Zdzisław Grosicki nowym przewodniczącym rady gminy

Na wczorajszej sesji radni wybrali przewodniczącego i zastępców.

Podczas sesji, która się odbyła 1 grudnia 2014 wszyscy radni otrzymali zaświadczenia o wyborze, złożyli slubowanie, a następnie wybrali przewodniczącego – został nim Zdzisław Grosicki, a wiceprzewodniczącymi – Barbara Drogosz i Alicja Bełtowska.

40
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
32 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PBmieszkaniec gminyw zPaweł Arabasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gosc
Gość
gosc

Panie blogu chyba Barbara Drogosz nie jest z PIS?

gość
Gość
gość

Barbara Drogosz to nie wiadomo z jakiej partii , bo i tak idzie tam gdzie widzi korzyści , nie baczą na swoją przynależność.

mieszkaniec...
Gość
mieszkaniec...

Nie do końca…..pani radna Drogosz jest konsekwentna – w poprzedniej krótkiej kadencjii była w grupie pana Gawła, przeciwnej wójtowi i teraz również jest poza „wspaniałą drużyna marzeń”

gg
Gość
gg

Odnośnie Drogosz- to uważasz, że tak przypadkowo ja poparli radni PIS? Może formalnie nie jest (jeszcze) w PIS ale wspiera Piątka od długiego czasu.

xx
Gość
xx

Mieszkaniec co ty tak uświadamiasz blogowiczów na temat Pani Drogosz ,w porządku babka w określonych sytuacjach jej działalność w pewnych sprawach całkiem na miejscu ale nie upokarzaj jej popieraniem radnego G ,który dał ciała nie w jednym głosowaniu ,jak również buńczucznym zachowaniu , nie wnikając już w jego sukces wyborczy do powiatu.

mieszkaniec...
Gość
mieszkaniec...

Nie upokarzam – stwierdzam fakty, myślę że pani radna Drogosz nie wypiera się ogólnie znanego faktu uczestnictwa w koalicji 7 radnych pana Gawła z poprzedniej kadencji i nie potrzebuje adwokatów

Roch K
Gość
Roch K

Ta drużyna marzeń to zachłanna wszędzie na wiceprzewodniczących Rady wystawia się opozycje – tylko nie w Piekoszowie z Komitetu Białackiego nie dopuszczono nikogo najlepiej nie mieć żadnej opozycji Panie Piątek. A na przykład w Powiecie, pomimo że PSL wygrał zdecydowanie i sam może rządzić to wiceprzewodniczącymi są Radni z opozycji taki jest obyczaj. Uczcie się od innych „drużyno marzeń”

GOŚĆ
Gość
GOŚĆ

NIE ZGŁOSILI KANDYDATA NA WICEPRZEWODNICZĄCEGO

yy
Gość
yy

No jak to był zgłoszony Kotwica

GOŚĆ
Gość
GOŚĆ

sami na niego nie głosowali

mecher1
Gość
mecher1

Parę wątków temu „objawiło” się na blogu kilku antyklerykałow 😀 m.in. niejaki @Eryk Antykleryk – świetnie!!! Ja osobiście mam w swoim otoczeniu niemałą grupę takich osób i widzę, że jest nas więcej – coraz więcej, i bardzo dobrze – trzeba oddzielić władze od brzuchowieństwa, bo z tego „sojuszu” nic dobrego nie dla społeczeństwa nie wychodzi.

mieszkaniec gminy
Gość
mieszkaniec gminy

Tak, jest was więcej a właściwie to większość – do kościoła chodzi tylko ok 30% mieszkańców parafii (jak podają statystyki ogólnie dostępne). Dziś bycie antyklerykalnym to żaden radykalizm gdy większość ma gdzieś kościół. To raczej bycie chrześcijaninem w dzisiejszym świecie jest trudne i radykalne, katolicy w każdym środowisku są w mniejszości i na pewno nie należy utożsamiać zwycięstwa Piątka z kościołem (tym bardziej ze już w innych wątkach stwierdzono – co potwierdzam – ze księża w Piekoszowie na mszach ani słowem nie mówili o wyborach samorządowych)

mecher1
Gość
mecher1

Kpisz??? Czy o drogę pytasz? Bycie chrześcijaninem jest trudne? To czemu kazda władza klęczy przed klechą vide wszelkiej masci odpisy podatkowe, płacenie za „nauczanie” religii, nachalne wpieprzanie się brzuchownych do polityki, fundusz kościelny, wypłaty emerytur, utrzymywanie kleru przez szpitale, wojsko i bodaj wszystkie organizacje rządowe. A to ze jest was „tylko” 30% to nie wina antyklerykałow tylko rydzyków, flaszek-głodzi, kapciowych dziwadeł, ryczanow, hozerów i innych tego rodzaju moralnych kalek ze szczególnym uwzględnieniem ryczana, za te słowa: „nie moze być patriotą ten kto nie jest katolikiem” . W razie „W” pierwszy zapakuje swoje tłuste dupsko do swojej luksusowej limuzyny i spierdoli… Czytaj więcej »

mieszkaniec...
Gość
mieszkaniec...

Piękny wywód – dzięki za odpowiedź. Faktycznie – zgadzam się z Tobą – bycie chrześcijaninem jest łatwe.Ciesze się jednak, że Ty z kolei przyznajesz mi rację i nie negujesz – bo nie można negować prawdy – że: a) katolicy są w mniejszości -tylko 30% i b) w Piekoszowie nie agitowano z ambony.

mecher1
Gość
mecher1

Sarkazm??? Jeśli tak to niepotrzebny! Bierzesz mnie na litość??? Też niepotrzebnie! „…bycie chrześcijaninem jest łatwe…” Odpowiem cytatem; „Ostatni chrześcijanin umarł na krzyżu” . Frederick Nietzsche A ja Ci mogę powiedzieć, że teraz zostali tylko katolicy. Pytanie; Skoro jesteście w mniejszości, to czemu napieprzacie większość swoimi krzyżami po głowach?? G woli ścisłości – antyklerykalizm nie powstał w cudowny sposób – antyklerykalizm jest odpowiedzią na chamstwo, pazerność, zboczenia, zdziczenie i dążenie do władzy wieprzy, którzy rządzą wolskim kościołem kaczolickim. Zobacz co wyprawiają pany proboszcze na swoich parafiach, na co wydają wydojone pieniądze może przejrzysz na oczy, albo chociaż przestaniesz dawać na tackę.… Czytaj więcej »

Ple
Gość
Ple

Dobrze prawisz mecher. Niech sobie panowie w sukienkach żyją i modły odprawiają, ale nie życzę sobie, żeby brali moje pieniądze z podatków i unikali odpowiedzialności za przestepstwa.

anonim
Gość
anonim

Nie chcąc eskalacji nerwów i emocji kończę niniejszym ten wątek i dziękuję za polemikę. Podkreślam jeszcze raz to, co mi chodziło, gdy odpowiadałem na Twój pierwszy post – 1) – katolicy dziś to mniejszość,, nawet w Piekoszowie, 2) nie agitowano z ambony na rzecz żadnego kandydata. Resztę pozostawiam bez komentowania, szanując Twoje zdanie.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ja dopowiem od siebie, że uważam kościół w dzisiejszej postaci jako płatnego pachołka tych sił politycznych które więcej oferują. Kościół katolicki w zdrowym społeczeństwie powinien zostać całkowicie odcięty od państwowej kasy. Księża powinni normalnie zarabiac na posługach religijnych( o ile będa zapotrzebowania na te posługi ) oraz odprowadzać podatki jak kazdy normalny obywatel tego kraju. O odpowiedzialności karnej za przestepstwa których się dopuszczają nie zapominając. A swoją droga jeśli cie to zadowoli to otrzymujesz wielkiego plusa ode mnie za ciekawą syntezę którą przedstawiłeś/aś.

Waldek
Gość
Waldek

nie musial wspominac wystarczy ze w towarzystwie Piatka rondo swiecil

mecher1
Gość
mecher1

Właśnie! Rondo! A powinna być krzyżówka 🙂 🙂

Anonimowo
Gość
Anonimowo

owszem, a tak na marginesie to w minionym roku poprzedniej kadencji to wójt i niektórzy radni wyjątkowo się udzielali w kościele. Widać spodobała in się rola ministrantów. To była krótka kadencja władzy, więc następne takie ożywienie zobaczymy za 4 lata.

anonim
Gość
anonim

Jestem ministrantem w naszej parafii – nigdy nie służyli do mszy ani Wójt ani żaden radny, proszę nie wymyślać. Poza tym co to znaczy „udzielali się?”. To znaczy że uczestniczyli w nabożeństwach jak inni parafianie? Pan w ogóle bywa w naszym kościele? Mam wrażenie, że piszący tu przeciwnicy kościoła w ogóle nie maja pojęcia o życiu naszej parafii, pracujących tu księżach, życiu kościoła lokalnego w Piekoszowie. Chyba że newsy macie ze sklepu….Albo od takich antyklerykałów, co to plują na forach, a potem grzecznie prowadzą dzieci do komunii, przyjmują kolędę i idą do ślubu Pozdrawiam

anonim
Gość
anonim

Panie Blogu kochany – kończ Pan ten religijny wątek…to forum chyba nie jest od tego…

alina
Gość
alina

Pani D[…] należy tam gdzie widzi korzyści sama nie wie gdzie nalezy

w z
Gość
w z

zbliza sie 13 grudzien ciekawi mnie czy druzyna marzen z wojtem wybiwra sie do warszawy na marsz powinni pozytywnie odpowiedziec na apel zaproszenie swojego prezesa moze cos wisz na ten temat panie blogu mozna byloby sie zalapac na krzywke

Waldek
Gość
Waldek

to ze pojada do Warszawy to „małe piwo” a co powiecie jak zbuduja pomnik smolenski???

mieszkaniec gminy
Gość
mieszkaniec gminy

TO NIE POWINNO CIĘ OBCHODZIĆ TO JEST KAŻDEGO PRYWATNA SPRAWA

Anonimowo
Gość
Anonimowo

więc postaw sobie pomnik prywatnie na podwórku

Waldek
Gość
Waldek

jak mnie nie powinno obchodzic??? na oswietlenie drogi szkoly nie ma kasy a na pomnik jest???

anonim
Gość
anonim

Widzę, że na forum przeważają raczej uzytkownicy, którzy są przeciwnikami obecnej władzy. Państwa wypowiedzi to żarty, prowokacje, brak szacunku dla legalnie wybranej Rady i Wójta. Trzeba uszanować inne zdanie i jakoś umieć żyć z tymi katolami, pisiorami czy jak ich tam nazywacie.
PS. Nikt nie wybiera się na Marsz

Waldek
Gość
Waldek

przeciez zgodnie z tym co twierdzi Pan prezes wybory zostaly zfalszowane wiec jak obecna wladza jest wybrana legalnie???