Już są! Oświadczenia majątkowe radnych za 2014 rok

Długo musieliśmy czekać ale w końcu się udało. Na gminnym BIP-ie opublikowane zostały oświadczenia majątkowe radnych za zeszły rok.

Zapraszam do lektury i dzielenia się wrażeniami w komentarzach 😉

Oświadczenia majątkowe radnych gminy Piekoszów za rok 2014:

Dodaj komentarz

26 komentarzy do "Już są! Oświadczenia majątkowe radnych za 2014 rok"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo
Gość

A kiedy będą oświadczenia majątkowe pracowników tak biednej gminy. To będzie dopiero ciekawa lektura!!

ZZ
Gość

Ja czekam na oświadczenie tylko jednej osoby.
Czy ktoś zgadnie której?
Dochód typuję na 145 tyś. (+-10:)

majka
Gość

No cóż wygląda na to ze w większości przypadków diety radnych stanowią poważny dodatek do rent emerytur marnych pensyjek Niech będzie ale nich za tym idzie poważna praca na rzecz gminy A nie tylko pobieranie kasy za sesje na które pracujący mieszkańcy nie mogą przyjść Chyba że są bezpośrednio zainteresowani jakaś sprawą i ludza się ze na coś ich obecność się zda

saskya
Gość

Zgadzam się z Tobą. Ja jeszcze dopowiem, że bardzo smutne jest jak się porówna naszego prezydenta do wójta. Obaj są z PISu, ale prezydent nie boi się ludzi, korzysta z internetu, umieszcza na fejsie relacje z podróży po kraju, odpowiada na pytania internautów. A nasz wójt boi się mieszkańców, unika nas jak ognia. Już nawet rozumiem poranne sesje RG, ale dlaczego nie są umieszczane w internecie?

lukasz
Gość

raczej „Twojego” prezydenta… to po pierwsze
po 2 Piatek nie byl w PiS był tylko popierany przez PiS a prezydent juz chyba nie jest w PiS a przynajmniej byc nie powinnien…
po 3 to co robi Andrzej Duda to sie nazywa ocieplanie wizerunku w ramach kampanii parlamentarnej…

Anonimowo
Gość

dochody radnych nie są tematem dla gminy nr1,byłoby dla nas dobrze gdyby radni i urząd gminy zrobili coś dla mieszkańców w sprawie odoru z biogazowni w Piekoszowie .nic na ten temat nie w tej spawie nie robią,a my nadal jesteśmy systematycznie zatruwani.

Saskya
Gość

a po 4 jak zwykle nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.

Anonimowo
Gość

Czy to prawda ze pan Piątek stratuje w wyborach do Sejmu?

Anonimowo
Gość

GW podawała wszystkich kandydatów z woj. którzy startować będą z listy PIS i tam był podany przez p. Lipca właśnie p. Piątek więc nie jest to plotka.

pigwa
Gość

Kandydatami na posłów są też: były kolarz Zbigniew Piątek, były wicewojewoda i były członek zarządu województwa Lech Janiszewski, była posłanka Samoobrony, medalistka igrzysk paraolimpijskich w łucznictwie Małgorzata Olejnik oraz wicestarosta konecki Andrzej Lenart. Na ostatnim, 32. miejscu listy znalazł się były agent CBA Tomasz Kaczmarek, znany jako „agent Tomek”.Cytat z GW ale z 2011 roku .ktos widział tegoroczne?

Anonimowo
Gość
lukasz
Gość

„…Ostateczny kształt listy ma być gotowy w sierpniu. Teraz w centrali PiS trwa weryfikacja. Kandydaci są dokładnie prześwietlani, sprawdzane jest między innymi przestrzeganie etyki i norm obyczajowych.”

Paweł Arabasz
Gość

Łukaszu, to żart jakiś?……..Kandydaci są dokładnie prześwietlani, sprawdzane jest między innymi przestrzeganie etyki i norm obyczajowych

lukasz
Gość

Z tym pytaniem to prosze do p. Anny Krawieckiej z Echa dnia bo to cytat za nia

Paweł Arabasz
Gość
Dziękuję Panie Blogu za opublikowanie tych oświadczeń, fajnie, że Pan coś takiego robi, niech mieszkańcy – wyborcy wiedzą mniej więcej z kim mają do czynienia, niemniej ja uważam, że taką wiedzę każdy wyborca powinien mieć przed wyborami a nie po wyborach jak jest już ta przysłowiowa musztarda po obiedzie. Ja nie przeglądam tych oświadczeń bo po pierwsze nie wierzę zbytnio w ich rzetelność, a po drugie do niczego mi ta wiedza nie jest potrzebna. Mnie interesuje co jedno z drugim zrobiło dla dobra Gminy w Piekoszowie jako radni. A z tego co pokazały ostatnie miesiące ( 10 miesięcy prawie) to… Czytaj więcej »
wpDiscuz