Maciej Szulc nowym kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Rozstrzygnięty został nabór na stanowisko kierownika GOPS-u w Piekoszowie. Został nim Maciej Szulc z Kielc, który wcześniej kierował Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Daleszycach.

Powstaje pytanie – dlaczego nasza gmina ogłosiła ten nabór i jaką funkcję będzie teraz pełniła dotychczasowa kierowniczka GOPS-u Małgorzata Tarczyńska? Nie są też znane zarobki nowego kierownika.

Wynik naboru na stanowisko kierownika gops

20
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Pawel ArabaszMarekPB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rob
Gość
Rob

Dziś tj. 8 lutego odbyło się zebranie mieszkańców Brynicy z wójtem na którym Pan wójt stwierdził że nie dokonano jeszcze wybory nowego kierownika GOPSu. Ciekawe .. jak wójt jest zorientowany w tym co dzieje się w gminie. Jednak zapowiedział że pensja kierownika na pewno będzie niższa niż poprzedniej pani kierownik.

Rrrt
Gość
Rrrt

Nie rób z wójta idioty… Roztrzygniecie konkursu to nie zawarcie umowy o pracę. Z tego co ktoś tu pisał to Pan Szulc miał niezłe warunki płacowe u poprzedniego pracodawcy więc skoro nowy kierownik według decyzji wójta ma zarabiać mniej niz obecny to nie jest powiedziane że nowy przystanie na te warunki.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Witam.pan Szulc zrezygnował z tej fuchy i to przed zebraniem w Brynicy a pan wójt jak zwykle pali Jana za nasze calkiem spore pieniadze.pozdrawiam wszystkich realistow.

zaniepokojona
Gość
zaniepokojona

Mamy również nowego Dyrektora Ośrodka Zdrowia! Tak przynajmniej wyczytałam ze strony internetowej.

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

Pan Sala był lekarzem który służył mieszkańcom, a dodatkowo miał DOPŁACANE za to , że pełnił też funkcje kierownika. Teraz trzeba będzie płacić zapewne niemałe pieniądze osobie która będzie zajmowała stanowisko kierownika, a żeby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu zdrowotnemu mieszkańcow trzeba by zatrudnić też lekarza. Co ciekawe, bez kierownika Ośrodek funkcjonował, tak jak i teraz GOPS również funkcjonuje. A może właśnie daje nam to podstawy do twierdzenia, że nie potrzeba nam rozrośniętego ciała kierowniczego w naszej gminie.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,47262,19614294,jak-w-gminie-dawano-prezenty-byly-wojt-tlumaczy-sie-z-korupcyjnych.html#ixzz3zsO2n84G
Jak to się stało, że Tadeusz D. nie zauważył koperty z 1500 euro włożonej do dokumentów o pracę? Były wójt Piekoszowa twierdzi, że o pieniądzach nie miał pojęcia. A za prezenty niczego nie załatwiał.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Niestety z przykrościom stwierdzam ze nie puszcza pan komentarzy. Z czego to wynika?

zaniepokojona
Gość
zaniepokojona

Tak swoją drogą zastanawiające jest, że tak szybko p. Szulc rezygnuje! Druga sprawa dyrektorem ośrodka zdrowia nie jest lekarz. Tym sposobem dalej mamy natłok pacjentów i mniejsze szanse na wizytę u lekarza, ba nawet dodzwonienie się do ośrodka w godzinach porannych graniczy z cudem.

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Zupełnie nie na temat – chciałbym zapoznać się z budżetem gminy na rok 2016. Niestety, na stronie BIP na ten temat – nic. Prawie kończy się luty. Tajne/poufne? A może budżetu nie ma?

Marek
Gość

Gospodarka finansowa gminy jest jawna ,a nie zakamuflowana.Ja znalazłem w BIP w zakładce prawo lokalne jest uchwała Rady nr 129/2015 z końca grudnia .Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów uchwalono budżet przed rokiem obrachunkowym i rzeczywiście III dekada lutego i trudno odszukać .Chyba ktoś przysnął?

góral niskopienny
Gość
góral niskopienny

Wydaje mi się z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że uchwalony budżet gminy powinien być na BIPie w zakładce „Budżet gminy i sprawozdania budżetowe/Uchwały budżetowe” a nie tylko wśród pierdyliona uchwał Rady Gminy w zakładce „Prawo lokalne/Uchwały Rady kadencja 2014-2018”. Tak przynajmniej to było w latach poprzednich. Sprawa przekopiowania do właściwego działu to prosta metoda kopiuj/wklej. Stąd wyciągam wniosek, że jednak komuś zależy, żeby dotarcie do tego budżetu nie było sprawą zbyt prostą – ale może ulegam spiskowej teorii. Wiem za to na pewno, że żadna władza nie lubi być kontrolowana.

Pawel Arabasz
Gość
Pawel Arabasz

A czy komuś coś wiadomo co się dzieję z dotychczasowa Panią Kierownik? Wiewiórki donoszą, że w kasie gminy na tym polu nadal jest silny wir który wsysa pieniądze GOPSu, i który ani na jotę się nie zmniejszył. Kierowniczki nie widać, a wir pozostał. To taka Nowa Jakość zarządzania.

xxx
Gość
xxx

Kierowniczka jest ,proszę poczytać wyniki naboru na to stanowisko na stronie UG

xxx
Gość
xxx

NIE.
Jeszcze przez rok będzie jako zastępca.