Biuletyn Dezinformacji Publicznej

Kto jest przewodniczącym aktualnej rady gminy? Według naszych urzędników – nadal pani Pelagia Rusiecka. Tak przynajmniej (dez)informuje Biuletyn Informacji Publicznej gminy Piekoszów.

Trzy tygodnie po wyborach nasi dzielni urzędnicy nie zaktualizowali jeszcze składu rady gminy w BIP-ie i wieczorem 8 grudnia 2014 wyglądał on tak:

2014-12-08 zrzut bip sklad rady gminy

W sumie trudno się dziwić, przecież są tak strasznie zapracowani, że po prostu nie mieli na to czasu, no i jest ich stanowczo za mało –  w zakładce „redakcja” widnieją tylko 4 nazwiska, a jak wszyscy dobrze wiemy – wprowadzenie do BIP-u 15 nazwisk radnych to zadanie ponad siły tego silnego redakcyjnego zespołu:

2014-12-08 zrzut bip redakcja

No i najważniejsze – w BIP-ie znajdziemy też dowód na to, jak bardzo zapracowany jest zespół redakcyjny BIP-u. Widać to doskonale w zakładce „ostatnie zmiany zawartości” pokazującej, co się zmieniło w BIP-ie w ciągu ostatnich 7 dni. A wiele się działo!

2014-12-08 zrzut bip zmiany zawartosci

Proponuję zatem zmienić nazwę BIP-u gminy Piekoszów na „Biuletyn Dezinformacji Publicznej”. Jeśli wszyscy pracownicy urzędu gminy tak sumiennie wykonują swoje obowiązki, jak „redakcja” BIP-u, to ja się nie dziwię, że nasza gmina jest w takim stanie…

38
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
22 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
lukaszPaweł Arabaszxxmieszkaniec gminyPB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Ej, to nie tak 🙂 Teraz wszystkie ręce na pokład w związku z sobotnim wyjazdem do Warszawy na marsz, na który wszystkich kandydujących z list PiSu zawezwał sam prezes! Mam kilka sztuk kostki brukowej, która mi została po brukowaniu oraz kilka opon – mogę gratis podrzucić przed wyjazdem. Powiedzcie tylko gdzie – i będę 😉

adew
Gość
adew

Nawet nie chce się komentowac tego jak nieudolni ludzie pracują w naszej gminie i jakie pieniądze czerpią z tego tytułu. Czy są oświadczenia majątkowe na Bip-ie z 2013 roku? Chyba nie …

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Apeluję do mieszkańców gminy aby przemyśleć powstaniue ustawowo dopuszczalnej Rady Seniorów. Gdy stworzymy taka rade przyjrzymy sie poszczególnym stanowiskom i uposażeniom poszczególnych pracowników. Uważam, że gmina powinna dać zatrudnienie większej liczbie mieszkańców naszej gminy a nie ich zwalniać. Przyjmowane ( są narzucomne w ramach politycznych zobowiązań ) osoby których koszt zatrudnienia pozwolił by przyjąć do pracy kilka osób z naszej gminy na niższych uposażeniach. Wszyscy widzimy wo0kół nas osoby wykształcone, rzutkie, chetne do działania które nie mogą znaleźć pracy i sięmarnują, dajmy im szansą. A tak to mamy pozatrudnianych masę osób z potężnymi zarobkami z których gmina nie ma zadnych… Czytaj więcej »

zaniepokojona
Gość
zaniepokojona

Ach ten Piekoszów… czy kiedykolwiek w tej gminie będzie ład i porządek. Wyniki ostatnich wyborów niestety nie nastrajają optymistycznie! Okazuje się, że większość mieszkańców gminy woli taki rozgardiasz i bałagan aniżeli normalność.

Waldek
Gość
Waldek

Sorbian to bardzo interesujace nazwisko jak na 'pracownika” gminy…

xx
Gość
xx

Pole do działania dla pana wójta ,pracownik który nie wykonuje należycie pracy za którą pobiera pensję zapewne nie będzie miał żalu do wójta jak zostanie zwolniony a jest gminie parę osób , które pobierają pensję z tytułu zasiedzenia.

w z
Gość
w z

w wiadomosciach kieleckiego radia guru pisu p.Lipiec nawolywal podwladnych do udzialu w marszu 13 grudnia w warszawie jako sprzeciw ze wybory zostaly sfalszowane co nato przefarbowana nasza druzyna marzen ipan wojt pewnie na dzisiejszej sesji podejma decyzje szkoda ze niebede mogl byc na tej fecie bobym zadal takie pytanie na temat wyjazdu ipoco tworza te obrady jak sa wybrani nieslusznie bo wybory to falsz przeczy jedno drugiemu ale prezesa trzeba sluchac

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Ejże, niczemu nie przeczy 😉 To taka nowa, świecka tradycja 🙂 Od lat już wszystkie wybory są sfałszowane, bo jak wiadomo z sondaży we wszystkich wyborach po 2006 roku PiS miało 107% poparcia. Kiedy już prezes zostanie naczelnym prezesem kraju żadnych wyborów nie będzie. Będzie się do rządzenia brało ludzi na podstawie sondaży i to tylko tych przeprowadzonych wśród t.zw. rodzin tatki z Torunia.
Dlatego te wybory były sfałszowane. Ale rządzić będziemy /przynajmniej w gminie Piekoszów/ – bo taka była wola ludu /ciemnego/. Howgh!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

BIP gminy Piekoszów można nazwać Biuletynem Ignorancji Publicznej,ponieważ czytając go rośnie nasza niewiedza.

w z
Gość
w z

nieuswiadomionym [ciemnym] narodem latwiej sie rzadzi oplaty za wode i scieki oplacalo sie w zuku ale tam sa tak zapracowani ze teraz trzeba za ,drobna oplata ;placicw banku wszystko sie robi dla dobra szarego czlowieka

obserwator
Gość
obserwator

Wystarczy porównać strony internetowe Urzędów Chęcin i Piekoszowa, ile ciekawych wydarzeń dzieje się w Chęcinach a jaki marazm panuje w Piekoszowie.

Waldek
Gość
Waldek

w Chęcinach sie dzieje bo maja atrakcje turystyczne a u nas co??? ruiny pałacu? czy do piekielka ???

obserwator
Gość
obserwator

Dlaczego nie? Został wyznaczony Świętokrzyski Szlak Archeo-Geologiczny a na nim STOKÓWKA, JASKINIA RAJ I PIEKŁO, GÓRA ZELEJOWA CZY KAMIENIOŁOM SZWCE. Jaskinię Raj i Zelejową zagospodarowano dało się? dało, ale to Gmina Chęciny uznała, że na turystyce da się zarobić niezłe pieniądze. STOKÓWKA góra wspaniałych alpinistycznych wspinaczek, Piekło jaskinia kresowa, piękniejsza od Raju czy kamieniołom to czar GAŁĘZIC. Co z tego droga z Rykoszyna do Gałęzic niebezpieczna, brak pobocza a na drzewach niebieski szlak. Komunikacji brak. Dowodem na to, że da się wykorzystać uroki tej ziemi jest Miedzianka. Da się da. U nas też mile widziane były by baseny, boiska itd,… Czytaj więcej »

lukasz
Gość
lukasz

z tego co mi wiadomo byl swego czasu pomysl budowania basenu, na zalew nawet projekt juz jest tylko ze szeroko rozumiane spoleczenstwo wolalo wodociag, droge, chodnik…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Bez basenu, zalewu da się żyć, a bez wodociągi czy drogi nie. To nie złota myśl tylko samo życie. Czasami warto pomyśleć Łukaszu.

lukasz
Gość
lukasz

Drogi Anonimie
kiedys i wodociagu nie bylo i drogi a i zyja jeszcze ludzie w tej gmie co czasy elekryfikacji pamietaja…
a w inych gminach i drogi maja i baseny

obserwator
Gość
obserwator

Tak naprawdę społeczeństwo ma rację. Drogi, chodniki czy wodociąg są bardzo potrzebne ale w innych Gminach mają wodociągi, drogi i chodniki i mają baseny, hale sportowe dla szerokiej rzeszy mieszkańców( Bilcza ). Nie chodzi o to by się licytować co lepsze, a co gorsze chodzi o to by zaczęło się coś tworzyć dla naszej społeczności tu na miejscu, żeby nie wozić np.dzieci do odległych miejscowości na godzinę basenu.

Waldek
Gość
Waldek

ciekawe czym sie zajmuje taki podinspektor ds. techniczno-informatycznych i skoro jest pod to najwyzsza pora panie wojcie zatrudnic inspektora i nad inspektora kolejne dwa stanowiska i juz ma pan wiekszosc w radzie 🙂

anonim
Gość
anonim

Jeżeli chodzi o podany zespół redakcyjny BIP-u jak to jest nieaktualny. Jak wiadomo za stronę BIP-u odpowiedzialny jest w każdej gminie informatyk, ponadto jedna z wymienionych osób ds. obsługi rady gminy od kilku miesięcy pracuje na innym stanowisku, nie wiem o co chodzi z pozostałymi osobami.

w z
Gość
w z

nic tylko przypomniec pisowskie powieedzenie ch—j d—-a ikamieni niema bo zabierzemy 13 grudnia na marsz do stolicy

mieszkaniec gminy
Gość
mieszkaniec gminy

śniegu nie ma a bałwanów tyle nic dodać nic ująć

w z
Gość
w z

balwan balwanowi nie rowny sa balwany weseli i sa plywajace nie jak wiatr zawieje ale jak slonce zaswieci nic dodac nic ujac

xx
Gość
xx

WZ i tu rola tego bloga aby społeczeństwo uświadamiać niekoniecznie ustawiać przeciw tej czy innej partii ponieważ tego nie da się zrobić i można osiągnąć sukces odwrotny od zamierzonego.

obserwator
Gość
obserwator

Nie samowite! Strona internetowa Gminy Piekoszów ożyła. Blogu gratulacje!

xx
Gość
xx

Gratulacje jak najbardziej zasadne,byle tak dalej.