Znamy nazwiska nowych radnych

Po podliczeniu wszystkich głosów przez Państwową Komisję Wyborczą wiemy już, kto zasiądzie w radzie gminy. Poniżej publikuję nazwiska nowych radnych (w nawiasach liczba głosów na nich oddanych).

Okręg nr 1 – Brynica:

 • Borowski Andrzej (95)

Okręg nr 2 – Jaworznia:

 • Budziwojski (175)
 • Rusiecka Pelagia (191)

Okręg nr 3 – Łosienek, Łosień, Łubno:

 • Kurczyńska Dorota (186)

Okręg nr 4 – Piekoszów:

 • Drogosz Barbara (248)
 • Gaweł Michał (343)
 • Sorbian Marek (258)

Okręg nr 5 – Zajączków, Wesoła:

 • Wijas Jerzy (223)

Okręg nr 6 – Rykoszyn:

 • Grosicki Zdzisław (215)

Okręg nr 7 – Gałęzice, Skałka:

 • Sarbian Paweł (62)

Okręg nr 8 – Szczukowice, Górki Szczukowskie:

 • Janiec Dariusz (98)

Okręg nr 9 – Micigózd:

 • Świercz Stanisław (193)

Okręg nr 10 – Wincentów:

 • Snoch Marek (193)

Okręg nr 11 -Bławatków, Lesica, Jeżynów:

 • Chuk Lucjan (100)

Okręg nr 12 – Janów, Łaziska:

 • Nowacki Sylwester (99)

30
Dodaj komentarz

avatar
18 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
rozbawionyPBdonald!!!!!!!!!allegro Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zawiedziony
Gość
zawiedziony

Nie rozumiem społeczeństwa. Kogoś odwołujemy, a później ponownie wybieramy. Co jest z tymi ludźmi. Jak sami nie zmądrzejemy to lepiej nie będzie ! Miejmy nadzieje że w drugiej turze na wójta pójdą młodzi i mądrze wybiorą, dajmy szansę na wykazanie się nowemu kandydatowi, nie wracajmy do starych czasów !!!

Anonim
Gość
Anonim

Gratuluję wszystkim którzy znów głosowali na Pana Marka Sorbiana.

Anonim
Gość
Anonim

Przyłączam się do gratulacji .

MICIGÓZD
Gość
MICIGÓZD

JA TEŻ

Anonimowo
Gość
Anonimowo

no i w pytę.Niech się dalej kręci ten kabarecik aż w końcu zmądrzejemy

Kama
Gość
Kama

Rodzinę ma bardzo dużą,doszli strażacy,znajomi.sądze że ten Pan zawsze będzie kandydował i zawsze tym radnym będzie.

żaneta
Gość
żaneta

Lepiej stary sprawdzony niż Pana który nie ma doświadczenia w zarządzaniu finansami wybierając P.Piątka nic się w gminie nie zmieni zostaną Ci sami kierownicy co byli i gmina straci kolejny rok dużo kasy za siedzenie za biurkiem mam na myśli P. Sekretarza , P.K. Pozyskiwania Funduszy. Szacunek dla P. K. Referatu Organizacyjnego . Mam nadzieję że ludzie będą dobrze wybierać w drugiej turze.

żaneta
Gość
żaneta

A jeżeli chodzi o P. Marka Sorbiana to dla niego też szacunek

Kama
Gość
Kama

A za co ten szacunek?bo może ja o czymś nie wiem.może byłemu wójtowi też szacunek złożysz.wszyscy ci radni siedzieli przy korycie i jakoś nic nie widzieli co się w gminie dzieje.dopiero jak wszystko wyszło na jaw to strasznie na wójta gadali.radni bezradni.dobrze że tylko ten jeden wszedł.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Myślę i tak mamy szczęścia bo ci co mają do czynienia z prawem nie weszli…

smutny
Gość
smutny

Głosowałem na Panią Justynę i liczyłem że naród wybierze osobę młodą, no cóż….
Wydaje mię że zawiódł elektorat który wziął udział w referendum i postawił na zmiany, niestety wygląda na to że w naszej gminie nigdy nie będzie NORMALNIE!

saskya
Gość
saskya

Ja byłam pewna, że pani Mysiór wygra. Owszem spodziewałam się drugiej tury, ale z nią w roli głównej. Jestem bardzo zawiedzona mieszkańcami naszej gminy…

biki
Gość
biki

Ukłony i czapki z głów dla pana MS,tylko wójt Józwik go powstrzyma ,a między panami będa porachunki , a MS będzię w kącie ,pozdrawiam myślących .

Anonimowo
Gość
Anonimowo

zgadzam się w 100% oj bedzie sie działo ….

JESTEM STĄD
Gość
JESTEM STĄD

JA TEZ TAK MYSLE.

Jan
Gość
Jan

Wśród nowych radnych w/g mojego rozeznania jest tylko jeden stary – piekoszowski strażak. Społeczeństwo nie wybrało poprzednich radców. To dobrze świadczy o mieszkańcach Gminy Piekoszów. Bardzo ciekawy jest przekrój polityczny nowej Rady. ,,Koniczyna zielona” pod swoim szyldem i w innych związanych z nimi komitetach /Zawierucha i Kotwica/ wprowadziła – 6 radnych. Józwik -3. Sld – 2 i Pro Civitas – 2. Solidarna Polska- 1i Sorbjan -1. Ciekawe jakie ,,diety” będą pobierać za ciężką pracę ? Czy będą działać na rzecz mieszkańców i gminy a nie dla osobistych korzyści?

gg
Gość
gg

witam wszystkich
Pan Sorbian? uważam że jest to człowiek któremu brakuje honoru, poczucia taktu, ten chłop skoro jest strażakiem niech sobie będzie, ale niech zostawi miejsce w szkole komuś ktonie nie ma pracy, niech zostawi miejsce w radzie gminy . Ten człowiek nie potrafi nawet odpisać po ludzku na proste pismo tylko ( kopiuj wklej ) żałuję że mamy takich ludzi w UG. Panie Sorbian niech Pan spojrzy na ludzi którzy ledwo wiążą koniec z końcem i niechże okaże Pan honor i zaproponuje jedno z trzech zajmowanych miejsc pracy.

smutny
Gość
smutny

Myślę że nie wie nawet jak się to robi „kopiuj/wklej” , pewnie przepisuje. A co do honoru… ten Pan nie zna takiego pojęcia, moralnie jest pusty…

Nieobojętny
Gość
Nieobojętny

Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radni składają ślubowanie,,Wierny Konstytucji i praw Rzeczypospolitej Polskiej , ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”. Wyjątek ze stosownej obowiązującej ustawy. Radni zatem powinni dbać o dobro wszystkich mieszkańców a nie tylko swój , swojej rodziny i znajomych. To tak gwoli przypomnienia nowym radnym.

ziomek
Gość
ziomek

Sas widzisz jak cię ludzie lubią , że niedługo sołtysem nie będziesz

bobinfo
Gość
bobinfo

Piekoszowianie współczuję wam że będziecie spłacać długi wy i wasze prawnuki które będą musiały wyjeżdżać za chlebem bo długi będziecie spłacać podatkami , współczuję wam że nie nauczyli was liczyć do miliona choć to też by wam nie pomogło bo długów macie wiele wiele milionów więcej niż wszystkich palców , więc referendum winno być w sprawie ustanowienia szkolnictwa w Piekoszowie aby wasze prawnuki nauczyły się liczyć bo inaczej nigdy nie spłacą waszych długów które Narobiliście Wszyscy .
Na pieniądze podatników Unii Europejskiej nie liczcie .

Piekoszowianin
Gość
Piekoszowianin

Gratuluje Panie Marku

allegro
Gość
allegro

Czego tu Markowi gratulowac? tego ze mu brak honoru?
Piekoszowianie odwolali, a strazaki i rodzina powolali. Nikt przyzwoity na niego nie glosowal.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Gdyby miał honor to by w ogóle nie kandydował.

!!!!!!!!!
Gość
!!!!!!!!!

Chyba sam sobie pogratulowałeś!

anonim
Gość
anonim

bobinfo dobrze że ty umiesz liczyć do miliona pustaku skończony

donald
Gość
donald

ANONIM czy MODERATOR blogu usuwasz komentarze a to przypomina czasy nie z tej epoki.

rozbawiony
Gość

A ja to mam pytanie do pana Piątka, gdzie był w czasie jak dowiedział się że ma kandydować na wójta. I jak ma trochę honoru i odwagi to niech się przyzna kto za nim stoi, kto go pcha na stołek, kto mu dał pieniadze na kampanię. Niech tżz powie czy wie coś o spotkaniach dąbrowy z panami w Centralnym w Kielcach i o sprzedaży ziemi na Ługach. No to jeszcze niech powie kto mu kazał kandydować i czy łatwo rozumiał język tego gościa?