Nadzwyczajna sesja rady gminy 12 września 2016

Sesja odbędzie się w poniedziałek 12 września o godz. 8.30 w Bibliotece Centrum Kultury. W programie m.in. zmiany w planach zagospodarowania przestrzennego, w budżecie i inwestycje drogowe.

Pełny program sesji:

 1. Otwarcie obrad sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Podjęcie uchwał w sprawach:
  1) uchwalenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Piekoszów
  2) zmiany budżetu Gminy Piekoszów na 2016 rok
  3) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy na lata 2016-2030
  4) zabezpieczenia środków finansowych na 2017 rok na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 285T w miejscowości Micigózd i Podzamcze Piekoszowskie”
  5) zabezpieczenia środków finansowych na 2017 rok na realizację zadania pn. „Budowa drogi gminnej łączącej drogi wojewódzkie Nr 761 i 786 od km: 0+000 do km 1+122 w miejscowości Piekoszów gmina Piekoszów”
 3. Zakończenie obrad sesji.

(źródło: UG Piekoszów)

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Paweł ArabaszMareklukasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lukasz
Gość
lukasz

ciekawe rzeczy nawet sklad materialow wybuchowych bedzie

Marek
Gość
Marek

Na tej sesji są w planie zmiany w studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego o których to pisał pan Paweł Arabasz chyba pod koniec lipca kiedy próbował zamienić”konia z rzędem ” na królika.Ale poważnie ciekawe ilu z mieszkańców składających wnioski dowiedziało się o takiej możliwości z tego bloga po wpisach p. Pawła Arabasza i innych i czy skorzystali z informacji z innych zródeł.Naliczyłem 32 wnioski z różnych miejscowości o zmianę przeznaczenia w większości z terenów rolnych na budowlane w tym jest wniosek byłego wójta Wiesława Józwika/korzystając z okazji pomimo wszystko życzę dużo zdrowia/.Ciekawe czy górę wezmie zdrowy rozsądek czy polityka. Przeglądając… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Co na blogu taka cisza czyżby w Piekoszowie nic się nie działo?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ależ bardzo dużo się dzieje w gminie Piekoszów. Trzeba tylko chcieć to zobaczyć, zainteresować się. Urząd Gminy w Piekoszowie „ujrzał” ostatnio bardzo wiele niemiłych pism , wywlekane są duchy przeszłości które powoli ujawniają gdzie ginęły nasze pieniądze, wydarzyły sie też rzeczy które obciążają finansowo kasę gminy czyli nas wszystkich. Wydarzą się tez następne „zjawiska” kosztowne dla gminy. Dla tych wszystkich którzy pozapisywali się ostatnimi czasy w ramach włazidupstwa do PiS mam informację, że trzeba się będzie przepisywać do matki córki PiSu. Składki szlag trafi bo PiS składek nie zwróci.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Hipokrytów w naszej społeczności piekoszowskiej nigdy nie brakowało, więc niech nas nie dziwi, iż w ostatnimi czasy modnym się stała przynależność do PIS. I zapewniam nie chodzi tutaj o poglądy. Większość zapewne nie zna nawet podstawowych założeń tej partii.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Tak samo Anonimie, jak i nie znali podstawowych założeń partii do których wcześniej należeli zanim pouciekali do PiS. Myślę, że co niektórzy maja pokaźny stosik legitymacji partyjnych schowany gdzieś w zakamarkach garażu albo zakopany w jakimś słoju w ogrodzie. Polityka to brud który dusi cały nasz kraj, Naszą Gminę również. Moim zdaniem ratunkiem dla Naszej Gminy jest całkowite jej odpolitycznienie. Potrzebny jest przede wszystkim wójt bez powiązań partyjnych, potrzebna jest mądrość społeczeństwa która zmiecie do śmietnika historii wszystkich tych dla których interes partyjny jest ważniejszy od dobra społeczeństwa któremu fałszywie ślubowali. Na zbity pysk do wywalenia z Urzędu Gminy są… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Anonimie – 60% osób należacych i 90% głosujących na PIS nawet nie wie co znaczy słowo hipokryta! Znają tylko dwa – „ojczyzna” i „kiełbasa”.