Autobusy linii nr 18 wracają na starą trasę od 1 grudnia 2013!

Dobra wiadomość dla pasażerów linii nr 18 – od 1 grudnia 2013 autobusy będą kursowały na „starej” trasie, czyli z pętli w Micigoździe przez Piekoszów, osiedle i Podzamcze.

O zmianie poinformowała pełniąca obowiązki wójta – pani Bożena Szczypiór. Przypomnę, że trasa linii nr 18 została zmieniona ponad pół roku temu w związku z remontem drogi wojewódzkiej nr 786. Inwestycja dobiega już do końca – droga ma nową nawierzchnię, na prawie wszystkich przystankach zostały zbudowane zatoki dla autobusów i nowe wiaty dla pasażerów.

Zarząd Transportu Miejskiego nie podał jeszcze nowego rozkładu jazdy linii nr 18. Jak tylko będzie on dostępny, poinformuję Was o tym.

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
IzaTomaszPBErykLucyfer Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
karolina
Gość
karolina

KOCHAM TO!

Lucyfer
Gość
Lucyfer

no nareszcie tylko żeby jeszcze na Podzamczu ul Piaskowa przy przystanku świeciły lampy bo na tą chwilę to jest ciemno jak w ………!

Eryk
Gość
Eryk

No wracają ok, a kursow kiedy bedzie wiecej?

Tomasz
Gość
Tomasz

Powiem Panu Panie Blogu tyle, mnie Pan nie odpowiedział na pytanie o autobusy ale jakoś niejaki Eryk dostał odpowiedz w ciągu 13minut… Wstydz się Pan… Czyżby moje pytanie było niewygodne?
A swoją drogą wstyd jest oszczędzać na transporcie, jak Pan Wójt z Radą zaczną jezdzić autobusem do pracy(nawet na koszt Gminy) i pracować społecznie to wtedy niech mądrale sobie oszczędzają na autobusach.

Iza
Gość
Iza

Pan wójt obiecal nam autobusiki, moze wypelni obietnicę eheheheh 😉