Wpisy z miesiąca : kwiecień 2015

Nagrania z sesji rady gminy 28 kwietnia 2015

Zapraszam do obejrzenia wideorelacji z ostatniej sesji rady gminy. Nagrania mam od pana Pawła Arabasza – dziękuję.

Film z sesji rady gminy 26 marca 2015

Dzisiejsza sesja rady gminy już się rozpoczęła – pan Paweł nagrywa, także będzie relacja i film. Tymczasem otrzymałem nagrania poprzedniej sesji – dziękuję i publikuję.

Sesja rady gminy odbędzie się 28 kwietnia

Sesja odbędzie się we wtorek 28 kwietnia 2015 roku w Bibliotece Centrum Kultury w Piekoszowie (ul. Kolejowa 2 – GOK Piekoszów). Początek o godzinie 9.00

Wyniki wyborów sołtysów w Piekoszowie i Jaworzni

Dzisiaj odbyły się wybory sołtysa w Piekoszowie. Został nim Marek Sorbian – były przewodniczący rady gminy. Nowego sołtysa wybrali też mieszkańcy Jaworzni.

Zebranie i wybory sołtysa w Piekoszowie

Dostałem informację o zebraniu, które ma się odbyć dzisiaj (sobota) o godzinie 16.00 w remizie OSP w Piekoszowie. Podczas niego mają odbyć się wybory sołtysa.

Grażyna Tatar nowym sekretarzem gminy. Życzę dużo zdrowia!

Zapewne zastanawiacie się, skąd życzenia zdrowia dla nowej pani sekretarz? Za chwilę wszystko wyjaśnię 😉

Relacja z pierwszej rozprawy w procesie wytoczonym przez wójta panu Pawłowi

Dzisiaj odbyła się pierwsza rozprawa (pojednawcza) w procesie sądowym, który wytoczył wójt gminy Piekoszów – Zbigniew Piątek mieszkańcowi gminy – panu Pawłowi Arabaszowi. Przypomnę, że chodzi o rzekome pomówienie i zniesławienie zawarte w komentarzu dotyczącym nieskutecznych napraw drogi prowadzącej między innymi do domu pana Pawła.

Śmierdzący wyciek z biogazowni. Musieli interweniować strażacy

Jak informują dzisiejsze gazety – Wyborcza i Echo, w piekoszowskiej biogazowni doszło dzisiaj przed południem do śmierdzącego wycieku, z którym musiało poradzić sobie kilka zastępów strażaków. Po raz kolejny powstaje pytanie – kiedy zakończy się urzędnicza niemoc w sprawie fabryki smrodu zatruwającej życie mieszkańcom Piekoszowa już od kilku lat?