Pożar drewnianego domu w Piekoszowie

W nocy z soboty na niedzielę palił się drewniany dom przy ulicy Częstochowskiej obok Ośrodka Zdrowia. To jeden z najstarszych domów w Piekoszowie.

Pożar strawił dach budynku. Tak wyglądał dom w niedzielę:

Spalony dom przy ulicy Częstochowskiej w Piekoszowie

Camera
GT-I9305
Focal Length
3.7mm
Aperture
f/2.6
Exposure
1/131s
ISO
50

13
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
majkaLucylukaszPBgóral niskopienny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Powialo poziomem pisania redaktorów Echa Dnia…w nocy z soboty na poniedziałek….a tak wyglądał w niedziele….coś kalendarz szwaknuje 🙂

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Ale za to z notki zamieszczonej w Gazecie dowiedziałem się, ze Piekoszów – to już miasto jest! W tytule tej notki stało „jak byk”, że to jeden z najstarszych budynków w mieście 🙂 Niedługo miłościwie nam panujący Kolarz nad Kolarze burmistrzem, a może i prezydentem miasta zostanie! Co jo godom, co jo godom! Starostą, wojewodą, a może i czym większym! Ave!

wz
Gość
wz

Nie pokazujcie tej fotki po pozarze bo pisowcy beda biadolic jaka ta polska w ruinie

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Blogu, czyżbyś nie dostał jeszcze nowego numeru pisma „Wójt nasz jest naj, naj, naj i Jego Marzeń Drużyna”? Może coś mi się pomerdało, może ten tytuł to „Głos Piekoszowa” ? Od razu widać, że nasza gmina wdraża program oszczędnościowy, bo „gazetka” wydana jest na najtańszym papierze z makulatury. Że co, że to nieprawda? Że na kredowym papierze i drukowany najlepszą techniką? Bo przecież sroce spod ogona nie wypadliśmy i zasługujemy na to, żeby publiczne pieniądze wydawać na pisma chwalące wójta /o, przepraszam, „Wójta” pisanego wielką literą – jak w rzeczonym periodyku, nie zachowałem należytego szacunku i mogę trafić pod sąd/,… Czytaj więcej »

lukasz
Gość
lukasz

nie ma czegos takiego jak ” uklad strun glosowych”…
jest albo układ oddechowy albo struny glosowe i nie jest to takie smieszne poniewaz jest to choroba zawodowa nauczycieli

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Zamiast „układ strun głosowych” powinienem napisać „głośnia” – ale wtedy nie każdy czytający wiedziałby o co chodzi. A ja daleki byłem od naśmiewania się z choroby zawodowej nauczycieli, wyrażałem wręcz troskę o zdrowie tych biednych ludzi, którzy musieli pracować cały rok w przeciągu 😉

Lucy
Gość
Lucy

Bardziej by mnie zaciekawiło kiedy będą utrudnienia w Piekoszowie? ,bo jak zauważyłem są powstawiane znaki ale zakryte folią ,czy może ktoś wie na ten temat?

Lucy
Gość
Lucy

Na ulicy Częstochowskiej ,Wolności itd Piekoszów ,jesli będą utrudnienia dlaczego nie informują mieszkańców .

majka
Gość
majka

Nie ma się co dziwić że nie ma wersji elektronicznej gazety Wszak gmina szukam informatyka Szanowni komentatorzy kojarzmy fakty:)