Wpisy z miesiąca : marzec 2014

Nie będzie zmiany na stanowisku skarbnika gminy

Jadwiga Szymańska pozostaje na stanowisku skarbnika gminy. Projekt uchwały dotyczący jej odwołania spadł z obrad sesji 31 marca.

31 marca odbędzie się sesja rady gminy – i kolejna próba odwołania skarbnika

Sesja odbędzie się w poniedziałek 31 marca 2014 o godzinie 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piekoszowie. Program obrad jest bogaty, a na zakończenie – głosowanie nad uchwałą o odwołaniu skarbnika gminy.

Jest szansa na nowe połączenia autobusowe dla gminy Piekoszów

W najnowszym numerze gazetki wydawanej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach jest artykuł dotyczący nowych linii komercyjnych. Są plany, żeby jeździły one także przez teren naszej gminy.

Relacja z nadzwyczajnej sesji rady gminy 21 marca 2014

Tylko godzinę trwała dzisiejsza nadzwyczajna sesja rady gminy, zwołana na wniosek wójta. Radni przegłosowali wszystkie uchwały, z wyjątkiem jednej, która miała pozwolić wójtowi na zaciągnięcie kredytu obrotowego.

21 marca odbędzie się kolejna nadzwyczajna sesja rady gminy

Sesja odbędzie się w piątek 21 marca 2014 o godzinie 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piekoszowie. Jej tematem będzie między innymi plan naprawczy i sprawa połączenia Gminnej Biblioteki Publicznej z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Nowy numer Głosu Piekoszowa – luty 2014

Kilka dni temu ukazała się „papierowa” wersja nowego numeru Głosu Piekoszowa, ponieważ jednak wersji elektronicznej jeszcze nie ma na stronie urzędu gminy – zeskanowałem gazetę, żebyście mogli ją przeczytać.

Relacja z nadzwyczajnej sesji rady gminy 4 marca 2014

Na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek wójta radni zajęli się tylko dwiema uchwałami – w sprawie obligacji oraz nowych cen wody i ścieków.

Nagrania z sesji rady gminy 27 lutego 2014

Udało mi się zdobyć nagrania z ostatniej sesji rady gminy, materiału jest sporo – muszę go przejrzeć i wybrać najciekawsze fragmenty.