Wpisy z miesiąca : luty 2014

Nadzwyczajna sesja rady gminy w sprawie cen wody

Sesja odbędzie się we wtorek 4 marca o godzinie 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piekoszowie.

Jadwiga Szymańska pozostaje na stanowisku. Radni nie zmienili skarbnika gminy

Na dzisiejszej sesji rady gminy nie udało się odwołać Jadwigi Szymańskiej z funkcji skarbnika. Przeciwko było dziewięciu radnych, za – czterech, dwoje się wstrzymało.

Ile zarabia nowy sekretarz gminy?

Jak wiemy, poprzedni sekretarz był jedną z osób o największych zarobkach w gminie Piekoszów. Według ostatniego oświadczenia majątkowego zarobił w 2012 roku ponad 120 tysięcy złotych brutto, co daje około 10 tysięcy złotych brutto miesięcznie, czyli około 7 tysięcy „na rękę”.

Kolejna sesja rady gminy odbędzie się jeszcze w lutym

Sesja odbędzie się w czwartek 27 lutego 2014 o godzinie 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piekoszowie.

Już wiadomo, kto odpowiada za zimowe utrzymanie gminnych dróg

Na razie zima w odwrocie i miejmy nadzieję, że już nie wróci. Gdyby jednak znowu sypnęło śniegiem – podaję numery telefonów osób odpowiedzialnych w gminie Piekoszów za zimowe utrzymanie dróg.

Gmina Piekoszów ma nowego sekretarza. Został nim Andrzej Łopaciński

Andrzej Łopaciński – były wójt gminy Pierzchnica został wybrany na stanowisko sekretarza gminy Piekoszów. Od dzisiaj zaczyna urzędowanie.

Pytania do wójta – dalszy ciąg nagrań z sesji rady gminy 30 stycznia 2014

Czyim imieniem nazwać nowe ronda w naszej gminie? Kto powinien o tym decydować? Dlaczego chodniki nie są odśnieżone i kto za to odpowiada? To niektóre z pytań, jakie padły na ostatniej sesji rady gminy. Zapraszam do obejrzenia nagrań.