Wpisy z miesiąca : listopad 2015

Zapada się droga Rykoszyn – Łaziska

Pamiętacie drogę prowadzącą do osady pana Pawła Arabasza, o której remont nie mógł przez wiele miesięcy doprosić się gminnych urzędników? Okazuje się, że nie jest to jedyny taki przypadek.

Sesja rady gminy 20 listopada 2015 – nagranie

Przyznam, że BCK dzisiaj mnie zaskoczyła – już jest nagranie z piątkowej sesji rady gminy. Zapraszam do oglądania.

Dwie sesje rady gminy odbędą się w listopadzie

Pierwsza listopadowa sesja odbędzie się jutro, kolejna – w przyszły czwartek. Ta druga zapowiada się ciekawie – dowiemy się między innymi, jakie podatki zapłacimy w przyszłym roku.

Łatanie chwastostrady – ciąg dalszy

Wygląda na to, że wyremontowana za prawie 100 milionów złotych droga wojewódzka  nr 786 jeszcze przez długi czas będzie dawała zajęcie ekipom remontowym. Jak to możliwe, że ta inwestycja została odebrana przez urzędników w takim stanie?

Przystanki autobusowe nareszcie umyte!

Muszę przyznać, że chyba coś się zaczyna w naszej gminie zmieniać na lepsze. Kilka tygodni temu gmina ogłosiła zapytanie ofertowe na czyszczenie przystanków, a od soboty trwa ich mycie.