Sesja rady gminy 20 listopada 2015 – nagranie

Przyznam, że BCK dzisiaj mnie zaskoczyła – już jest nagranie z piątkowej sesji rady gminy. Zapraszam do oglądania.

18
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ZZgalzaniepokojonagóral niskopienny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

widzę małe zainteresowanie blogiem i wpisami na nim

Anonimowo
Gość
Anonimowo

nie wiem czy dobrze słyszałam ,ze 203 będzie kursować od 1,12,2015r przez Szczukowice,Piekoszów

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

Dziękuję Polskim Sadownikom za trud włożony w produkcję jabłek którymi nas obdarowali, natomiast sołtysowi Piekoszowa Panu Markowi Sorbianowi za uczciwy rozdział tych darów wśród mieszkańców Piekoszowa.

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Jest pomysł na oddłużenie gminy! Szanowny nasz Wójcie Najdostojniejszy, Najmądrzejszy i Najprzystojniejszy, Najlepszy Kolarzu etc etc – może wzorem wójta Ostrowic wystąpić do Billa Gatesa? To przecież znany filantrop, a dla Niego te marne kilkadziesiąt milionów, złotówek zresztą, nie dolarów – to jak splunąć. Nie trzeba będzie wtedy podatków podnosić, na wszystkim oszczędzać, a i na pomniczek jakiś dostosowany do obecnych trendów politycznych zostanie może? Przeto czym prędzej petycję stosowną /byle po angielsku, z czym przecież absolwenci prestiżowych studiów na powszechnie uznanej wszechnicy problemów mieć nie powinni/ przy współudziale radcy prawnego, który tak biegle sprokurował pozew przeciwko Pawłowi, spłodzić należy… Czytaj więcej »

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

Wiesz co Góralu, jesteś niepoprawny i normalnie nie uczciwy w osądach. Siedzisz sobie w ciepełku sam przy kawce przed komputerem i osądzasz Panią Prawnik. A Ty to myślisz , że to tak łatwo w ciągu nie całej doby sporządzić pismo które w całości spełniało by zapotrzebowanie tego który za to płaci? Myślisz, że to tak łatwo funkcjonować, jak prawie, że nad głową niejako stoi kilka osób i krzyczą : DOWAL MU, ZAŁATW GO, ZAMKNIJ MU GĘBĘ, ZAMKNIJ IM WSZYSTKIM GĘBY, NIE DAJ IM BRĄCHAĆ W NASZYCH INTERESACH, ZRÓB TAK ŻEBY ICH POUSTALAĆ WSZYSTKICH, ZASTRASZ ICH, itp, itd. Ciekawe Góralu czy… Czytaj więcej »

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Drogi Pawle, jesteś – jak to teraz mówią – „w mylnym błędzie” 😉 Dla Wielce Szanownego/nej Radcy Prawnego/nej pozostaję z ogromnym szacunkiem i podziwem!!! /o czym świadczy użycie przeze mnie wielkich liter/ oraz z głęboką troską pochylam się nad Jego/Jej /przepraszam, nie wiem czy płci pięknej czy też brzydkiej jest przywoływana tutaj Osoba, a Tobie, jako powszechnie znanemu mącicielowi na słowo, że jest kobietą, wierzyć nie mogę ;)/ dyspozycyjnością i chęcią pracy w niedzielę – wszak dzień święty święcić należy, a nie pisma procesowe układać. Przyjmuję przeto, że owo układanie pisma mającego Cię do zguby przywieść miejsce miało już po… Czytaj więcej »

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

Góralu, w tym artykule piszą, że te Gniewkowice są najbardziej zadłużoną gmina w Polsce bo mają 33 mlm zadłużenia http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/najbardziej-zadluzona-gmina-w-polsce-prosi-o-pomoc-billa-gatesa/cs4dxw , a ja myślalem, że Gmina Piekoszów ma wyższą cyfrę zadłużenia. A właściwie to nasuwa się pytanie, czy ktoś zna prawdziwą skalę zadłużenia Gminy Piekoszów, i czy odważy sie to głośno powiedzieć?

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Ten ci to artykuł natchnął był mnie w/w pomysłem. Pozwolę sobie tylko nieco sprostować – upieram się, ze to gmina Ostrowice jest tematem artykułu. Ale jak zwał, tak zwał – pomysł jest!

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

Panie Blogu, napisał Pan, ze zaskoczył Pana BCK bo opublikował nagranie. Jakie nagranie – zadajmy sobie pytanie? To jest zlepek wygodnych władzy kawałków. Puścili to co im wygodne zlepione w jedną szumnie zwaną relację. Nie dajcie się robić w konia. BCK chce być rzetelny to niech puści od samego początku do samego końca relacje z sesji. a co do prac na drogach proszę państwa to radny Sieradzan miał słuszną racje domagajac sie wyjaśnień o kryteriach wyboru dróg do obróbki. W ostatnich dniach widziałem proszę Państwa roboty drogowe polegajace na ścinaniu darni obok drogi asfaltowej biegnącej od Piekoszowa do Szewc. Za… Czytaj więcej »

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

Uderzył mnie też inny wątek z tego nagrania, mianowicie na samym początku radny Swiercz mówi, ze wczoraj jakaś komisja …..posiedziała sobie przy kawce i posłuchała co miała do powiedzenia pani Skarbnik, no i wyszło im, ze wszystko jest git. Niesamowita sprawnosć działania- jadna powiedziała co miała do powiedzenia, reszta tego posłuchała i przedstawiciel tych słuchających mówi społeczeństwu gminy, że wszystko im się zgadza. Gdybym słuchał sprawozdania ze spotkania mafijnego, to nawet bym się nie zdziwił, jak by się okazało, że jeden mówi, reszta ma go słuchać i sie z tym zgadzać to ok, zrozumiał bym to. Ale tutaj mamy do… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

panie Arabasz opamiętaj się pan z tymi wpisami bo nawet nie wiesz co piszesz ,dość tych bredni

zaniepokojona
Gość
zaniepokojona

Wójt na zebraniach w sołectwach mydli oczy i uszy obietnicami i wizjami rozwoju oraz inwestycji, kiedy wiadomo wszem, że plan naprawczy nie pozwala na żadne inwestycje w trakcie jego trwania! Ludzie obudźcie się!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

plan naprawczy obowiązuje nas do końca 2016r,aby powstała jakaś inwestycja muszą być plany projekty przetarg co zajmie dużo czasu,poczekaj nie łap ryb przed siecią

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Czyżby do 2016 roku wyjdziemy z długów?

gal
Gość
gal

Nie wyjdziemy, ale uzyskamy płynność finansową.

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

To za co przez te lata oni biorą niczym nie uzasadnione, nieprzyzwoicie wysokie uposażenia? Tej gminie potrzebny jest wójt, który na początku urzędowania wstanie i powie: WSZYSCY ROZUMIEMY, ŻE GMINA JEST ZADŁUŻONA, MUSIMY OSZCZĘDZAĆ, Z OSZCZĘDZANIE ZACZNIEMY OD NAS SAMYCH, PROSZĘ RADE GMINY O USTALENIE MI WYNAGRODZENIA NA POZIOMIE NP 5TYS ZŁ …..( za „NICNIEROBIENIE” to i tak za dużo moim zdaniem. Następne wystąpienie wójta powinno brzmieć: NIE WIDZĘ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY Z URZĘDNIKAMI GMINY KTÓRZY ZARABIAJĄ WIĘCEJ ODE MNIE. Prosze Państwa, to było by kilka milionów oszczędności, te zaoszczędzone miliony zmniejszyły by zadłużenie gminy, a tak naprawdę to NASZE ZADŁUŻENIE.… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Oj Paweł!
Jak to łatwo nam decydować co powinni zrobić inni.
Możesz przecież zakandydować, wygrać i wtedy nam to pokazać.
Zresztą możesz już teraz powiedzieć:
ROZUMIEMY, ŻE GMINA JEST ZADŁUŻONA, ZACZNIJMY OD NAS SAMYCH, JA PIERWSZY ODDAJE POŁOWĘ EMERYTURY DLA GMINY
czy widzisz jakąś różnicę?