Kto będzie nowym prezesem Zakładu Usług Komunalnych?

Rada nadzorcza ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa Zakładu Usług Komunalnych. Termin składania ofert mija 29 grudnia 2014 a już cztery dni później nowy prezes rozpocznie pracę.

Trzeba przyznać, że komisja konkursowa narzuciła sobie bardzo ambitne tempo – termin składania ofert wyznaczono na 29 grudnia o godzinie 15.00, a już następnego dnia – 30 grudnia odbędzie się kolejny etap konkursu, czyli rozmowy z kandydatami. Wybraniec zostanie powołany na 3-letnią kadencję i rozpocznie pracę 2 stycznia 2015.

Myślę, że w naszej gminie jest sporo osób, które spełniają wymagania – warto więc spróbować. Wymagania wobec kandydatów i regulamin konkursu jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej.

Jest też praca w gminnym żłobku

Ciekawe, że po wyborach tak się posypały oferty pracy w naszej gminie. Wójt postanowił też znaleźć dyrektora żłobka. Oferty można składać też do 29 grudnia ale w tym przypadku już nie wiadomo, kiedy odbędzie się dalszy etap rekutacji. Szczegóły – w ogłoszeniu o konkursie.

31
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
mieszkaniecmieszkaniec gminymatkaanonim Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
Gość
ewa

ten co zostanie wybrany

Józek
Gość
Józek

Nie Wójt tylko Rada Nadzorcza

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Oby te konkursy były uczciwe, a nie jak za pewnego pana, który na szczęście już odszedł. Zbyt późno bo narobił wiele złego, ale jednak. I oby nie znalazł się zły i pokrętny doradca jak u poprzednika, który znosił mu ploty i doradzał, doradzał zawsze na swoją korzyść.

Gapa
Gość
Gapa

Prezesem uczciwie zostanie wybrany Jurek i już

beata
Gość
beata

Zdziwiło mnie ogłoszenie na prezesa ZUKu. Przecież tam praktycznie NIE MA wymagań…
A dzisiaj dowiedziałam się nieoficjalnie, że jest to ustawiony stołek dla pana Jurka z Wesołej…
Szlak mnie trafia jak takie coś się dzieje!

lukasz
Gość
lukasz

owszem sa wymagania przeczytaj dokladnie ogloszenie z tego co wiem wspomniany przez Ciebie pan nie spelnia kilku z nich…

bapac
Gość
bapac

Gdyby faktycznie prezesem został pan z Wesołej to byłoby oględnie mówiąc niewesoło a wójt by się pogrążył na amen, choć niektórym naszym mieszkańcom to wójt mógłby i twarz napluć a oni być radośnie uznali, że to deszcz pada. No nic, sprawa się rozstrzygnie niebawem, czekam niecierpliwie. Kto zna […] wie jaki to człowiek.

niebeata
Gość
niebeata

Zgadzam się z @beata, NIE MA wygórowanych wymagań na stanowisko prezesa zuk.
Przecież to powinna być merytorycznie przygotowana osoba, a nie takie kryteria albo-albo, które prawdopodobnie spełnia 1/4 mieszkańców gminy. Tyle tylko, że większość sobie „odpuści” składanie aplikacji, bo skoro kandydat już jest…. jeden i najlepszy… to nie ma sensu.

xx
Gość
xx

Myślę ze sami blogowicze wybierają prezesa , ktoś puści zajączka a blogowicze sami robią mu reklamę ,żeby wypowiadać się w tym temacie najlepiej byłoby sięgnąć do żródła i dowiedzieć się czy ta osoba weżmie udział w konkursie,moim zdaniem najważniejszą rzeczą jest to aby była to osoba kompetentna i pewnie wskazane by było doświadczenie w tej dziedzinie.Nowy prezes na pewno czymś nas pewnie zaskoczy oby pozytywnie w co szczerze mówiąc nie wierzę.

zaniepokojona
Gość
zaniepokojona

Pan W[…]? Gdzieś już to słyszałam. Ponoć robi niezłe wyroby masarskie. Chociaż przez kampanię wyborczą trochę zniedbał swoich stałych klientów. Skoro jest dobrym wędliniarzem, to niech lepiej zostanie przy fachu!

WWB
Gość
WWB

a gdzie jezyk angielski i niemiecki w mowie i pismie biegle?obsluga kompa w kilku aplikacjach nie tylko na poziomie przedszkola a moze wystarczy PSL?

bapac
Gość
bapac

Chyba PISu nie PSL.

lukasz
Gość
lukasz

akurat znajomosc jezykow obcych nie jest wymagana…
@PB czy to przypadek???

zaniepokojona
Gość
zaniepokojona

Nie ma jak giętkość polityczna!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

29 grudnia sesja RG. Z programu wynika, że będzie się działo, oj będzie.

xx
Gość
xx

Z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA oraz NOWEGO ROKU życzę wszystkim blogowiczom zdrowych,spokojnych świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze,szczęśliwego nowego roku,samych trafnych i mądrych komentarzy,bez zbytniego zacietrzewienia i oby ten przyszły rok był lepszy od obecnego czego sobie i wszystkim życzę.

lukasz
Gość
lukasz

nie tylko prezes jest/bedzie nowy nowi pracownicy tez sa zatrudniani w dosc niejasny sposob… Pan wójt spłaca dlugi???

anonim
Gość
anonim

ktoś jest nowy??? proszę o więcej szczegółów

lukasz
Gość
lukasz

no jest jest

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Kto i dlaczego, a przede wszystkim czy stać nas na to? To jest dopiero początek i chyba należy się bać dalszych posunięć.

Józek
Gość
Józek

Czy ktoś wie kto został Prezesem ZUK

mieszkaniec gminy
Gość
mieszkaniec gminy

Jerzy Wijas

matka
Gość
matka

A kto został dyrektorem żłobka?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

dyrektorem jest pani Pelagia Rusiecka

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Co będzie ciekawie ,przecież był konkurs na stanowisko prezesa każdy mógł kandydować kto spełniał warunki a było ich tylko 2 to samo na dyrektora żłobka była tylko 1

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Była jedna kandydatka ponieważ wymagania jakie postawiono przed kandydatami mogła spełnić jedynie pani Pelagia Rusiecka. A będzie ciekawie na pewno, ponieważ do tego gniazda kobiet w Żłobku wrzucono jeszcze jedną .