. Moje nazwisko nic by Ci nie powiedziało, jestem tu nowy, kilka lat temu przeprowadziłem się z Kielc.

saskya
Gość
saskya

Myślę, że nie warto się tłumaczyć bo to jeszcze bardziej nakręca trolli. Jakie ma to znaczenie kim jesteś. Miałeś taki pomysł na bloga i jest to twoja sprawa. Jak się komuś nie podoba, że możesz być jakimś panem Wijasem to niech tutaj nie wchodzi 🙂

pawel arabasz
Gość

zapraszam przedstawicieli referendum do Piekoszowa pod Lasem.

Anonymous
Gość
Anonymous

Przydałaby się informacja gdzie i kiedy będą zbierane podpisy

Piekoszów Blog
Gość

Jeszcze nie widziałem, żeby gdzieś zbierali, ale jak coś będę wiedział – oczywiście napiszę.

Inny anonim
Gość
Inny anonim

Problem z tymi wyborami jest taki, że kadencja będzie trwała tylko rok, i będzie zapewne polegała na podejmowaniu bardzo nie popularnych decyzji. Rozsądnie myśląc inwestowanie pieniędzy w ulotki czy plakaty w takiej sytuacji to trochę wywalanie ich w błoto.

czerepah d..a
Gość
czerepah d..a

Pomyliłeś się kandydaci jednak zainwestowali w kampanię.

Anonymous
Gość
Anonymous

Na Podzamczu juz zbierają podpisy na referendum jezeli zbiora wymaganą liczbę głosów planują referendum na wrzesień

Anonymous
Gość
Anonymous

no i po co to? żeby następnemu dać przez rok się nażreć. Lepiej przeczekać do kolejnych wyborów za półtorej roku i wybrać solidnego kandydata. Wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja w gminie. Najpierw wszystko to trzeba poprzecinać, oczyścić z powiązań.

pawel arabasz
Gość

Chyba zartujesz? i co? przez ten czas płacić Dabrowie pobory? wyjdzie i będzie sie smiał ludziom w oczy że rządził takimi baranami?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

ehh, naprawdę robi mi się was żal jak to czytam. 🙂 radziłbym wam zorientować się w sytuacji i upewnić się w przekonaniu, kto jest czemu winien i nie osądzać Dąbrowy pomimo tego, że zna się go jedynie z głupich plotek rozsyłanych przez idiotów.

Anonymous
Gość
Anonymous

malejecie w moich oczach, idioci. radziłbym wam ogarnąć sytuację i upewnić się przekonaniu, kto jest czemu winien. nie wspominam już o tym, że wszystko co napisane jest wyżej o wójcie Dąbrowie to kretyńskie plotki, bo on jest kompletnie inną osobą niż głoszą plotki.

Eleonora
Gość
Eleonora

Np zapytaj radnego „powiedział radny…”, kto notorycznie molestował wójta w sprawie budowania kolejnej remizy strażackiej, zresztą wielokrotnie wyśmiewane przez ciebie molo to kolejna chora wizja forsowana przez lata… Po części się nie dziwię ludzią że są wkurzeni ale to ich wina, bo lata ignorancji zaowocowały tym że o losie ich miejscowości decydowała jedna osoba, nie najbardziej kompetentna ale mająca najwięcej znajomych.