W czwartek 27 listopada w Radiu Kielce – rozmowa ze Zbigniewem Piątkiem i Ryszardem Białackim

To będzie najprawdopodobniej ostatnia okazja, by usłyszeć co kandydaci na urząd wójta gminy Piekoszów mają do powiedzenia swoim wyborcom. Zbigniew Piątek i Ryszard Białacki wezmą udział w programie „Punkt widzenia” o godzinie 17.20

Mimo, że za Radiem Kielce nie przepadam, na pewno będę słuchał i Was też zachęcam. Tym bardziej, że jest to program na żywo a słuchacze mogą dzwonić i zadawać pytania. Na pewno będę próbował 😉

Komu się nie uda posłuchać „na żywo” – nic straconego, nagranie audycji będzie dostępne na stronie Radia Kielce.

Aktualizacja 2014.11.27 – audycja nie odbyła się.

29
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PBKtoś z Piekoszowaadinny głosz doskoku Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janina
Gość
Janina

Może po tej audycji co niektórzy przejrzą na oczy i dostrzegą zalety jednego z kandydatów.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

którego kandydata ,,,,tego co opowiada życiorys i nic innego????

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Z uwagi na to, iż mogę się nie dodzwonić do Radia Kielce w czasie trwania rozmowy, lub panowie kandydaci odmówią rozmowy lub odpowiedzi na pytania proszę aby ktoś kto się dodzwoni i bedzie miał taka wole zapyta pana Piątka o to: – dlaczego z takim uporem a wręcz zacietrzewieniem forsował i forsuje budowę linii wyskokiego napięcia przez teren Gminy, jakie korzyści ma gminie dać ta linia? Dla mnie jest niepojęte aby na własnym podwórku stawiać sobie coś co po pierwsze zeszpeci mi to podwórko, a po drugie spowoduje bardzo szkodliwe oddziaływania na mnie i moich najbliższyuch fal elektromagnetycznych. Niech każdy… Czytaj więcej »

Zainteresowany tematem
Gość
Zainteresowany tematem

Zakres infradźwięków przyjmuje się jako pasmo o częstotliwościach od 0,1 do 20Hz.
Czy pan Arabasz mógłby wytłumaczyć w jaki sposób powstają te infradźwięki przy częstotliwości sieci 50 lub 60Hz?
A może istnieje coś takiego jak niższe harmoniczne? (wyższe znam ze szkoły:)

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę pana/pani, z chęcią mogę porozmawiać na tematy balistyki poocisków, uzbrojenia, taktyk antyterrorystycznych, skoków spadochronowych, nurkowania, wspinaczki wysokogórskiej, procesu karnego, prawa karnego, hodowli gołebi, sportów walki, strzelania, motoryzacji, i pewnie jeszcze coś by sie znalazło jeszcze. Powyższe znam, przerabiałem, uczestniczyłem. Co do innych dziedzin techniki w tym przypadku infradźwięków polegam na opiniach ludzi którzy się tym zajmija. czytałem wiele artykułów na temach szkodliwości turbin wiatrowych na organizmy żywe i na podstwie tych materiałów posiadam wiedze na temat ich szkodliwości. Podam tutaj kilka linków do wybranych pierwszych z brzegu publikacji na ten temat, proszę z autorami tych publikacji polemizować na temat… Czytaj więcej »

Zainteresowany tematem
Gość
Zainteresowany tematem

Proszę trochę więcej czytać, starać się rozumieć, a mniej lać wody!
1.) Nic nie pisałem o wiatrakach
2.) Ujawniać się nie mam zamiaru, bo jestem zwykłym obywatelem któremu nie zależy ani na polityce, ani na rozgłosie (nie lubię tylko jak ktoś krzyczy bez zastanowienia)
3.) Jakieś strony z opiniami ekspertów też mnie nie przekonują dopóki nie mają nic wspólnego z nauką (czytałem nawet iż infradźwięki to broń w rękach masonerii )
4.) Nie chcesz linni wysokiego napięcia? A może zrezygnujesz z prądu w domu? (wiem, wiem – prąd niech zostanie a linie wysokiego napięcia niech poprowadzą tamtym co dalej i ich nie znam)

Paweł Arabasz
Gość

Nie obraż się ale ty po prostu bredzisz. sam nie wiesz co piszesz, sam sobie zaprzeczasz. W dodatku dla mnie ktoś kto broni złej sprawy oraz tchórzliwie chowa się za inicjałami nie jest godzien dyskusji.

Zainteresowany
Gość
Zainteresowany

Nie obrażę się, cieszę się że Pan nie bredzi, za inicjałami sie nie kryję bo takich nie używam. Nikogo nie obrażam więc chyba nikomu nie przeszkadza że skorzystam z zalety internetu i pozostanę jak 99% tu piszących anonimowym. Jeszcze raz proszę o mniej emocji i więcej konkretów.

Zainteresowany tematem
Gość
Zainteresowany tematem

Wiatraki – czy zamiast krzyczeć ktoś mógłby poprostu zmierzyć ten hałas w odległości 3km a nie pisać o 100 dB?
Znalazłem coś takiego – http://www.buerger-fuer-eggebek.de/downloads/wkainfraschallanwka.pdf
Jak widać samo tło ma już 50dB
50 czy 60 to jakaś różnica?

Paweł Arabasz
Gość

Mówi pan 3 km? Trzy km w jedną, trzy w drugą to daje okręg o średnicy sześciu km. Proszę wskazać na terenie naszej gminy płat dobrego pod wiatraki czyli z dużym przepływem wiatru terenu o srednicy 6 km bez zabudowań ludzkich. Ja takiego terenu nie znam, ani wietrznego, ani nawet i bez szczególnego przeplywu wiatru. Poza tym skąd pamysł o 3 km skoro naukowcy stwierdzają, że elektrownie wiatrowe oddziaływują do DZIESIECIU KILOMETRÓW.

ZZ
Gość
ZZ

Czy ta linia nie ma przebiegać równolegle z już istniejącą?
Czy przeprowadzenie tej linii przez inny obszar będzie lepsze?
Moim zdaniem puszczając je tutaj równolegle zaoszczędzimy kasę i środowisko.
A jak słyszę te bajki o polu magnetycznym to mi uszy więdną.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Proszę, oto pierwszy z brzegu tekst z internetu o szkodliwosci lini wysokiego napięcia: Linie przesyłowe wysokiego napięcia oraz transformatory energii elektrycznej. Przebywanie pod linią wysokiego napięcia energii elektrycznej oraz w znacznej odległości od jej przewodów jest bardzo szkodliwe na organizm człowieka. Występują tu wibracje magnetyczne wysokiej częstotliwości – podczerwone. Są one mierzalne przy pomocy przyrządów lecz o tym się nie mówi i nie pisze, gdyż nauka nie wymyśliła nic na ich likwidację, a jak wiadomo energia elektryczna płynąć musi, bo jest naszym „pokarmem”. Będąc radiestetą ubolewam, gdy diagnozuję ludzi mieszkających obok wspomnianych linii wysokiego napięcia. Duży stopień napromieniowania falą pdczrwieni… Czytaj więcej »

Zainteresowany tematem
Gość
Zainteresowany tematem

Teraz już wszystko rozumiem!
Świece kosmiczne – może masz na sprzedaż?
Fale podczerwieni – unikaj ogniska i nie zbliżaj się na odległość 100m! – to zabójcze źródło podczerwieni!

Paweł Arabasz
Gość

Słowa z dużej litery ŚWIECE KOSMICZNE były treścią artykułu z internetu.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tobie się tylko wydaje, że unika z nią kontaktu!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Z mojego doświadczenia w kontaktach z panem wójtem Piatkiem również mogę powiedzieć że ma on niezaprzeczalnie pewną zaletę co może skłaniać mnie poniekąd do stwierdzenia, ze jest naprawdę dobrym Wójtem – bo on podpisuje wszystko co mu podsuną do podpisu. Czytając jegom pisma miałem nawet wrażenie że on wogóle ich nie czyta.Czyli wszystko sprawnie, szybko, skutecznie. Produkcja pism, koszty wysyłki a sprawa jak stała tak stoi w miejscu.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Przynajmniej ma czym się pochwalić w tym życiorysie, a nie tylko jazdą na rowerze

z doskoku
Gość
z doskoku

Racja, Wójt nie „krzyczy”. Niektórzy jednak wolą kiedy się mówi do nich w oczy a nie załatwia wszystko po cichu, za plecami lub cudzymi rękoma.

zainteresowany
Gość
zainteresowany

Ja będę głosować na osobę, która ma zdecydowanie mniejsze mniemanie o sobie i nie przypisuje sobie nie swoich zasług (specjalna strefa ekonomiczna w Piekoszowie to jeszcze czasy p. Dąbrowy, środki unijne były wykorzystywane przez gminę od lat. A p. Białacki powinien wiedzieć, że teraz nie czas na jakiekolwiek inwestycje ze środków UE, bo ci nie tylko dają, ale też żądają swojego wkładu, na co Piekoszowa teraz nie stać). A już niejeden był mądry, wykształcony i z doświadczeniem, co po trzy razy kupił i sprzedał i tak ładnie ludziom ciemnotę umiał wciskać, że ci później zimą w klapkach chodzili i płakali.… Czytaj więcej »

inny głos
Gość
inny głos

A skąd w takim razie wziąć środki na termomodernizację budynków gminnych, czy na budowę drogi wzdłuż torów kolejowych, które obiecuje Wójt w Głosie Piekoszowa? Tak bez wkładu własnego będzie? A może za te wirtualne 15 mln, które znów (jak Wałęsa kiedyś 100 mln) obiecuje Wójt od prezydenta? I aż dziwi, że w ciągu dwóch miesięcy gmina znalazła pieniądze na dwa wydania tej „gazetki”.
A wykształcenie, wykształceniu nierówne. Proszę sprawdzić ilu ludzi po dobrych państwowych uczelniach się „marnuje” w naszej gminie…

Ktoś z Piekoszowa
Gość
Ktoś z Piekoszowa

Nie ma debaty, pan […] się nie pojawił.

ad
Gość
ad

Pan […] nie pojawił się na debacie .
Wiadomość pewna.

Ktoś z Piekoszowa
Gość
Ktoś z Piekoszowa

Panie blogu.Proszę nie ingerować w treść wpisu.
Nie ma debaty, pan […] się nie pojawił-to pan opublikował.
A ja napisałem: Nie ma debaty, pan Białacki nie przyszedł.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

MIAJA BYĆ DEBATA W RADIU KIELCE A JEJ NIE BYŁO DLACZEGO CHCIAŁAM POSŁUCHAC CZYŻBY PAN BIAŁACKI ZWATPIŁ

Ktoś z Piekoszowa
Gość
Ktoś z Piekoszowa

Sprostuje komentarze które tu jeszcze nie zastały napisane,ale wkrótce się pojawią.
Termin debaty był ustalany w ubiegłym tygodniu.