Wynik przetargu na sprzątanie szkoły w Piekoszowie

Dzisiaj został opublikowany wynik przetargu na utrzymanie czystości w Zespole Placówek Oświatowych w Piekoszowie. Najtańszą ofertę złożyła firma Elcop Serwis z Kielc.

Oprócz niej w przetargu startowało jeszcze 9 innych firm, oferty 6 z nich zostały odrzucone. Umowa z wybranym wykonawcą zostanie podpisana po 16 lutego 2015. Pełna informacja o wynikach przetargu jest dostępna na BIP UG Piekoszów.

15
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
pawel arabaszPBaaa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KSU
Gość
KSU
lukasz
Gość
lukasz

czemu w tym ogloszeniu jest uwzglednione tylko czestotliwosc mycia okien przecie przetarg byl na sprzatanie +odsniezanie dachu

pozostale 3 firmy ktore przegraly tez myja okna razy 5.00 co kolwiek to oznacza daja nizsza cene i przegraly ciekawe dlaczego???

aaa
Gość
aaa

Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli… Wystarczy przeczytać że te cyferki w wynikach to jest punktacja. Kryteria punktacji określone są w specyfikacji istotnych warunków zamówienia

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Czyli jedna część mojego przedwczorajszego wpisu potwierdziła się, zobaczymy czy ta druga w części prób unieważnienia przetargu się potwierdzi. Chyba, ze wyjda na swiatło dzienne jakieś ciekawe okoliczności związane z wyborem, np kwestia tego dachu do odśnieżania.

aaa
Gość
aaa

a co ma wyjść z dachem??? Odśnieżanie dachu Wykonawca ma zapewnić każdorazowo gdy ilość śniegu przekroczy określoną wielkość. Odśnieżanie dachu nie jest dodatkowo płatne tylko uwzględnione jest w cenie oferty, która się nie zmieni niezależnie od tego ile razy dach będzie odśnieżany.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Przed chwilą zadzwoniła do mnie kobieta, przedstawiła się jako dyrektor Słomka i poinformowała mnie że pozwie mnie do sądu za wpisy o przetargi . Pani Słomka powiedziała mi, że ona ma pieniądze szkolne na sądzenie się. Dowiedziałem się tez, że szkoła jest jedną z najlepszych w województwie i jakim prawem ja wypisuję coś o przetargach. Pani była bardzo zdenerwowana, widać było , że odczytuje coś z kartki, cos co jej ktoś podsunął. Próbowała mi wpierać teksty które sobie z kimś wymyśliła, a które nie miały miejsca. Na moją próbę uspokojenia jej i zaproponowaniu normalnej rozmowy wściekła rzuciła słuchawkę mówiąc ,że… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

W uzupełnieniu mojego powyższego wpisu chcę dodać to co od momentu rozmowy z Pania Słomką mnie uwierało. Już wiem co. Ta kobieta przed rozmową ze mną sprawdziła czy moje dzieci uczą sie w kierowanej przez nią szkole. Ona w trakcie rozmowy zawiedzionym głosem powiedziała mi to, ( prawie wykrzyczała ). Ta kobieta szykowała się do mszczenia się na moich dzieciach! Pani Słomka, od dziś proszę sobie doliczyć do grona swoich wrogów również mnie.

xx
Gość
xx

Jak to się wszyscy wystraszyli p.Słomki,żadnych nowych komentarzy. Trochę to dziwne.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie spadamy tak nisko to żenada.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

a co ze spotkaniem prezesa Lipca z pracownikami? Czy ktoś ma jakieś wieści? A może już boimy się pisać?

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Będzie w szkole błysk,bo pomoże kierowniczka.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

No to prosze Państwa, mineło trochę czasu od niemiłych zdarzeń związanych ze zwolnieniem naszych mieszkańców – Pań sprzątaczek oraz pana Marko Sorbiana ze szkoły, i cóż jest dzisiaj? . W szkole podobno brudne, nie sprzątane po wiele dni sale, panie które zostały zatrudnione do sprzątania nie sa w stanie ogarnać wszystkiego, nie dostały jeszcze nawet umów o pracę mimo że pracują już prawie miesiąc. Jakje spotkacie to nawet nie pytajcie ich ile zarabiają, ujrzycie tylko łzy w ich oczach i gest rezygnacji. Ważne , że wójt odniósł sukces finasowy, zarabia już prawie 12 tys zł.