Wójt Zbigniew Piątek pozwał do sądu mieszkańca gminy

Jak już wielu z Was wie – pan Paweł Arabasz otrzymał wezwanie do sądu po jednym z komentarzy, jaki napisał na tym blogu. Wójt Zbigniew Piątek oskarża go o przestępstwo z artykułu 212 i 216 Kodeksu Karnego (pomówienie i znieważenie).

Rozprawa pojednawcza odbędzie się 15 kwietnia w Sądzie Rejonowym w Kielcach. Poniżej publikuję kopie pisma z sądu, które otrzymał pan Paweł i przesłał mi z prośbą o upublicznienie.

W całej sprawie zastanawia mnie jedno – dlaczego wójt nie skontaktował się ze mną i nie zażądał usunięcia komentarza tylko od razu wystąpił do sądu? Skoro został „wraz z podległymi urzędnikami pomówiony i znieważony w sposób bardzo dotkliwy” jak sam napisał we wniosku do prokuratury to dlaczego godzi się na to, żeby przez 4 miesiące, które minęły od napisania tych słów nadal każdy mógł je czytać? A może po prostu chodzi o to, żeby nastraszyć osoby, które piszą krytyczne komentarze?

P1160443

P1160429 P1160430 P1160431 P1160432 P1160433 P1160434 P1160435

112
Dodaj komentarz

avatar
31 Comment threads
81 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
zaniepokojonaJagiellonkabpawel arabaszPB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Nie wiem, kto jest prawnikiem gminy, ale spłodzenie takiego dokumentu za dobrze o Nim/Niej nie świadczy. Chyba, że były na prawnika naciski, aby coś z tym fantem zrobić. Najmarniejszy kauzyperda rozniesie w proch na rozprawie te zarzuty. Przede wszystkim, jeśli jest to sprawa z oskarżenia prywatnego, to pan wójt może wyłącznie występować jako pan Zbigniew Piątek, obywatel. Jakoś nie wydaje mi się, żeby adres zamieszkania pana wójta pokrywał się z adresem Urzędu Gminy – chociaż być może się mylę i pan wójt z nawału pracy nie opuszcza już budynku Urzędu, stąd jest tam zameldowany. Oczywiście, w treści pisma może być… Czytaj więcej »

lukasz
Gość
lukasz

nie musi podawac adresu zameldowania podal adres do korespondencji

ale skoro wnosi o przesluchanie w charakterze swiadkow wszystkich osob majacych zwiazek z ta sprawa to chyba sad musi przesuchac wszystkich komentujacych w tym watku nie mowiac juz o czytajacych…

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Panie Łukaszu, najlepszym rozwiazaniem było by właśnie, aby na rozprawe przyszli wszyscy pokrzywdzeni których wskazuje w swoim pozwie Pan Wójt. Zaprzysiężymy się wtedy wszyscy razem solidarnie na okoliczność mówienia prawdy i sobie POROZMAWIEMY przed Wysokim Sądem.

xyz
Gość
xyz

Człowieku chyba nie wiesz co piszesz. Wszystkie powództwa o zniesławienie i znieważenie są z powództwa prywatnego.

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Szanowny Panie mecenasie – bo jak mniemam, mamy tu do czynienia z naszym gminnym prawnikiem – nigdzie w swoim wpisie nie twierdziłem, ze jest inaczej. Podkreślałem tylko niejako dwoistość oskarżyciela prywatnego, który nie może się zdecydować czy jako pokrzywdzony występuje jako wójt – pomówiony i znieważony urzędnik państwowy, czy też jako Zbigniew Piątek – kandydat na wójta, kolarz i były radny, czyli znana osoba w regionie /chociaż muszę się przyznać, że przed wyborami w Piekoszowie nazwisko pana Piątka gdzieś tam kojarzyło mi się z niekoniecznie oszałamiającymi wynikami sportowymi w kolarstwie szosowym, więc z tą osobą znaną w regionie bym nie… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Góralu!!!! JESTEŚ WIELKI!!!! Poukładałeś to lepiej ode mnie. Dziękuję!

xyz
Gość
xyz

Are you joking?

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

No, I’m jogging 🙂

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Dzień dobry Panie Góralu, oczywistą rzeczą jest, ze jak będzie trzeba to i użyję możliwości odwołania się do Strasburga. Ja przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż glównym kierunkiem tego pozwu jest użycie nazwijmy to ogólnie Organów Ścigania do rozpracowania poprzez ustalania blogowiczów po nr IP Proszę zwrócić uwagę, że na to kładziony jest główny nacisk. Udają, że nie wiedzą kto kryje sie pod nazwą paweł arabasz i żądają ustaleń po nr IP, tyle że najlepiej wszystkich blogowiczów. Po co to, skoro mieli moje pisma w gminie które były tożsame z moimi wpisami na blogu. Oni prawdopodobnie myśleli w… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Panie Blogu, czy była by możliwość przeniesienia z poprzedniego artykułu wpisów dotyczących tego pozwu ? Temat Sesji to temat sesji, tam te wpisy nie są chyba potrzebne.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Pozwolę sobie zamieścić link do filmiku który wczoraj nagralem na naszej drodze aby zobrazować stan aktualny https://www.youtube.com/watch?v=XWuq_4ObHI0 To od dwóch muld które niszczą nam drogę całe to obecne bagno moralne się zaczęło. Bo trzeba było chronić prywatny interes właściciela wyrówniarki aby nie zużył ze trzech litrów oleju napędowego i nie musiał poprawiać tego co spartolił. Bo innego wytłumaczenia nie ma.Tylko taki domysł przychodzi mi teraz do głowy.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Do Sądu niech tez ewentualnie przygotują sie pracownicy pewnego pokoju w Urzędzie Gminy które podam jako świadków na okoliczność rozmów o tym, ze jestem w gminie persona non grata ( w rzeczywistości użyto innych określeń ) i wytworzenia w gminie nastawienia, że Paweł Arabasz w gminie żadnej pomocy nie otrzyma. Z treści pism które otrzymywałem z gminy jasno wynika , że nie jest to mrzonka. Otrzymałem wiele pism z których nic ale to kompletnie NIC nie wynika. Żadnej dobrej woli ani wyrazernia woli działania. Zobaczycie szanowni podjudzający , że co innego mówić i wzajemnie sie nakręcać w zaciszu pokoju w… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Proszę Państwa, wiele kwestii będę tutaj poruszał, ale chcę zwrócić uwagę na podstawowa rzecz która umknęła uwadze, a mianowicie fakt, iż złożenie pozwu zostało UKRYTE przed opinią publiczna. Dlaczego ten fakt ukryto? Zawiadomienie o przestępstwie składa Wojt Gminy i mieszkańcy gminy przez ponad 4 miesiące nie sa o tym oficjalnie poinformowani? Dlaczego? Przecież ta sprawa dotyczy funkcjonowania wg pozwu funkcjonowania gminy. Czyżby brakło miejsca w Głosie Piekoszowa? Ja nie czytałem ostatniego wydania ale słyszałem że są tam opisane same dokonania Wójta, trzeba było odżałować jeszcze z pół kartki i dokleić. Czy Rada Gminy poczuła by sie urażona gdyby została o… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Panie Pawle uważam,że to już jest temat nie dla mediów regionalnych,ale krajowych,ponieważ jest to próba zamknięcia ust mającym inne zdanie i wytykającym błędy,no i próba ustalenia wszystkich komentujących na tym blogu.A najbardziej dziwi mnie,że pan wójt na przedoostaniej sesji twierdził,że nie wie nic o takim blogu i go nie czyta,jak to ma sie do pozwu.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Kłamstwa Kłamstwa i jeszcze raz KŁMSTWA! Jeszcze tego nie zauważyliście?

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Rozdział II WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA ZASADY OGÓLNE Art. 30. Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych. Art. 31. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Konstytucyjna wolność wypowiedzi
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Panie Pawle Arabasz. Pomimo swoich wcześniejszych kontaktów z prawem mieszasz różne sprawy i tworzysz taki mętlik, że najwięcej szkody wyrządzasz sobie. Jeżeli masz dowody na niegospodarność to wiesz najlepiej jak należy postąpić. Tak samo czym innym jest pismo kierowane do urzędu a czym innym głoszenie tego samego na forum publicznym. Sądzisz,że publiczne obrzucanie błotem kogokolwiek jest właściwą formą dyskursu publicznego? Czasami w tej publikowanej przez Ciebie paplaninie masz trochę racji , ale używając tej formy przekazu nie zyskasz nic. W mojej ocenie swoimi nieprzemyślanymi wpisami uniemożliwiasz artykulację problemów naprawdę w Naszej Gminie istotnych, a dyskusja z Twoim udziałem staje się… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Panie Anonimie, proszę o chodź jeden przykład, ze obrzucam kogoś błotem. A za porady co mam pisać i jak mam pisać dziękuje. Poradzę sobie sam. No i proszę o jakis przykład rzucania epitetów, bo niestety nie pamiętam abym kogoś chciał obrazić.

ZZ
Gość
ZZ

Ja też stanę po tej drugiej stronie i powiem że wpisy Pana Arabasza nigdy mi się nie podobały. Kulturalny człowiek takiego języka nie używa! Nawet jeżeli cel uświęca środki. (to tak dla przeciwwagi)

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Ja cały czas jednak czekam na przykład że kogoś obrzucam błotem oraz przykład, że kogoś obrzucam epitetami. Czy tak ciężko skopiować takie moje wpisy i tu zamieścić? Czekam.

Anonim
Gość
Anonim

klakier pisowski czy jakos tak to brzmialo
a blotem mozna by nazwac caly komentarz o ktory toczy sie sprawa

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Panie anonimie, nie masz konkretnego argumentu przeciwko mnie to wymyślasz na siłę jakiegoś klakiera pisowskiego którym zapewne sam się czujesz. Pojęcie klakier jest pojęciem encyklopedycznym, takim samym jak np złodziej, schizofrenik, blondyn, kulawy, alkoholik, kłamca, niski, wysoki, łysy, kudlaty, piękny, przystojny itp itd. To jest pojęcie tyczce się pewnej postawy z dziedziny socjologicznej i społecznej, nie wydaje mi się aby używanie takiego pojęcia wobec kogoś kto tutaj anonimowo czyli poniekąd też i tchórzliwie, ślepo broni antyspołecznych zachowań swojego guru politycznego można nazwać obrzucaniem epitetami. To pan czytając moje wpisy czuje się subiektywnie klakierem, ale przykro mi bardzo, to pańska sprawa… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Moja prośba jest oczywiście nadal aktualna, proszę o skopiowanie tego mojego rzekomo obrzucającego kogoś epitetami wpisu i zamieszczenie tutaj. Jeśli Pan bedzie to robił to proszę również skopiować tekst na który odpowiedziałem.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Panie ZZ, proszę o podanie tutaj moich wpisów które można nazwać nie kulturalnymi. Ja opisuję fakty najprostszym zrozumiałym mam nadzieję językiem, opisuję je tak jak było, ale jestem pewien, że nie przekraczam barier kultury Nie mam jednak zamiaru wyszukiwać kwiecistych i pachnących określeń do wrednych zachowań które opisuję. Tak było i tak będzie nadal. A na swoja strone (???? ) Cie nie zapraszałem, tak że daruj sobie te psie targi po której stronie masz być. A przede wszystkim nie twórz tutaj podziałów na jakieś strony.

ZZ
Gość
ZZ

I czego tak cały czas „ryczysz” ?
Jak dla mnie to taki „podniesiony” głos świadczy tylko o braku argumentów.
Ja postrzegam Cię tak – jakiś gościu z końca wsi który robi szum tylko po to by gmina wyremontowała mu drogę.
Co 6 wpisów linki do filmików o drodze. Co to ma wspólnego z dobrem społeczności czyli większości?
Panie Blogu – jeżeli ten wpis nie nadaje się na Blog to proszę również o przesłanie Panu Pawłowi

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Pnie ZZ, nic nie rycze, źle też pojmujesz lub celowo zniekształcasz to co ja chce przekazać. Nie chodzi mi o to, że mi nie wyremontowali drogi jakiemuś facetowi z końca wsi , tylko chodzi mi o to ze utopili gminne pieniadze w prywatnych kieszeniach wykonawców/cy który przyjechał i zdewastował nam mieszkańcom Piekoszowa pod Lasem droge w sposób którego skutki własnie nagrywam na filmy i puszczam na Youtube. Chce też udokumentować dziwną ślepotę i głuchotę odpowiedzialnych za to urzędników gminnych na oczywiste argumenty dotyczące tego zdarzenia. A poza tym jako pracownik dochodzeniowo śledczy wiem, że należy okazywać dowody na to co… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

I jeszcze cos Panu Panie ZZ dopiszę. Dla Pana moja sprawa może się wydawać błahostką , w pełni to rozumiem bo cóż nas obchodzą problemy innych, zwłaszcza obcych nam osób, tak niestety skonstruowany jest byt ludzki. Ale dla mnie nie jest błahostką fakt, że wysoko opłacani z moich podatków urzędnicy Gminy w której mieszkam bezczelnie napluli mi w twarz. A najgorsze, że Pani Marszałek, Sekretarz Łopaciński, wójt Piątek, kierownik Michalski, nowy sekretarz Dudek zrobili mi to w sposób zorganizowany. Napluli mi w twarz i kryjąc czyjś interes prywatny utrudnili mi normalne funkcjonowanie w miejscu gdzie mieszkam. Mam nadzieję, że to… Czytaj więcej »

saskya
Gość
saskya

Mimo że jeden z użytkowników z Brynicy zakazał mi się wypowiadać to i tak napiszę. Pawle szkoda tłumaczyć oczywiste sprawy. ZZ popiera wójta, ale

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie wiem ale poki co gosciu jest niezle Odstawiony
a koniec bedzie taki ze sam milosciwie nam panujacy bedzie sie cheali droga do piekoszow laziska pid lasem czy jakos tak
widocznie chyba tak juz jest z kazda ekipa rzadzaca ze jak sie zrobi szum to ustepuja

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A ten o lustonoszu z piekoszowa ktory mial roznisic jakies wiesci na Pana temat

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Góralu!!!! JESTEŚ WIELKI!!!! Poukładałeś to lepiej ode mnie. Dziękuję!

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Napisałem prawdę. Kobieta która zadzwoniła do mnie abym przyznał sie do jakiegoś brania pieniędzy za pobyt w sanatorium na koniec powiedziała, że wie to od listonosza. Chcesz do niej numer telefonu? Zgłoś się do mnie, dam Ci.

lukasz
Gość
lukasz

A nie lepiej bylo narpiew isc do listinosza i spytac czy to prawda???

kronikasz
Gość
kronikasz

Do mnie dotarło coś, ze jakieś dziecko zostalo zapomniane przy autobusie. A skoro poruszone takie zdarzenia to przedstawię turtaj moje zdarzenia . Raz mój syn Przemekjeszcze w zerówce został omyłkowo wsadzony do busa do Wincentowa i zawieziony do Wincentowa. Dzięki refleksowi pana Kierowcy busa szkolnego nie został na ulicy w Wincentowie sam na poboczu. bo wysiadł ze wszystkimi dziećmi.Pan się połapal i go zabrał. Nawet słowa przepraszam nie usłyszałem do dziś. Drugi przypadek był taki tez za zerówki jeszcze, że bus podwiózł go na końcówkę Łazisk standardowo, ale ja ( też czuję się winny), przeoczyłem moment odbioru o 10 minut,… Czytaj więcej »

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Tak, tak właśnie było. I byłem bardzo wzburzony zaistniałą sytuacja!

ZZ
Gość
ZZ

Jak chcesz zobaczyć jak używa się dzieci do prywatnych rozgrywek w szkole to przepisz swojego Przemka do Brynicy!

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Nie, dziękuję. Nie chcę sprawdzać co się dzieje w szkole Brynicy, ani też nigdy w życiu nie zapisał bym mojego dziecka do szkoły w Piekoszowie. Decyzja moja spowodowana była by zachowaniem dyrektorki Pani Słomki jak do mnie dzwoniła. Po jej zachowaniu wnioskuję, że moje dziecko było by tam niszczone.

ZZ
Gość
ZZ

Odpowiedz nir byla skierowana do Ciebie Pawle. Twój syn też Przemek?

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

ZetZecie, anonim przytoczył mój wpis. To co on tu zamieścił, to był mój wpis z kiedyś tam w którym opisałem dwa zdarzenia z moim synem Przemkiem. Nie wiem po co on go skopiował i tu zamieścił. W każdym bądź razie chodzi o mojego syna Przemka.

ZZ
Gość
ZZ

Przepraszam!
A Kronikasz mógłby się nauczyć jak się cytuje czyjeś wpisy (cudzysłów, wykropkowanie …)
Pewnie się uczył w gminie Piekoszów 😉

plotkarka
Gość
plotkarka

dawniej społeczność wiejska plotkowała pod płotem albo na ławeczkach przy drodze, gadali co im ślina na język przyniesie bez konsekwencji wielokrotnie szkodząc , dziś… DZIĘKI ŁASKAWCO, ŻE STWORZYŁEŚ BLOGA …..
bzdury! bzdury! bzdury!

ZZ
Gość
ZZ

Jest pewna różnica – tu plotka rozchodzi się zdecydowanie szybciej na większe odległości 😉

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Proszę podać chociaż jeden przykład PLOTKI!

wz
Gość
wz

wojt w uzasadnieniu do sadu pisze jestem politykiem dlaczego niepodal z jakiej opcji czyzby wstydzil sie pisu zapomnial tez dodac ze jest katolikiem praktykujacym ale bez zajakania sie wymienil wszystkie zaslugi w sporcie po co to jesli czuje sie politykiem to sie jest osoba publiczna w dodatku piastujac urzad wojta osmiesza sie tylko tym pozwem do sadu czlowiek z takimi wyszczegulnymi zaslugami powinien brac to na tzw.klate i po sprawie ale widac to pisu szkola dobrze by bylo zeby to media rozglosnily na kraj moze pomoglo by komus w kampani wyborczej

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

– w sprawie komunalizacji mienia Skarbu Państwa nieruchomości położonych w miejscowości Jaworznia obręb geodezyjny Jaworznia A właśnie, prośba pana anonima o nagrania z ostatniej sesji przypomniały mi, że miałem Państwu napisac, aby sprawa pozwania mnie do Sądu nie przysłoniła Wam istotnej części ostatniej sesji dotyczącej w szczególności poniższych spraw : – w sprawie komunalizacji mienia Skarbu Państwa nieruchomości położonych w miejscowości Micigózd obręb geodezyjny Micigózd – w sprawie komunalizacji mienia Skarbu Państwa nieruchomości położonych w miejscowości Piekoszów obręb geodezyjny Piekoszów – w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Bławatków obręb geodezyjny Lesica stanowiącej własność Gminy Piekoszów… Czytaj więcej »

lukasz
Gość
lukasz

Skad taka interpretacja tego punktu posiedzenia rady gminy?

b
Gość
b

Mam takie jedno przemyślenie, że ilość wpisów Pana Pawła robi sie mecząca, niestety coraz mniej chce mi się tu zaglądac.I naprawdę jak jestem wielka przeciwniczka PIS i tego pożal się Boże wójta, a założenie sprawy uważam za typowa pisowskie (oni maja wiele wspólnego z pewnym ustrojem) tak czytanie 50 wpisów na 100 jednej i tej samej osoby, w zasadzie w kółko jednego i tego samego no przestaje być zjadliwa.

ZZ
Gość
ZZ

No niestety tak wygląda życie policjanta na emeryturce. Kasa jest, pracować nie trzeba (bo chwasty wykosi gmina) więc się nudzi i pisze na potęge! Ja też nic nie mam do Pawła, PISiorow nienawidzę ale te ciagle powracajace wpisy z drogą też mnie rozbrajają!

saskya
Gość
saskya

ZZ chyba się trochę zapętliłeś. Popierasz wójta, ale nienawidzisz PIS. Raz piszesz, że nie masz nic do Pawła, a innym razem że go nie znosisz. Nie lubisz czytać w Glosie Piekoszowa o dokonaniach naszego wójta, ale za to wolisz czytać wpisy Pawła. A innym razem zarzucasz Pawłowi, że za dużo pisze. No nie dogodzi Ci 😉

ZZ
Gość
ZZ

Wójta popieram bo mi się gościu podoba i jak na razie to nie widzę u niego pisowskich poglądów,
PISu nie cierpię za sposób prowadzenia polityki,
Do Pawła nic nie mam a niecierpie tylko jego „krzyku”, choc i tak lepszy niz Glos Piekoszowa
Co tu jeszcze nie możesz zrozumieć?

lukasz
Gość
lukasz

mozna nie lubiec wojta i byc zwolennikiem Pis i odwrotnie to sie nie wyklucza

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Przykro mi proszę Pani, ale nie mogę nie odnosić się do wpisów osób które jak wprawne oko zauważy zostały uruchomione tutaj aby czepiając sie na siłę moich dawniejszych wpisów próbują mnie zdyskredytować w oczach czytających.. Jeśli na nie nie odpiszę to będzie to dla nich tzw woda na młyn. Ale mam dla Pani rozwiązanie. Jeśli Pani otworzy juz Bloga to proszę po prostu pomijać wpisy opatrzone podpisem paweł arabasz. No i poradzę Pani jeszcze coś, proszę wyłączyc u siebie coś takiego jak zjadliwość do której się Pani przyznaje, bo to utrudnia życie. Prosze życie pojmować przez pryzmat radości a nie… Czytaj więcej »

b
Gość
b

Uderz w stół…A taki fajny blog był…

saskya
Gość
saskya

Ale ten wpis na blogu dotyczy pozwania do sądu mieszkańca naszej gminy. To chyba normalne, że Paweł ma tutaj najwięcej do powiedzenia.

ZZ
Gość
ZZ

Chyba nie chodziło o zjadliwość kogoś tylko czegoś, a dokładnie to postów – są niestrawne.
I jeszcze coś – przez nikogo do niczego nie zostałem uruchomiony, jeżeli w innych tematach Twoje teorie są tak samo prawdziwe to jest naprawdę kiepsko!

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Ależ Panie ZetZecie, w kwestii uruchomienia to nawet mi przez myśl nie przeszło , że o Ciebie może chodzić. Dlaczego poczułeś się winny?

lukasz
Gość
lukasz

Tak sie akurat sklada ze to Pan zaczal dyskredytowac w oczacz czytajacych inne osoby
i nikt sie nie czepia Panskich wpisow to sam Pan prosil aby je podac
wiec wypada skwitowac kto mieczem wojuje…

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Panie Łukaszu, proszę o przykład , kogo ja niby dyskredytuje? Jak sam Pan pisze nikt nie czepia się moich wpisów bo ja nikogo nie obrażam . Jeśli coś piszę to jedynie w formie relacji zaistniałych faktów. Mam oczywiście na myśli uczciwych i zdrowo myślących mieszkańców gminy – blogowiczów.

lukasz
Gość
lukasz

P.wojta np.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Przykład proszę podać oraz przedstawić się tutaj. Albo przestać głupoty pisać.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Czy mamy już sekretarza?

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

ŻYCZĘ PAŃSTWU SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH!

xx
Gość
xx

Zaczyna się na tym forum robić niesmacznie.powoli odbiegamy od celu jakiemu ten blog miał służyć a koncentrujemy się na tym kto jest mądrzejszy i jak jeden drugiemu najdotkliwiej dopiec a sprawy ważne niech idą swoją drogą,taka słowna przepychanka na dłuższą metę nic dobrego nie wniesie na forum.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Z OKAZJI ŚWIAT WIELKANOCNYCH ŻYCZĘ WAM ,ABY TE ŚWIĘTA WNIOSŁY DO WASZYCH SERC WIOSENNĄ ŚWIEŻOŚĆ I RADOŚĆ WIĘCEJ NADZIEI NA LEPSZE JUTRO NIECH ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE NIESIE DUCHOWE ODRODZENIE NAPEŁNI SPOKOJEM I WIARĄ DA SIŁĘ W POKONYWANIU TRUDNOŚCI I POZWOLI Z UFNOŚCIĄ PATRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ

ZZ
Gość
ZZ

Ludziska!
Już po Swiętach!
Pobudka!
Piszemy!
A może Wójt odciął internet ? 😉

Anonim
Gość
Anonim

nie ma co podnosic cisnienia niektorym osoba…

kronikasz
Gość
kronikasz

Mam nadzieje, ze wszystkie organa , wykarzom siem maksymalnom koncentracjom .
Prokuratura Kielce Zachod.
Tam kiedys urzedowal Pawel Kuncewicz.
Syn bylego Dyrechtora Szkoly podstawowej w Brynicy.
Nooo, moze gdzies go przeniesli.
Pomylki siem zdazajom.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Ależ Panie Kronikaszu, pan Paweł Kuncewicz to bardzo porządna jednostka, świetny prokurator, cieszmy się, że pochodzi on z naszego terenu. Pani Anna Szczubiał która razem z Pawłem Kuncewiczem jest odpowiedzialna za nasz teren to też doskonały prokurator. Mi osobiście doskonale się współpracowało z obydwiema tymi osobami. Niemniej nie ukrywam, że ciekawi mnie jaki cel maja obydwa twoje wpisy?.

ZZ
Gość
ZZ

Ciekawe jeszcze czy czytajà Bloga i Twój wpis

kronikasz
Gość
kronikasz

A taki sam jak tfuj.Zeby go ludzie przeczytali.Taki cel.
I nie szukaj podwojnego dna.
Bo sprawaiasz wrazenie rannego wilka, ktory goni zagubiona gdzies watache.
A w sumie jako doswiadczony Basior , powininienes juz odpoczywac.

ZZ
Gość
ZZ

To raczej watacha hien.
I nie biegnie tylko stoi w miejscu.
Lub tkwi w …… .
Ja przyglądam się z boku, a wiadomo że zwierzętom współczucie jest obce (przynajmniej między obcymi)

kronikasz
Gość
kronikasz
pawel arabasz
Gość
pawel arabasz
Zenobia Kosinska
Gość
Zenobia Kosinska

a co to ma wspolnego z tematem???

sasa
Gość
sasa

Słyszał ktoś może o rekrutacji do Almy przeprowadzanej w UG w Piekoszowie?
Były jakieś ogłoszenia?

saskya
Gość
saskya

Ja słyszałam, że nikogo nie szukali. Przenieśli tylko swoich pracowników. Ale czy to prawda?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

na pewno nie prawda

sasa
Gość
sasa

Przed świętami była rekrutacja w urzędzie, tzn pierwszy etap rekrutacji- test.
Podobno było z 200 osób a mają zatrudnić ok 20-30 osób.
Szkoda, że znowu nic nie wiadomo, to taki piekoszowski standard.

saskya
Gość
saskya

Ale 200 osób jakimś cudem dowiedziało się o tym.

pp
Gość
pp

Przed świętami był pierwszy etap rekrutacji czyli test wiedzy.
Było bardzo dużo osób podobno ok 200 wolnych miejsc jest 28
ale ogłoszenia nigdzie nie widziałem.
Wiecie coś w sprawie sekretarza?? Jak po wtorkowej rekrutacji?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Zatrudnieni zostaną z namaszczenia jak wszystko w Piekoszowie. Tutaj nic, albo prawie nic nie dzieje się po sprawiedliwości. „Sory tak to już jest w Piekoszowie”

Anonimowo
Gość
Anonimowo

KTO ZŁOŻYŁ PODANIE BYŁ POWIADOMIONY O REKRUTACJI

Jagiellonka
Gość

Jakie ,,sory,, to jest real.

zaniepokojona
Gość
zaniepokojona

Komisje powołane i jeden przewodni cel: zlikwidować tyle, ile tylko się da! Pytanie: czy Wójtowi uda się przekształcić szkoły oraz czy Kierownikowi ośrodka zdrowia uda się zlikwidować laboratorium i OZ w Miedziance? Mam nadzieję, że w komisjach są ludzie, którym zależy bardziej na mieszkańcach niż na Piątku i Sali.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ludzie brońmy się przed stowarzyszeniami w oświacie, bo to będzie klęska dla nas i naszych dzieci.

pawel arabasz
Gość
pawel arabasz

Czy komuś coś jest wiadomo na temat zmiany składu rady nadzorczej w ZUK w Piekoszowie? Doszły mnie takie słuchy. Nie przypadkowo pytanie zadaję pod tym artykułem.