Cisza wyborcza

Za 2 godziny – dokładnie o północy rozpoczyna się cisza wyborcza przed drugą turą wyborów samorządowych. Od tego momentu aż do zakończenia głosowania zakazane są wszelkie formy agitacji.

W związku z tym, tak jak podczas poprzednich wyborów, na czas ciszy wyborczej wyłączam możliwość dodawania komentarzy na blogu. Wszystkie komentarze napisane od północy do godziny 21.00 w niedzielę nie zostaną opublikowane.

Gorąco zachęcam wszystkich mieszkańców naszej gminy do udziału w głosowaniu – powalczmy o wysoką frekwencję i pokażmy, że zależy nam na losach naszej gminy. Głosujemy w niedzielę 30 listopada w godzinach 7.00 – 21.00 w tych samych lokalach wyborczych. Dostaniemy tylko jedną kartę do głosowania, na której będą nazwiska dwóch kandydatów. Aby głos był ważny, należy postawić znak X tylko w jednej kratce po lewej stronie wybranego kandydata.

Przypomnę jeszcze wyniki pierwszej tury głosowania:

Białacki Ryszard Marek 2 227 głosów 32.58% głosów ważnych
Jóźwik Wiesław Adam 1 404 głosów 20.54% głosów ważnych
Piątek Zbigniew Jacek 3 205 głosów 46.88%  głosów ważnych

Pełne wyniki głosowania (także liczba głosów oddanych na wszystkich kandydatów do rady gminy) są już dostępne na stronie PKW.

Wyniki drugiej tury postaram się podać najszybciej jak będzie to możliwe, zatem zaglądajcie tu w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Przy okazji – muszę poruszyć pewną kwestię związaną z komentarzami. Otóż przez ostatnie kilka dni byłem dosłownie zasypywany komentarzami pełnymi nienawiści, pomówień, drwin, itd. skierowanymi głównie przeciwko panu Białackiemu. Przodował w tym niejaki Alik (podpisujący się tez innymi pseudonimami) i jeszcze był zbulwersowany, że „cenzuruję” komentarze. Otóż tak – cenzuruję, ponieważ niektórzy nie umieją swojego zdania wyrazić w kulturalny sposób. Zatem Alik i jemu podobni – możecie sobie swój jad wylewać w innych miejscach ale nie na moim blogu. Pamiętajcie jednak, że wszystko co piszecie w internecie pozostawia ślad, po którym można was zidentyfikować i osoba, którą pomówicie może domagać się sprawiedliwości w sądzie. A to nie jest przyjemne – zatem radzę ochłonąć.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
PB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
xx
Gość
xx

No jeśli ktoś będzie używał przeglądarki cebulowej, to raczej nie ma szans na jego identykijację.