Są jeszcze wolne miejsca w Szkole Podstawowej w Górkach Szczukowskich

Szkoła Podstawowa w Górkach Szczukowskich zaprasza rodziców dzieci – kandydatów do pierwszej klasy i oddziałów przedszkolnych. Są jeszcze wolne miejsca.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie – pod numerem 41 366 41 28 i na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Górkach Szczukowskich. Tak na marginesie – to bardzo ciekawa i często aktualizowana strona, na której można znaleźć mnóstwo informacji na temat życia szkoły. Polecam.

12
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Realista?nonameMonika.karolxx Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
edek
Gość
edek

A pewnie że są i będą bo połowa szkół w naszej gminie jest niepotrzebna. Należy utworzyć jedną centralną placówkę w gminie, wyremontować doinwestować, zakupić nowoczesn pomoce dydaktyczne. Należy zapewnić dziecią godziwe warunki do nauki a jak szkół będzie tyle ile jest i do każdej będzie trzeba tyle dokładać to ta bida będzie trwać po wieki.

lukasz
Gość
lukasz

Szanowny Panie
w tym rzecz iz własnie w europie zachodnie a do takiej nalezymy sa male szkoly, male klasy i to nie dlatego ze brakuje dzieci ale dla tego iz w mniejszej klasie nauczyciel ma wieksza kontrole na dzieckiem i dziecko nie jest tylko kolejnym nr w dzienniku ale nauczyciel/wychowawca zna rodzicow i rodzine dziecka
po drugie do zadnej ze szkol gmina nie doklada szkoly utrzymuja sie ze subwencji oswiatowej a przeprowadzane remonty gmina wykonuje na takiej samej zasadzie jak remont drogi, kanalizacji czy oswietlenia ulicznego

ZZ
Gość
ZZ

A gówno prawda! W niemczech małe szkoły już dawno pozamykali, a dzieci jeżdżą autobusami!

xx
Gość
xx

koscioly tez w niemczech pozamykali…

ZZ
Gość
ZZ

Nie pozamykali, nie pozamykali! Wiem bo chodzę regularnie – jest miejsce, kultura, żadna babka mi na plecy przy komunii nie wchodzi! Księża kazania mają mądre i nikogo przy tym nie obrażają.

edek
Gość
edek

I myślisz że zawsze kwota subwencji idealnie wystarcza na utrzymanie szkoly? Niezależnie czy chodzi do niej mało dzieci czy duzo? Zastanów się nad tym co piszesz. Spożytkowanie subwencji na 2-3 duże placówki spowoduję że będą one dysponowały większymi środkami. Co za tym idzie, wiadomo….

xx
Gość
xx

a co za tym idzie???

Monika.
Gość
Monika.

A gdzie dobro dziecka, tylko pieniądze się liczą, trzeba czasem spojrzeć w innym kierunku.

noname
Gość
noname

No nieźle ktoś odkopał temat z 2014 😉

aniki
Gość
aniki

W innych szkołach wolnych miejsc też nie brakuje

karol
Gość
karol

Nie jestem zwolennikiem zamykania szkol,ale jezeli buduje sie molochy.ktore nigdy nie beda w pelni wykorzystane z powodu braku dzieci tak jak szkola w Gorkach Szczukowskich czy budowa bibloteki w Piekoszowie a podobno byl pomysl budowania jeszcze jednej remizy na terenie gminy Piekoszow to ci co decyduja o tych inwestycjach powinni odwiedzic Tworki ewentualnie Morawice

Realista?
Gość
Realista?

Szkoła w Górkach do zamknięcia. Budynek wykorzystać na mieszkania socjalne, przecież gmina nie ma ich zbyt wiele…