Wpisy z miesiąca : styczeń 2016

Będzie zmiana kierownika GOPS? Gmina ma szansę zaoszczędzić

Urząd gminy ogłosił konkurs na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wszystko wskazuje na to, że jeśli dojdzie do zmiany, gmina ma szansę zaoszczędzić na wynagrodzeniu, ponieważ obecna kierowniczka GOPS jest jedną z najlepiej zarabiających w naszej gminie.

Sesja rady gminy 29 stycznia 2016

Najbliższa sesja rady gminy odbędzie się w piątek 29 stycznia 2016 o godz. 9.00 w Bibliotece Centrum Kultury w Piekoszowie.

Woda już czysta. Nie ma w niej bakterii E. coli

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie poinformował, że woda z ujęć Piekoszów I i II jest już zdatna do picia. Wykluczono obecność bakterii E. coli.

Po zebraniu w Micigoździe. Szkoła integracyjna nie zostanie zlikwidowana

Od dłuższego czasu wśród mieszkańców Micigozdu krążyły pogłoski o planach likwidacji szkoły integracyjnej. Dzisiaj w szkole odbyło się zebranie mieszkańców z wójtem w tej sprawie.

Woda w kranach znowu może być skażona

Jak poinformował ZUK – jest podejrzenie skażenia wody z ujęć Piekoszów I i Piekoszów II bakteriami z grupy Escherichia coli. Nie pijcie nieprzegotowanej wody!

Coraz więcej osób nie płaci za śmieci. Zaległości przekroczyły już 150 tysięcy złotych!

Liczby mówią same za siebie – z roku na rok zaległości w płaceniu za wywóz śmieci rosną w zastraszającym tempie. Na koniec listopada 2015 roku przekroczyły 150 tysięcy złotych!!!