Nowa gminna gazeta już wkrótce trafi do mieszkańców

Prace nad pierwszym numerem nowej gminnej gazety są już zaawansowane w 80 procentach. „Zależy nam na dobrej jakości, a wszystkie prace ludzie wykonują w ramach wolontariatu dlatego trwa to nieco dłużej” – poinformował  mnie Michał Gaweł ze stowarzyszenia Pro Civitas, które będzie wydawać gazetę.

Jak tylko pierwszy numer się ukaże – udostępnię go na blogu w wersji elektronicznej. Kolejny numer planowany jest przed wakacjami.

13
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RodzicMichał Gawełpawel arabasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
xx
Gość
xx

W związku z wydaniem tej gazety nasuwa się pytanie czy będzie to gazeta która obiektywnie będzie przedstawiała sytuację w naszej gminie i nie będzie tylko piętnowała poczynania władz ale również chwaliła za właściwe działania ,a co do sensu samego powstania to jak najbardziej trzeba pochwalić.

xz
Gość
xz

czemu nie wydawał jak był radnym

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Dobrze,niech będzie alternatywa dla gminnej gazety

ja
Gość
ja

Bo myślał że będzie awansowany i nie wypada srać w swoje gniazdo.

pawel arabasz
Gość

Ja miałbym do Pana Gawła prośbę, aby rozwiał jakieś niepotrzebne docinki kogoś – zdaje się ze reksio boczka na temat otrzymania medalu czy orderu w Straży Pożarnej w Piekoszowie. Pan Gaweł nam o tym opowie i mam nadzieję, że nie będzie nikt już do tego wracał. Ne ukrywam, ze i mnie bardzo interesują dokonania Pana strażaka radnego Gawła na polu walki z……????? Ja osobiście w swojej pracy nie raz zaglądałem w oczy śmierci, ale traktowałem swoją pracę jako służbę narodowi i na medale ani ja ani nikt z moich kolegów z pododdziału sie nie oglądał. Dali mi co prawda jakiś… Czytaj więcej »

Michał Gaweł
Gość
Michał Gaweł

Witam, Szanowny Panie Pawle anonimowo to każdy pisze co chce i nie mam w zwyczaju odnosić się do różnych bzdur, które sobie ktoś wypisuje na mój temat. Postanowiłem jednak zająć głos w tym temacie bo spodobało mi się że Pan poprosił o wyjaśnienie więc bardzo chętnie go udzielę. Od 2008 roku jestem Prezesem Stowarzyszenia Pro Civitas w Piekoszowie od tamtej pory udało się nam pozyskać ze środków zewnętrznych (PROW, POKL, inne fundusze) w sumie przeszło 2 mln. PLN. Wszelkie szczegóły są opisane na naszej stronie http://www.procivitas.pl. Beneficjentem naszych działań często były jednostki OSP w całej Gminie dla przykładu realizowaliśmy projekt… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Bardzo Panu dziękuję za odpowiedź! Doceniam to, że zechciał nas Pan poinformować o faktach mających wpływ na otrzymanie medalu, niemniej ja nie zmieniam swojego subiektywnego zdania co do Pana jako radnego kadencji która będzie mi się niestety kojarzyć z upadkiem Gminy Piekoszów. Mojej subiektywnej oceny o Panu jako o radnym proszę absolutnie nie łączyc z pytaniem o ten medal. Zapytałem tylko dlatego, ze irytują mnie niepełne wpisy typu radny dostał, radny dostał nie wiadomo za co, dostał bo był radnym itp. Mam coś do kogoś to pytam publicznie a nie podgryzam tchórzliwie od tyłu. Jeszcze raz Panu dziękuję za odpowiedź.

kronikasz
Gość
kronikasz

Obudzilem sie , rana sie goi.
Operacja ma dobry skutek.
Zaufalem doktorowi z Zabrza.
Rownie dobrze moglem sie leczyc w Londynie czy Manchesterze.

Pozrawiam komendanta. he he z malej litery, ….. to o Tym kolo co mysli , ze ja to komendant.
Mam nadzieje, ze golebie wysoko lataja.
Ze, selekcja naturalna oszczedza lokalnych kolekcjonerow.
Lubie jastrzebie, ale wole gronostaje.
Mam nadzieje , ze wszystko sie jakos ulozy.
Kazdy z nas zje rano sniadanie z usmiechnieta GEMBA.
Jestem Pro -europejski.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tata chwolo nos…

lukasz
Gość
lukasz

i co z ta gazeta???

Rodzic
Gość
Rodzic

Mam pytanie, bo w ostatnim czasie dużo się mówi o WIELKIM projekcie przed wyborczym na nowy dach w kościele w Piekoszowie. Słyszałem że to Wielka kiełbasa wyborcza. Czy ktoś coś na ten temat wie czy dostaniemy czy nie a i czy ma to coś wspólnego z projektem na gazetkę NOWĄ.

lukasz
Gość
lukasz

no przeciez kalendarze sprzedaja na dach

lukasz
Gość
lukasz

cos jakis poslizg sie jest zdaje