Zbigniew Piątek zaprzysiężony na stanowisko wójta gminy Piekoszów. Relacja z sesji Rady Gminy 3 grudnia 2013

Dzisiaj odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy, podczas której Zbigniew Piątek otrzymał zaświadczenie o wyborze na urząd wójta i złożył ślubowanie. Oprócz tego nie były głosowane żadne inne uchwały.

Na sesji było obecnych wielu zaproszonych gości – między innymi wojewoda świętokrzyska, prezydent Kielc, wójtowie i burmistrzowie sąsiednich gmin, a także przedstawiciele Powiatu. Wśród publiczności była grupa młodzieży, wielu mieszkańców, ekipy telewizyjne i fotoreporterzy lokalnej prasy.

Ślubowanie:

Przemówienie wójta:

Zapraszam też do obejrzenia małej fotorelacji z dzisiejszej uroczystości.

16
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NicholsonMarzena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Teraz czekam na spełnienie obietnic wyborczych. Pierwszą z nich powinien być wniosek do rady o obniżenie wynagrodzenia wójta do najniższej zgodnej z przepisami. Następna sprawa to zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów. Najważniejsze – wniosek o uchwalenie przez radę anulowania uchwały o ustaleniu stawek podatku od nieruchomości oraz o obniżeniu cen dostaw wody i odbioru ścieków. Nie bez znaczenia jest też to drobne 15 milionów z aglomeracji kieleckiej. O przekopaniu Mierzei Wiślanej i porcie pełnomorskim w Piekoszowie już nie wspomnę 🙂

łukasz
Gość
łukasz

pomnik smolenski w Zajączkowie

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A gdzie się podział p. Lipiec nie widać go , a tylu znamienitych gości. Czyżby osiągnął swoje? Czy bidulka nie został zaproszony? Wielka szkoda, niepowetowana strata dla Piekoszowa, że nie było dane nam go oglądać. Mam rozumieć, że ta zaproszona świta pomoże nam w biedzie? Poprawcie jeśli się mylę.

aero
Gość
aero

Wszystkim zainteresowanym polecam odszukać sobie w wyszukiwarce ,,10 strategii manipulacji”.

KSU
Gość
KSU

A gdzie ksiądz proboszcz???

łukasz
Gość
łukasz

kropidło juz sie zamortyzowało

Marzena
Gość
Marzena

Pan Krzysztof Lipiec dziś przebywał na posiedzeniu Sejmu jak wszyscy posłowie Ziemi Świętokrzyskiej .

Nicholson
Gość
Nicholson

A jaki urząd obejmuje Pan Kotwica?bo próbował jako wójt, jako radny – ani jednym ani drugim nie jest więc…?a może składał kwiaty na ręcę wójta bo potrafi przegrywać…:)

zenek
Gość
zenek

Wojewoda jest administracja rzadowa w wojewodztwie p. wójcie

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ależ przekrój cała świętokrzyska „elyta” ciekawe gdzie byli jak popadaliśmy w długi. Ciekawe gdzie będą jak trzeba będzie pomagać. Pamiętamy o tych 15 milionach. Zobaczymy czy będą się lansować za rok w przyszłych wyborach.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

w sumie to dobrze się stało że wygrał Pan Piątek i należy mu życzyć powodzenia, bo z drugiej strony wygrana jego kontrkandydata cofnęła by gminę do innej epoki. Nowy wójt jednak powinien zacząć rządy twardą ręką (wywalić część pracowników z UG, a przynajmniej kierowników) bo inaczej to stare „wejdzie” mu na głowę i za rok będzie się musiał pakować. Zacząć mocno kombinować jak wyciągnąć gminę z obecnej sytuacji bo w końcu trochę ludzi mu zaufało, a nie pić wódkę z tymi zielonymi i czerwonymi bucami bo tamci i tak go wyrolują.

Anonimus
Gość
Anonimus

Ciekawe jaką epokę zafunduje mieszkańcom gminy Piekoszów jaśnie panujący Pan Piątek?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Zwolnić może nie wszystkich, ale część np. od oświaty jest ich 3 w tym 1 emeryt. Pensje mają zbyt
wygórowane, a żołądki takie jak wszyscy. Ale jak znam życie to oszczędności zacznie się od tych szaraczków nie tych co na górze.

Bartolini Bartłomiej
Gość
Bartolini Bartłomiej

Prawdopodobnie mało zlikwiduje stanowisk urzędniczych. A jak zwolni jakiego urzędnika to na jego miejsce przyjmie trzech nowych. Podwyżkę i awanse dostaną ci co angażowali się w kampanię wyborczą. A byli tacy co wiedzieli czyj baner na płocie zawiesić.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jeśli nie zrobi porządku, to za rok mu podziękujemy. Już można zauważyć, że słucha nie tych co powinien, a tych co poprzednika wyprowadzili w pole. Panie wójcie nie słuchaj pan plotek i fałszywych przyjaciół. Wyrób pan sobie swoje zdanie na dany temat. Teraz przydupniki będą się zacierać biegając do pana i donosić ploty tak jak to robili z poprzednikiem. A jeden największa szuja w gminie donosił i donosi myślę że każdy wie o kogo chodzi, kiedyś doniesie i na ciebie. Jak nie będzie miał o co to sobie wymyśli.

Anonimowo
Gość
Anonimowo