Wójt Zbigniew Piątek. Są oficjalne wyniki drugiej tury wyborów

Jak poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza – Zbigniew Piątek wygrał drugą turę wyborów na stanowisko wójta gminy Piekoszów. Otrzymał 3082 głosy – czyli ponad 56 procent.

Na drugiego z kandydatów – byłego wójta Wiesława Jóźwika zagłosowało 2371 wyborców, to jest ponad 43 procent. Frekwencja wyniosła ponad 43 procent, czyli o wiele mniej niż w pierwszej turze głosowania.

28
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PBKronikarzłukaszgóral niskopienny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Młody
Gość
Młody

Przewiduje, jak wielu chyba, że prawie i sprawiedliwie w naszej gminie będzie maksymalnie rok, a potem trzeba będzie ustąpić z siodełka i kolejne cztery lata ktoś inny będzie pedałował:)

donald
Gość
donald

@młody współczuję , ale trochę więcej wyobraźni i wiedzy bo tej wam zabrakło

Młody
Gość
Młody

Komu zabrakło?

seba
Gość
seba

Super. Poprzedni wójt na pewno się ucieszył z takiego obrotu sprawy. Rodzinka tez zadowolona-nawet gratulacje składa na fb:) żenada

mecher1
Gość
mecher1

Gratuluje wszystkim oczadziałym od kadzidła. Jeden PiSdzie…ec trafił do pudła, a na jego miejsce wskoczył jego kolega SUPER!!! No teraz dopiero będą zmiany i jak to zawsze w przypadku PiSu bywa zawsze na lepsze (vide Dąbrowa). Pan Piątek zapewne wspomoże też ubogi w naszej gminie kler i zamias 500tys złotych, (słownie : pół miliona złotych – co za śmieszna jałmużna) które lekką ręką wydał Dąbrowa, ten wyda z milion, wszak panowie wsukienkach tyle dobrego robią dla naszej gospodarki. GRATULUJĘ, GRATULUJĘ i jeszcze raz GRATULUJĘ 🙁 🙁 🙁 Natomiast w ramach walki z bezrobociem pan Piątek stworzy zapewne w urzedzie kilkadziesiąt… Czytaj więcej »

zadowolony
Gość
zadowolony

Przegrywać też trzeba umieć. Ale jaka kampania takie komentarze popleczników

gość
Gość
gość

no to będzie rządził …… cała RG przeciwko niemu… dziś znalazłem na sieci coś takiego: „http://www.swietokrzyski.platforma.org/kielecki_ziemski/piekoszow/aktualnosci,,18929,krajowe.html” (nie wiedziałem, że jest powiązany i to mocno z PO) czyli kolejny członek RG z którym, nie będzie mógł współpracować ….

Hanys
Gość
Hanys

No coz – mialem glosowac na Jozwika, ale jego kampania na „niskim” poziomie spowodowala ze zaglosowalem przeciwko! Piatek nie byl moim kandydatem, PISiorow nienawidze, ale gosciu moze nie taki wygadany jak Jozwik, ale za to przynajmniej kulturalny. To ze wygral Piatek to i tak na reke Jozwika, bo w nastepnych wyborach bedzie mial jednego przeciwnika mniej i wieksze szanse na cala kadencje. Piatek nie naczaruje bo niby z czego, wiec posiedzi roczek i zniknie.

mecher1
Gość
mecher1

@Hanys
Oby Twoje słowa okazały się prorocze. Ramen 🙂

wiga
Gość
wiga

Nie bardzo rozumiem wójta Piątka jeżeli chodzi o audyt czyżby już robił miejsca dla swoich. po co i komu ten audyt z tego co wiem to kontrola goni kontrolę karty leżą na stole wszystko o wszystkim już wiedzą a on mówi o audycie. Ciekawe czy do tego przyjmie kogoś z terenu gminy Piekoszów, czy tzw „swoich” z Kielc Nowy wójt szykuje następne wydatki czyżby?

bp
Gość
bp

http://www.radio.kielce.pl/pl/przeglad-548/_post/18659

Niech za cały komentarz posłuży to co powiedział Pan Piątek dziś w RK. Bo widać, że pojęcie o samorządzie ma takie jak ja o balecie. Życzę powodzenia, chyba nawet Panienka Najświętsza nie jest w stanie uratować Pana Wójta.W kontekście wyników wyborów nasuwa mi się przysłowie- Czemuś biedny….Resztę dopowiedzcie sobie sami

Nicholson
Gość
Nicholson

Oj coś mi się wydaje że światowej sławy kolarz okarze się rownież światowej sławy wójtem:)po tym reportażu nasuwa mi się tylko to że powoli będzie dobijał gwoździe do trumny.ludzie kogo wybraliśmy do drugiej tury?i dlaczego w drugiej obecny wójt przeszedł.chcieliście kulturalnej kampani to teraz będziecie mieli pośmiewisko na całą Polskę. On potrzebuje cały sztab doradców a ci z kolei potrzebują ładnych pensyjek. nawiasem mówiąc nie wiem czy potrzebuje on bardziej swojego zastępcy czy rzecznika prasowego-bo wypowiedzi są tragiczne-nie da się tego słuchać. Skończy się na tym że zamiast oszczędności przyjdą nowi, którym trzeba płacić słono i pewnie nic, oprócz większego… Czytaj więcej »

Saskya
Gość
Saskya

Powrót pani komisarz to byłoby najlepsze rozwiązanie.

łukasz
Gość
łukasz

” na kluczowe stanowiska dobiore sobie ludzi” stanowiska za poparcie a mialo byc oszczednie
ludzie ludzie co Wy zrobiliscie

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Powinniśmy patrzeć mu na ręce i rozliczać z obietnic. Trochę tej kiełbasy wyborczej było z jego strony. Najważniejsze obyśmy za rok nie mieli większego długu, a to jest możliwe bo moherowe berety przykryły w naszej gminie zdrowy rozsądek.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

a może by pani komisarz kandydowała za rok na stanowisko wójta,podoba mi się jej styl rządzenia,nie lubi bylejakości,a urzędnicy pracują,a nie piją kawę,no i merytorycznie dobra

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Odsłuchałem wywiad telefoniczny udzielony przez naszego nowego wójta. Powtórzę tylko to, co napisałem na forum Echa Dnia /za Kabaretem Starszych Panów/ – „Jezus Maria, na pomoc!”

Kronikarz
Gość

Czytałeś moje komentarze na stronie Echa dnia , tak jak zapowiadałem?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

27,11,2013r, o godz, 17 spotkanie Nowej Rady z nowym wójtem

Anonimowo
Gość
Anonimowo

No to zaczyna się ostra jazda. Ciekawe kiedy wywiodą go w pole?

saskya
Gość
saskya

Może ktoś nie oglądal informacji, od 01:10 mowa o sytuacji w Piekoszowie.
http://www.tvp.pl/kielce/informacyjne/informacje/wideo/25112013-godz-1830/13125133