To już pewne – Zbigniew Piątek i Ryszard Białacki spotkają się w drugiej turze wyborów

Są już oficjalne wyniki pierwszej tury wyborów wójta w naszej gminie. Zbigniew Piątek otrzymał 46,88% głosów, a Ryszard Białacki 32,58%.

Wyniki pochodzą z wydanego dzisiaj oficjalnego komunikatu Państwowej Komisji Wyborczej. Ponieważ żaden z kandydatów nie otrzymał połowy ważnych głosów – odbędzie się druga tura wyborów. Za niespełna dwa tygodnie – 30 listopada zdecydujemy, kto będzie pełnił urząd wójta gminy Piekoszów przez najbliższe cztery lata.

Już teraz apeluję o jak najliczniejszy udział w drugiej turze wyborów, a wkrótce napiszę, jakie jest moje zdanie o kandydatach.

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "To już pewne – Zbigniew Piątek i Ryszard Białacki spotkają się w drugiej turze wyborów"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
ZZ
Gość

Ciekawy jestem tego „zdania” 😉
Podzielę sie wtedy i moim.
(Jak najbardziej grzecznie i neutralnie)

w z
Gość

miedzy p.piatkiem a p. bialadzkim jest taka roznica ze jeden jezdzil nie najednym rowerze i otacza sie partjnymi doradcami i tak tanczy jak mu graja a drugi-jadl chleb z niejednego pieca wie co chce jest sam sobie sterem okretem po prostu chlop z jajami ot cala prawda wybieraj narodzie ktory lepszy

ZZ
Gość

O Wójcie który odszedł można by napisać tak samo „…sam sobie sterem…” Jaja też miał! Ale czy to mają być zalety?

obserwator
Gość

I tak mohery wybiorą za Was, żal mi tej pięknej gminy.

Anonimowo
Gość

panie blog widzę ze pan agituje kandydata co z niejednego pieca chleb jadł i dalej niech go je

obserwator
Gość

panie blog podoba mi się to co robisz dla Waszej lokalnej społeczności ale czy to coś da wątpię i tak głos decydujący będą mieli ludzie którym nie zależy na rozwoju gminy ale na osobie która nic dla nich nie zrobi ale ma poparcie jedynie słusznej partii. Zapytam czy w Waszej gminie nie ma wykształconych i mądrych ludzi którym zależy na przyszłości miejsca gdzie żyją czyżby planowali szybki wyjazd zagranicę ?

wpDiscuz