Inicjatorzy referendum zapraszają studentki i studentów do pracy w obwodowych komisjach wyborczych

Na tablicach ogłoszeń we wsiach gminy Piekoszów wiszą ogłoszenia zachęcające mieszkańców do udziału w referendum, które odbędzie się 11 sierpnia 2013. Inicjatorzy referendum zapraszają też studentki i studentów do pracy w komisjach wyborczych.

Zgłoszenia chętnych do pracy w obwodowych komisjach wyborczych będą przyjmowane od 10 lipca 2013 (od godziny 18.00) pod numerem telefonu 695-838-191. Za udział w pracach komisji przysługuje dieta.

[aktualizacja 10.07.2013 godz. 19:15] Wszystkie 40 miejsc zostało już rozdzielone. Jeśli w referendum zostanie odwołana rada gminy i wójt – kolejna okazja do pracy w obwodowych komisjach wyborczych może być jeszcze w tym roku, podczas przedterminowych wyborów.

Przypomnę – referendum w sprawie odwołania wójta i rady gminy Piekoszów odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia 2013, lokale wyborcze będą czynne w godzinach od 7.00 do 21.00. Każdy uprawniony do głosowania mieszkaniec gminy otrzyma w lokalu wyborczym dwie karty – na jednej odpowie czy jest za odwołaniem wójta, na drugiej – rady gminy.

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ciekawyPBstarara Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Referendum ,zgodnie z postanowieniem dotyczy odwołania rady gminy wójta gminy ,tak dla zachowania porządku

starara
Gość
starara

Pytanie: Czy to nie dziwne że Pan Blog pomaga inicjatorom referendum?
Odpowiedź: Oczywiście że nie jest to dziwne, gdyż Pan Andrzej jest może i nie bliskim sąsiadem, ale z tej samej ulicy Pana W.
Wasza piękna Jarzębinowa rodzinka:)

ciekawy
Gość
ciekawy

no to Blog musi miec tez cos wspolnego z firma zbierajaca smieci, bo podal harmonogram wywozu. Moze to jakis kuzyn Pana Bloga jezdzi smieciarka? ;d

Anonimowo
Gość
Anonimowo

harmoogram już dawno podali do wiadomości widac że jesteś nie na bieżaco

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Panie Blogu. Jest już nowy numer „Głosu Piekoszowa” a Pan nic o nim. A tam tyle rewelacji! I to w wykonaniu m.in. głównodowodzącego Rady Gminy.

Pozdrawiam.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

no prosze na blogu tez sa wielblady merytoryczne wprowadzajace ludzi w blad…obecnie powolywane byly obwodowe komisje ds. referendum a nie obwodowe komisje wyborcze….info za bip.piekoszow.pl…ale to juz polski narod drzazge u obcego sie widzi a u siebie belki ni cholery….;)