W poniedziałek (21 października) nie będzie wody

W poniedziałek – 21 października nie będzie wody aż w 6 miejscowościach naszej gminy – Górkach Szczukowskich, Szczukowicach, Brynicy, Julianowie, Podzamczu i Micigoździe.

Przerwa potrwa od godziny 7.30 do 17.00 i jest związana  z wymianą pompy na ujęciu w Górkach Szczukowskich.

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "W poniedziałek (21 października) nie będzie wody"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
czerepah
Gość

…woda to jedno a prąd drugie ..czy nie uważacie że wyłaczenia tych mediów zdarzają się zbyt czesto? …nowy sprzęt AGD raczej tego nie lubi ,tylko w tym roku wydałem na naprawe zamrażarki 450 zł ,powód ..zbyt częste wyłaczenia prądu …

Brynica
Gość
We wtorek rano wyłączyli prąd na kilka godzin w Micigoździe. Mam tam fermę kur, kilka tysięcy sztuk, a one bez prądu długo nie przeżyją, gdyż braknie im wentylacji i zaczną się dusić. Akurat pech tak chciał, że popsuł nam się agregat i nie mogliśmy go uruchomić w żaden sposób. Dzwoniliśmy na pogotowie energetyczne i mówimy jaka sytuacja i czy nie mogli by specjalnie jakoś przepiąć na transformatorze, by tam prąd popłynął. Z czego Pan z pogotowia mówi, że co im niby się może stać. Zapytałem go – a gdyby Panu nie dostarczono powietrza to co by się Panu stało? On… Czytaj więcej »
czerepah
Gość

tematy do rozwinicia …
1.zakaz opalania weglem
2.gazyfikacja gminy
3.kanalizacja !!!!!!!!!!!!!

ja
Gość

temat 1 – głupota opalanie węglem jest najtańsze i dlaczego mam płacić drożej za olej czy gaz ??
temat 2 – pomijam
temat 3 – przecież jest kanalizacja, ja wpiąłem się w 2001 roku

czerepah
Gość
cyt …..”W Kielcach odnotowano aż 100 dni, w których przekroczone było stężenie pyłu szczególnie groźnego dla człowieka. Powoduje on kłopoty z oddychaniem i choroby układu krążenia. Gorzej było tylko w miastach na Śląsku, w Nowym Sączu i Krakowie. W pierwszej dziesiątce raportu znalazło się aż sześć polskich miast i cztery bułgarskie. Przyczyną zanieczyszczenia są nie tylko zakłady przemysłowe czy natężenie ruchu samochodów; wpływ na stan powietrza w Kielcach ma też duża liczba domów ogrzewanych nie tylko węglem, ale też śmieciami. ” ….10 min od Piekoszowa !!!!!! ..co do kanalizacji to nie mam do czego sie wpiąć …. a najśmieszniejsze jest… Czytaj więcej »
ja
Gość

Kolego, zgadzam się z Tobą, że ludzie smrodzą, ale dlatego, że palą śmieci i plastiki. A że w Kielcach jest takie duże zapylenie to polemizowałbym, nawet zarząd miasta powątpiewa w rzetelność tego raportu. Ja mam piec ze Stąporkowa z zasobnikiem i podajnikiem ślimakowym „Termo Eco”, który jako paliwo podstawowe wykorzystuje miał, zastępczo ekogroszek lub pelet i możesz wierzyć lub nie, ale po odpowiednim wyregulowaniu sterownika spalanie jest bezdymowe (nawet w mroźne dni). Oczywiście musi być paliwo wysokokaloryczne (26000 cal), które kupuję w Kielcach, bo jak kupowałem w naszej gminie to nie byłem zadowolony (śmierdziało siarką).

ja
Gość

zapomniałem dodać najważniejsze – miał musi być suchy jak pieprz

czerepah
Gość

http://finanse.wp.pl/kat,1033689,title,Koniec-opalania-weglem,wid,16028950,wiadomosc.html?ticaid=11184c

…jest już projekt dofinansowania do wymiany pieca i docieplenia budynków …

wpDiscuz