Jadwiga Szymańska pozostaje na stanowisku. Radni nie zmienili skarbnika gminy

Na dzisiejszej sesji rady gminy nie udało się odwołać Jadwigi Szymańskiej z funkcji skarbnika. Przeciwko było dziewięciu radnych, za – czterech, dwoje się wstrzymało.

Relacje z dzisiejszej sesji jest dostępna na stronie TVP Kielce i Gazety Wyborczej. Nie udało mi się dzisiaj nic nagrać ale będę próbował zdobyć jakieś nagrania, jak tylko mi się to uda – udostępnię je.

15
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Poza systememobserwstoruczestnik sesjizenekkarol Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Ciekawe gdzie teraz pani Niechciał zostanie zatrudniona i na jakie stanowisko?

calkapokole
Gość

Czy ktoś wie, którzy radni głosowali za odwołaniem p. skarbnik, którzy byli przeciw, a którzy się wstrzymali?

Nicholson
Gość
Nicholson

No to strasznie mu to plany pokrzyżowało:) Ale w takim razie co będzie z tamtą?przecież ona z poprzedniej pracy zrezygnowała.inne stanowisko…przecież mieli redykować zatrudnienie…chyba że kogoś zwolni by swój pracować mógł ktoś…Wójt może tylko przez radę odwołać skarbnika?

Paweł
Gość
Paweł

Radni to zachowują się jak dzieci, na złość mamie odmrożę sobie uszy.dziecinada, burza w szklance wody.Śmiech i żenada .Proste rzeczy ich przerastają a wszystkim i tak kręci Wiesław.Rada to tylko pionki na szachownicy.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pani podobno „sama zrezygnowała” z poprzedniej pracy. Wójt i tak wam pokaże i panią choćby „nie chciał” to zatrudni p. Niechciał na stanowisku choćby wice wójta. Tyle może i pewnie to zrobi. Oczywiście wszystko ma się rozumieć w ramach oszczędności.

Mieczysław
Gość
Mieczysław

Wiecie co rzygam tymi partyjnymi układami i zatrudnianie kolegów czy brakuje kompetentnych osób z terenu gminy ? Tak by pieniądze pozostawały w gminie ?

Brawo dla Radnych że utrącili kolesiostwo Pana Piątka.

Panie blog co z innymi uchwałami czy przeszły przecież porządek sesji był bardziej obszerny niż tylko kwestia skarbnik . Czy dobrali się do pensji dyrektorów i wicedyrektorów szkół w gminie Piekoszów czy nadal będą zarabiać 7000 netto i korzystać z 90 dni urlopu w roku.

karol
Gość
karol

Na zebraniach przedwyborczych wykrzykiwano ze za taki stan gminy jest odpowiedzialny nie tylko wojt ale inni urzednicy a teraz zamiast odpowiedzialnych za zadluzene gminy pociagnoc do odpowiedzialnosci to robi sie z nich menczennikow.Teraz kolej zeby sie dobrac do d…y kierownictwu ZUK,GOPS.strazakom i dyrektorom szkol bo ich zarobki przekraczaja zdrowy rozsadek i przyzwoitosc ale tu juz musi byc wojt z jajami

zenek
Gość
zenek

przeciez jest jeszcze kilka osob ktore mozna wymienic,
a co szkodzi stworzyc nowe stanowisko np d.s redukcji etatow w gminie???

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tak wystarczy się dobrać do d.. tym co mają zarzuty, a wiemy, że tacy są. Nie szarpać tych co są Bogu ducha winni. Trzeba być dobrym obserwatorem i obiektywnie weryfikować dane.

uczestnik sesji
Gość
uczestnik sesji

bardzo wielka szkoda bo w obecnej sytuacji sami nie wiemy co chcemy mówiono że rozliczymy wszystkich winnych zadłużenia gminy a tu co widać zmowę radnych i podział na dwa zespoły jedni za wójtem drudzy przeciw wójtowi a my mieszkańcy ich nie obchodzimy widząc po opłatach za media podatki

obserwstor
Gość
obserwstor

Ja posunął bym się dalej, znając sytuację jakie mialy miejsce w poprzedniej radzie, uważam ze to radni dwóch poprzednich kadencji są winni zadluzenia gminy, przede wszystkim ich polityka szantażu „cos za cos”.

obserwstor
Gość
obserwstor

W piątek podobno zwolniono w urzędzie 11 osób, pracowników fizycznych.

Poza systemem
Gość
Poza systemem

10 osób.
5 osób pozostało.