Jest już nowy – okrojony rozkład jazdy autobusu linii 28

Na stronie ZTM jest już dostępny nowy rozkład jazdy autobusu linii nr 28, który będzie obowiązywał od soboty 20 lipca. Wypadł z niego wieczorny kurs z Kielc do Piekoszowa (między godzinią 20 i 21) i powrotny.

Nadal nie wiadomo, które kursy do tej pory dojeżdżające do Jaworzni zostaną skrócone do pętli w Janowie, ponieważ w rozkładzie jest błąd – zarówno kursy do Janowa jak i do Jaworzni są oznaczone literą „J” przy godzinie odjazdu.

Rozkład został już poprawiony na stronie ZTM. W dni powszednie 5 kursów będzie dojeżdżało tylko do pętli w Janowie, w rozkładzie na soboty i niedzielę na szczęście nie ma cięć. Dobra wiadomość – nie został zlikwidowany kurs z Kielc do Piekoszowa między godziną 12 i 13 oraz powrotny między 13 i 14.

Nowy rozkład jazdy jest dostępny na tej stronie.

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Jest już nowy – okrojony rozkład jazdy autobusu linii 28"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Qaaz
Gość

Już wiadomo…

mecher1
Gość
Szalom A ja mam pytanie w związku z nowo położonym asfaltem, któren to następnie jest wycinany, celem położenia rur jakwychś. Czy takiego działania nie można podciągnąć pod paragraf o niszczeniu mienia publicznego? Bo przecie już szlag mnie trafia, gdy widzę […] dziurawiących to co zostało położone. Czy nie można było położyć instalacji wodno kanalizacyjnej i elektrycznej przed wylaniem warstw asfaltu, tak jak to jest praktykowane w Niemczech na przykład? Jeżeli ktoś zna prawo i potrafi wskazać odpowiedni paragraf, któren to dawał by możliwość pociągnięcia kierowników i prezesów owych inwestycji do odpowiedzialności, to bardzo proszę o wskazanie takowego. Wizyta w prokuraturze… Czytaj więcej »
mecher1
Gość

@PB
Tutaj trzeba się o legalność takowych poczynań pytać, nie kogoś kto był by sędzią we własnej sprawie, ale prokuratury.

„…to wycinanie asfaltu jest zgodne z projektem i sztuką budowlaną…”

Mam rozumieć, że projektant nakazuje najpierw wybudować drogę, a następnie ciąć ją, aby położyć rury? Wiec wg mnie nie powinien nazywać się projektantem.
Wyrażenie „sztuka budowlana” w tym przypadku pozostawiam bez komentarza.
Jednakże tej sprawy nie wolno tak zostawiać. Będę drążył dalej, może ktoś podrzuci odpowiedni paragraf.

mecher1
Gość

„…Osobiście czuwam, aby wszystko odbywało się zgodnie z dokumentacją…”

A więc dokumentacja ta, jest funta kłaków nie warta…

wpDiscuz