Spotkanie przedwyborcze 30 października

Wpadła mi w ręce ulotka kandydata na wójta – Zbigniewa Piątka z zaproszeniem na spotkanie przedwyborcze, które odbędzie się dość nietypowo – w środku tygodnia, a dokładnie – dzisiaj (30 października).

Spotkanie z kandydatem PIS na wójta i kandydatami na radnych z jego listy odbędzie się w godzinach 17:30-19.00 w szkole w Micigoździe.

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PBbpriko 53 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
czerepah
Gość
czerepah

http://www.fakt.pl/tasmy-prawdy-dolnoslaskiej-po-za-poparcie-wlasciwego-kandydata,artykuly,426316,1.html
..kolejni umoczeni ….kolesie ,układy,praca tylko dla swoich …
..umęczony narodzie … jak dlugo jeszcze !!!!!!!!!!!! ….

riko 53
Gość
riko 53

Te spotkania przedwyborcze świadczą o małym zainteresowaniu mieszkańców wyborami. Przychodzi na spotkanie z kandydatem 10- 15 osób.
Co sie w tej gminie dzieje ? Przecież to jest okazja przetestowania radnych do czasu wyborów na cztery lata z wójtem włącznie.
Ja wybieram ludzi wykształconych i młodych […], którzy nie maja nic wspólnego ze starym układem w gminie. Nie potrafią wznieść się ponad przeciętność. Na sesjach nawet nie wiedzą nad czym dokładnie debatują( braki w wykształceniu ) , łatwi do zmanipulowania i przekupienia obietnicami.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Człowieku jakie cztery lata? Ogarnij się. Twój wpis świadczy o braku zainteresowania. Ja osobiście uważam, że trzeba tu człowieka mocnego, dobrego gospodarza, a jak patrzę na kandydatów to cieniutko.

riko 53
Gość
riko 53

Drogi „Anonimie ” czytaj ze zrozumieniem. Skup się i przeczytaj powoli ,dokładnie lub poproś kogoś co ci wytłomaczy co napisałem. Patrzeć to za mało trzeba jeszcze ich znać i posłuchać co mówią jak mówią i być by zapytać gdy są wątpliwości.
Zpoważaniem riko53

bp
Gość
bp

Panie Blog był Pan na tym spotkaniu?