Wpisy z miesiąca : wrzesień 2013

„Głos Piekoszowian” – nowy numer gazetki inicjatorów referendum

W swojej skrzynce pocztowej znalazłem parę dni temu znajomo wyglądającą, czarno-białą gazetkę – bardzo podobną do tej, której dwa numery wydali podczas wakacji inicjatorzy referendum. Okazuje się jednak, że nieco zmienił się jej tytuł – zamiast „Oni nie pozwolili, żeby to napisał Głos Piekoszowa” jest to „Głos Piekoszowian”.

Gdzie się podziały przystanki autobusowe?

Pisałem kiedyś o przystanku autobusowym w Micigoździe, który „zniknął” przy okazji remontu drogi. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej. Wykonawca remontu drogi po raz kolejny dał dowód na to, że nie przejmuje się bezpieczeństwem i wygodą mieszkańców.

19 września 2013 odbędzie się sesja rady gminy

Na stronie Urzędu Gminy pojawiło się ogłoszenie o planowanej sesji rady, która ma się odbyć w czwartek – 19 września 2013 o godzinie 10.00 w sali nr 115 urzędu.

To już pewne – wybory wójta i rady gminy Piekoszów odbędą się 10 listopada 2013

Premier Donald Tusk podpisał rozporządzenie w sprawie przedterminowych wyborów w naszej gminie. Oznacza to, że przedterminowe wybory wójta i radnych odbędą się w niedzielę 10 listopada 2013. Lokale wyborcze w dniu głosowania będą czynne w godzinach 8.00 – 22.00

Przedterminowe wybory wójta i rady gminy odbędą się 10 listopada 2013? Wiele na to wskazuje

Jak poinformowało Echo Dnia – jest już gotowe rozporządzenie premiera w sprawie przedterminowych wyborów wójta i rady gminy Piekoszów. Jeśli Donald Tusk złoży pod nim podpis – wybory odbędą się za 2 miesiące – 10 listopada 2013.