Nie będzie zmiany na stanowisku skarbnika gminy

Jadwiga Szymańska pozostaje na stanowisku skarbnika gminy. Projekt uchwały dotyczący jej odwołania spadł z obrad sesji 31 marca.

Za usunięciem projektu uchwały w sprawie odwołania skarbnika gminy zagłosowali wszyscy radni. To już druga nieudana próba odwołania pani skarbnik.

Wkrótce – relacja i nagrania.

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
kronikaszzenekmPB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
calkapokole
Gość

Nie rozumiem, dlaczego wszyscy radni głosowali za usunięciem projektu uchwały w sprawie odwołania skarbnika gminy. W zeszły czwartek rozmawiałem z panem radnym Zdzisławem Budziwojskim i był on bardzo zdenerwowany tym, że skarbnik Jadwiga Szymańska nadal pozostaje na swoim stanowisku. Oznajmił, że ma nadzieję, że do czasu najbliższej sesji radni zmądrzeją i tym razem uda się przegłosować jej odwołanie. Ponadto powiedział, że w obecnej chwili jakikolwiek kontakt i współpraca z panią skarbnik są bardzo utrudnione, dlatego nie powinna ona pełnić dalej tej funkcji, ponieważ odbija się to negatywnie na kondycji całej naszej gminy.

lalalala
Gość
lalalala

Nie odwołali jej z bardzo prostego powodu – z pewnością są w bardzo dobrych stosunkach i skarbnik jest źródłem informacji z którego radni nie zrezygnują.
jesteś naiwny/na „calkapokole” przecież taki radny to „rasowy” polityk – jedno mówi drugie robi 🙂
kabaretu ciąg dalszy…

an24
Gość
an24

„Urząd Gminy w Piekoszowie informuje, iż w dniach od 31 marca 2014r. do 4 kwietnia 2014r. w godz. od 800 do 1600 odbędzie się mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, popiołu, żużlu oraz odpadów remontowo – budowlanych pochodzących z gospodarstw domowych. Szczegółowy wykaz terminów z podziałem na miejscowości: 31 marca 2014r. – Szczukowice, Górki Szczukowskie, Podzamcze, Julianów, Brynica; 1 kwietnia 2014r. – Piekoszów, Stara Wola, Micigózd, Wincentów; 2 kwietnia 2014r. – Janów, Jaworznia, Łaziska; 3 kwietnia 2014r. – Rykoszyn, Skałka, Bławatków, Gałęzice; 4 kwietnia 2014r. – Łosień, Łosienek, Łubno, Lasek, Lesica, Jeżynów, Wierna Rzeka, Młynki, Wesoła, Zajączków. Posiadane odpady należy wystawić przed… Czytaj więcej »

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Przecież Prima Aprilis jest 🙂

uczestnik sesji
Gość
uczestnik sesji

bardzo wielka szkoda że ją nie odwołali ,ona sama powinna zrezygnować ze stanowiska po kontroli RIO tez jest współwinna zadłużenia gminy .Ale cóż liczy się kasa

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jaka kasa ta której nie ma? A na marginesie szanowny Panie Blogu co z nagraniami obrad sesji? Chętnie posłucham, ale rozumiem też brak czasu.

m
Gość
m

Posłuchać to powinieneś na sesji OBYWATELU!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Gdyby tylko sesje były o przyzwoitej porze to czemu nie. Są tacy co przecież muszą pracować?

zenek
Gość
zenek

wg mnie tez sesje powinny byc tak zeb ani radni ani inni ktorzy chca w niej uczestniczyc nie musieli brac specjalnie wolnego

kronikasz
Gość
kronikasz

umieranie…..