Kto będzie rządził gminą Piekoszów do wyborów? Wojewoda proponuje Bożenę Szczypiór

Wojewoda Świętokrzyska – Bożentyna Pałka-Koruba wystąpiła do Premiera Donalda Tuska z wnioskiem o wyznaczenie osoby, która będzie pełniła funkcje rady gminy i wójta Gminy Piekoszów i zarekomendowała na to stanowisko Bożenę Szczypiór.

Bożena Szczypiór jest absolwentką Politechniki Radomskiej oraz Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Posiada blisko 30-letnie doświadczenie zawodowe m.in. na stanowisku kierownika Sekcji Usług Regulowanych Rynku Hurtowego w Telekomunikacji Polskiej oraz Zastępcy Wójta w Gminie Smyków, pełniła także funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka.

13
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
PBmieszkaniecGustaw Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gustaw
Gość
Gustaw

Jak się potwierdzi to może i dobrze. UG jest w większości zfeminizowany. Kobieta szef to zazdrość dla innych kobiet urzędniczek. Swoją drogą mają już spraktykowany sposób obchodzenia się z szefem – kobietą.

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Pani była wójt z Jaworzni.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Czy p. komisarz już urzęduje?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mój kolejny wpis odnośnie bezczelności dyrektorki szkoły się nie pojawił, czy mam coś podejrzewać?
Dlaczego ojciec moderator nie chce, aby się ludzie o tym dowiedzieli. Nadmieniam nie jest to przypuszczenie ani kłamstwo. To prawda w dobie oszczędności.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A jednak mam coś podejrzewać. Inne informacje jakoś sprawdzasz i publikujesz w kilka chwil. Moje rozczarowanie wobec Ciebie sięga zenitu. Miałem nadzieje, że to patrzenie władzy na ręce to poważna sprawa. Widzę, że to co chcesz to publikujesz. ROZCZAROWANIE

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Myślę, że dziś każdy ma tę świadomość. Proszę mi wierzyć, że nie chodzi o zrobienie komuś na złość i wypisywanie bzdur, lecz pokazanie arogancji władzy. Teraz kiedy gmina jest w takiej sytuacji, a nie innej. Myślę, że komisarz się tym zajmie, a ja będę pierwszy który mu to wskaże.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Podobno p. komisarz już urzęduje.