Ciekawe rozmowy z kandydatami w Radiu Kielce

Nie jestem fanem i słuchaczem Radia Kielce ale wysłuchałem dzisiejszych wywiadów ze Zbigniewem Piątkiem i Wiesławem Jóźwikiem. Jestem pod wrażeniem!

Rozmowy są bardzo ciekawe i dobrze poprowadzone. Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że o północy w nocy z piątku na sobotę rozpoczyna się cisza wyborcza przed drugą turą wyborów i do czasu zakończenia głosowania już nie usłyszymy ani przeczytamy żadnych wypowiedzi kandydatów.

Nagrania są dostępne na stronie Radia Kielce:

21
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
HanysEdwardPBanonimon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
saskya
Gość
saskya

Dzięki za tą informację. Rozmowy były świetnie prowadzone. Prowadzący był dobrze przygotowany, szkoda tylko że tak krótko. Czat też był za krótki, pan Jóźwik zdążył odpowiedzieć tylko na dwa moje pytania. Szkoda, że na trzecie nie zdążył. Natomiast pan Piątek nie odpowiedział na żadne moje pytanie, jestem zawiedzona.
A z chęcią bym się dowiedziała jaki pomysł mają kandydaci na brak wody z sezonie letnim. Latem, żeby się napić herbaty muszę najpierw kupić wodę w sklepie, za to u wielu mieszkańców woda leje się strumieniami podlewając soczyste i zielone trawniki. W wielu gminach jest zakaz podlewania trawników latem.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ale masz problem. Do lata daleko, a teraz są ważniejsze sprawy nad których rozwiązaniem zastanawiają się kandydaci.
Czat J merytoryczne odpowiedzi wiele się można dowiedzieć, to samo można powiedzieć o rozmowie w Radio Kielce.
Czat P słabo i blado bez konkretów, rozmowa radiowa to samo.

Paweł
Gość
Paweł

Po wysłuchaniu obu rozmów z kandydatami mogę stwierdzić że Pan Z. Piątek był bardzo słabo przygotowany i zorientowany w sprawach gminy. Ponadto jako mieszkaniec gminy powinien ją promować a nie stwierdzać, że brak jest ładnych miejsc w Piekoszowie. Poza tym nie określił w jaki sposób będzie szukał oszczędności i gdzie. Wiadome, że są to decyzje mało popularne ale w przypadku tak zadłużonej gminy niestety bardzo potrzebne. Natomiast z wypowiedzi Pana W. Jóźwika można od razu wywnioskować, że będzie dążył do oszczędności w gminie. Osoby które jeszcze nie są zdecydowane na kogo głosować powinny wysłuchać obu nagrań i wtedy nie będą… Czytaj więcej »

bp
Gość
bp

Słabo?Tragicznie! Facet ma pojęcie o samorządzie takie jak ja o fizyce kwantowej. Żenujący poziom wypowiedzi pana Piątka- pomijam fakt, że duka jakby miał kluchy w gardle to zwyczajnie NIE WIE O CZYM MÓWI!

Saskya
Gość
Saskya

Trochę to smutne usłyszeć, że w Piekoszowie nie ma ładnych miejsc.

piekoszowianin
Gość
piekoszowianin

pierwszy raz słyszę wypowiedzi Piątka i tragedia, on nawet nie umie płynnie zdania wypowiedzieć, jak on gdzieś gminę chce reprezentować, zdecydowanie Jóźwik lepiej sobie poradził…tragedia

Anonimowo
Gość
Anonimowo

przesłuchałam obu nagrań i teraz mam problem Pan PIATEK mówi ze skupieniem rozwagą każde słowo przemyślane a pan Jóżwik lelum po lelum zawsze to samo,JESZCZE JEDNO DLACZEGO PYTANIA MIELI RÓŻNE

Kaz
Gość
Kaz

Z rozwagą? Takiego dukania dawno nie słyszałem 🙂

bp
Gość
bp

Właśnie- poziom wypowiedzi Piątka zarówno od strony merytorycznej jak forma żenująca! On chyba nic nie czyta bo ma straszne problemy z artykułowaniem zdań.

obywatel
Gość
obywatel

Widać i słychać że pan Piątek, nic a nic nie wie o naszej gminie i jej problemach. Lepiej dla niego i dla wszystkich, a by trenował kadrę kolarską niż zarządzał gminą.

piekoszowianin
Gość
piekoszowianin

widzę, że „anonim” to chyba od pana P.bo „lelum polelum” pisze się właśnie tak, a tu widać brak wiedzy w słowie pisanym i mówionym…żenada…

on
Gość
on

popierałem Piątka w wyborach, ale po wypowiedziach w radiu zmieniłem zdanie, druga tura wg mnie należy do Jóźwika, duka jak chciałby a nie może!

anonim
Gość
anonim

Piątek reprezentuje w wypowiedziach poziom Kononowicza, moje gratulacje, kompletna porażka, nie dziwię się, że nie wziął udziału w debacie z Jóźwikiem

anonim
Gość
anonim

dla mnie piątek to człowiek tragedia, wypowiedzi na poziomie żenującym, słuchać się nie da

Edward
Gość
Edward

Wychodzi na to że najlepszym wójtem był Dąbrowa