Na kogo głosować w drugiej turze wyborów 30 listopada?

No właśnie – zamieszanie wokół wyników wyborów trwa, jednak jedno jest pewne – w gminie Piekoszów będzie druga tura wyborów na wójta. Postanowiłem ułatwić Wam nieco podjęcie decyzji 😉

Myślę, że przed dokonaniem wyboru warto posłuchać co potencjalni wójtowie mają do powiedzenia. Jeszcze przed pierwszą turą w Radiu Kielce odbyła się rozmowa ze wszystkimi (jeszcze wtedy trzema) kandydatami. Jest ona dostępna na stronie Radia Kielce (na samym końcu strony, na dole). Polecam wysłuchać i zachęcam do pójścia do wyborów 30 listopada.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
góral niskopienny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Szukałem tej rozmowy i jakoś nie mogłem znaleźć 🙂 Dlatego dzięki za linka. Po wysłuchaniu tak na szybko nasuwają mi się następujące uwagi: – Zaskoczony jestem Jóźwikiem, którego z przekazów uważałem za najmniej kompetentnego z trójki kandydatów. Zmieniłem zdanie. – Jakoś dziwnie obecny wójt chroni tajemnicę wynagrodzeń – na pytanie o zarobki swojej doradczyni odpowiedzieć nie chce, na konkretne pytanie słuchacza o swoje zarobki również opowiadał o Jasiu i Małgosi – konkretów nie podał. Pewnie jest zagorzałym wielbicielem ustawy o ochronie danych osobowych :-p Poza tym lubi sobie przypisywać nie swoje sukcesy /choćby nawet iluzoryczne/ jak stworzenie programu naprawczego czy… Czytaj więcej »