Głos Piekoszowa – ukazał się numer październikowy

Jest już dostępna elektroniczna wersja najnowszego numeru Głosu Piekoszowa, a w nim między innymi obszerny wywiad z panią komisarz, która od ponad dwóch miesięcy pełni funkcję wójta i rady naszej gminy.

W październikowym numerze Głosu Piekoszowa znajdziemy też sylwetki kandydatów na urząd wójta, informacje o wyborach, które odbędą się 10 listopada, przeczytamy także – o postępie prac przy remoncie przebiegającej przez Piekoszów drogi wojewódzkiej nr 786 i rozpoczętej przebudowie gminnej biblioteki. Jest też informacja o tym, dlaczego gminny żłobek zostanie otwarty z opóźnieniem.

Dostępna jest wersja gazety do czytania w przeglądarce internetowej oraz do ściągnięcia w pliku PDF.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
zmietekMichałczerepah Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
czerepah
Gość
czerepah

..przecztałem wywiad z komisarzem ,jestem zawiedziony,sądziłem że to bedzie „kobieta z jajem” a tu czyste slogany ….”słup” wstawiony żeby skasować miesięczne wynagrodzenie ….

Michał
Gość
Michał

Tamten przynajmniej miał jaja i pracował za dużo mniejsze pieniądze. Czy pani komisarz podjęła jakieś strategiczne decyzje czy jedzie na dokumentach przygotowanych przez byłego zastępcę?

zmietek
Gość
zmietek

Nie pochwalam wszystkim decyzji byłego zastępcy, ale to naprawdę inteligentny gość. Stanął przed trudnym zadaniem i robił co mógł żeby tą gminę ratować