Już są! Oświadczenia majątkowe radnych za 2014 rok

Długo musieliśmy czekać ale w końcu się udało. Na gminnym BIP-ie opublikowane zostały oświadczenia majątkowe radnych za zeszły rok.

Zapraszam do lektury i dzielenia się wrażeniami w komentarzach 😉

Oświadczenia majątkowe radnych gminy Piekoszów za rok 2014:

26
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Paweł ArabaszPB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

A kiedy będą oświadczenia majątkowe pracowników tak biednej gminy. To będzie dopiero ciekawa lektura!!

ZZ
Gość
ZZ

Ja czekam na oświadczenie tylko jednej osoby.
Czy ktoś zgadnie której?
Dochód typuję na 145 tyś. (+-10:)

majka
Gość
majka

No cóż wygląda na to ze w większości przypadków diety radnych stanowią poważny dodatek do rent emerytur marnych pensyjek Niech będzie ale nich za tym idzie poważna praca na rzecz gminy A nie tylko pobieranie kasy za sesje na które pracujący mieszkańcy nie mogą przyjść Chyba że są bezpośrednio zainteresowani jakaś sprawą i ludza się ze na coś ich obecność się zda

saskya
Gość
saskya

Zgadzam się z Tobą. Ja jeszcze dopowiem, że bardzo smutne jest jak się porówna naszego prezydenta do wójta. Obaj są z PISu, ale prezydent nie boi się ludzi, korzysta z internetu, umieszcza na fejsie relacje z podróży po kraju, odpowiada na pytania internautów. A nasz wójt boi się mieszkańców, unika nas jak ognia. Już nawet rozumiem poranne sesje RG, ale dlaczego nie są umieszczane w internecie?

lukasz
Gość
lukasz

raczej „Twojego” prezydenta… to po pierwsze
po 2 Piatek nie byl w PiS był tylko popierany przez PiS a prezydent juz chyba nie jest w PiS a przynajmniej byc nie powinnien…
po 3 to co robi Andrzej Duda to sie nazywa ocieplanie wizerunku w ramach kampanii parlamentarnej…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

dochody radnych nie są tematem dla gminy nr1,byłoby dla nas dobrze gdyby radni i urząd gminy zrobili coś dla mieszkańców w sprawie odoru z biogazowni w Piekoszowie .nic na ten temat nie w tej spawie nie robią,a my nadal jesteśmy systematycznie zatruwani.

Saskya
Gość
Saskya

a po 4 jak zwykle nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Czy to prawda ze pan Piątek stratuje w wyborach do Sejmu?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

GW podawała wszystkich kandydatów z woj. którzy startować będą z listy PIS i tam był podany przez p. Lipca właśnie p. Piątek więc nie jest to plotka.

pigwa
Gość
pigwa

Kandydatami na posłów są też: były kolarz Zbigniew Piątek, były wicewojewoda i były członek zarządu województwa Lech Janiszewski, była posłanka Samoobrony, medalistka igrzysk paraolimpijskich w łucznictwie Małgorzata Olejnik oraz wicestarosta konecki Andrzej Lenart. Na ostatnim, 32. miejscu listy znalazł się były agent CBA Tomasz Kaczmarek, znany jako „agent Tomek”.Cytat z GW ale z 2011 roku .ktos widział tegoroczne?

Anonimowo
Gość
Anonimowo
lukasz
Gość
lukasz

„…Ostateczny kształt listy ma być gotowy w sierpniu. Teraz w centrali PiS trwa weryfikacja. Kandydaci są dokładnie prześwietlani, sprawdzane jest między innymi przestrzeganie etyki i norm obyczajowych.”

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Łukaszu, to żart jakiś?……..Kandydaci są dokładnie prześwietlani, sprawdzane jest między innymi przestrzeganie etyki i norm obyczajowych

lukasz
Gość
lukasz

Z tym pytaniem to prosze do p. Anny Krawieckiej z Echa dnia bo to cytat za nia

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Dziękuję Panie Blogu za opublikowanie tych oświadczeń, fajnie, że Pan coś takiego robi, niech mieszkańcy – wyborcy wiedzą mniej więcej z kim mają do czynienia, niemniej ja uważam, że taką wiedzę każdy wyborca powinien mieć przed wyborami a nie po wyborach jak jest już ta przysłowiowa musztarda po obiedzie. Ja nie przeglądam tych oświadczeń bo po pierwsze nie wierzę zbytnio w ich rzetelność, a po drugie do niczego mi ta wiedza nie jest potrzebna. Mnie interesuje co jedno z drugim zrobiło dla dobra Gminy w Piekoszowie jako radni. A z tego co pokazały ostatnie miesiące ( 10 miesięcy prawie) to… Czytaj więcej »