Uwaga! Woda znowu skażona bakterią Escherichia coli!

Skażenie dotyczy mieszkańców Wincentowa, Micigozdu i Piekoszowa zaopatrywanych w wodę z ujęcia Piekoszów I.

Mieszkańcy następujących wsi nie mogą pić wody z kranu:

  • Wincentów
  • Micigózd – ul. Południowa
  • Piekoszów:
    ul. Częstochowska (od ujęcia wody Piekoszów I do budynku poczty)
    ul. Kolejowej (od ul. Kolejowej do ul. Częstochowskiej)
    ul Wolności (od Wincentowa do ul. Kolejowej)

Oto pełny tekst komunikatu opublikowanego dzisiaj przez ZUK:

2016-09-21-komunikat-zuk-o-skazeniu-wody

91
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
77 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Paweł ArabaszMarekPBMADZIALENKAAga Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
czerepah
Gość
czerepah

Wikipedia podaje ….”Escherichia coli spotyka się w jelicie zwierząt, w tym człowieka, jak również powszechnie w glebie i wodzie,……………… gdzie trafiają z wydzielinami i kałem.”

Może w końcu gmina na swoim obszarze zainteresuje się kontrolą szamb tj. rachunki + stan licznika wody … wylewanie szamb do starych studni głębinowych … ogólnie gdzie są wylewane nieczystości z gospodarstw … składowanie gnojowicy, wylewanie jej na pola i sposób rozcieńczania… na to wszystko powinny być dokumenty zgodne z licznikiem.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

A to co z cmentarza do wód podziemnych idzie jak chcesz sprawdzić?

czerepah
Gość
czerepah

Nad tym terenem czuwa opatrzność a gnojowice wylewa się na pola bez rozcieńczania

ZZ
Gość
ZZ

Akurat cmentarzem się nie ma co martwić!
Jaki według Ciebie Pawle jest ilościowy stosunek rozkładających się ciał ludzkich do ciał pozostałych istot żywych na terenie naszej naszej gminy?
Co zrobisz ze zdechłymi sarnami, dzikami, wiewiórkami, szczurami …… i milionami innych istot?
Proponuję obowiązkowe spalanie zwłok!
I to pisze człowiek zachwycający się obornikiem!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ależ tak, ZZ, zchwycam sie i bardzo potrzebuję tego obornika. Bardzo doceniam jego walory użytkowe.Z tym, że dla mnie to jest to nawóz naturalny którym zasilam moje warzywa i owoce.Dzieki temu obornikowi mam warzywa i owoce o jakich ty możesz sobie tylko pomarzyć. Nie dodaje dziki niemu nawet grama chemii. W tym roku postanowiliśmy poszerzyć uprawę naszych ekologicznych warzyw i wielu mądrych ludzi z naszej gminy to bardzo doceniło. Nie wszystkich udało nam się zaopatrzyć w to co chcieli w tym roku. W przyszłym spróbujemy poszerzyć uprawę ekologiczną. To dzięki temu wyszydzanemy przez Ciebie obornikowi mam to https://www.youtube.com/watch?v=0cOF05l7yKc i takie… Czytaj więcej »

Aga
Gość
Aga

Panie Pawle, pomidory od Was są niezrównanie smaczne. Zwłaszcza odmiana malinowych. Zaletą Waszej uprawy jest to, że mieszkacie na uboczu. Zamawiam duże ilości na przyszły rok i następne też.

czerepah
Gość
czerepah

Napisane przez: Aga
Panie Pawle, ……… Zamawiam duże ilości na przyszły rok i następne te”
Czy ta transakcja została odnotowana i odprowadzono VAT ????

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Nie została i nie zostanie odnotowana, więc możesz donieść czyli podkablować czy też brzydko ujmując podpierd…lić do urzędu skarbowego. Masz na to moją publiczną zgodę podły człowieku.

ZZ
Gość
ZZ

Kablować na Pawła?
Nie rób tego Czerepachu – jego można tylko ignorować!

czerepah
Gość
czerepah

Towarzyszu czasy kiedy najpierw się lało pałą a potem padały słowa dowód osobisty już dawno minęły, tworzysz sam historie negatywne nie wyprzedzaj faktów.Chcesz żyć w praworządności to zacznij od siebie Masz tylu „wielbicieli” w UG że ja nic nie muszę robić. Sąsiedzi sami Cię „wypuszczają”

Aga
Gość
Aga

??MAM PYTANIE CZY PAN PANIE CZEREPAHU LECZYŁ SIĘ KIEDYŚ PSYCHICZNIE.? JAK UPIEKIE CIASTO I DAM KOLEŻANCE LUB KOLEDZE TO MAM ZAP,,,,,,,,,AC DO SKRBOWEGO Z PODATKIM.MASZ SZCZĘŚCIE, ŻE JESTEŚ ANONIMOWY.ZJADŁ BYŚ TAKIEGO POMIDORKA,CO .
,

czerepah
Gość
czerepah

Psychicznie to powinni się leczyć osoby które nie widzą różnicy między ciastem a dużą ilością pomidorów

saskya
Gość
saskya

Sprzedaż warzyw i owoców z własnego ogródka jest zwolniona z opodatkowania. Daj juz spokój.

lukasz
Gość
lukasz

poki co tylko jedna osoba podczas procesu sadowego przyznala sie do leczenia

saskya
Gość
saskya

Hehe VAT?
Donieś do skarbowego to się babeczki pośmieją.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Czerepahu, po pierwsze to ja tu gdzie mieszkam to nie mam żadnych sąsiadów. Zanim palniesz jakieś głupstwo to spójrz najpierw na mapę. Po drugie, to twoją mrzonką jedynie jest, aby Paweł Arabasz był w Urzędzie Gminy źle traktowany. Podjudzasz tutaj, bo chciałbyś aby czyimis rękoma ktoś starał sie robić mi krzywdę z której ty chciałbyś się anonimowo cieszyc. Muszę cię rozczarować, w UG jestem bardzo miło traktowany, wręcz co mi się nawet nie podoba, to z przesadną uprzejmością. W UG pracuje wielu mieszkańców gminy który doskonale wiedzą jak to to wszystko ze sprawami dotyczącymi mnie było, ale z oczywistych względów… Czytaj więcej »

lukasz
Gość
lukasz

czyli klamales piszac o straszych schorowanych ludziach ktorzy kolo ciebie mieszkaja???

ZZ
Gość
ZZ

Pawle zapewniam Cię że mój wizerunek w twoich oczach jest bardzo błędny!
Szczególnie w sprawach odżywiania!

MADZIALENKA
Gość
MADZIALENKA

Panie Pawle bardzo popieram ekologiczne uprawy ,słyszałam od znajomej ,ze macie bardzo dobre pomidory .Jak można się z panem skontaktować ? pozdrawiam

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Dzień dobry Pani. Mój nr to 531129013, ale już w tym roku koniec z pomidorami. Nie były pryskane i po ostatnich deszczach oraz chłodnych nocach już nie są smaczne ani też miłe dla oka.

Muza
Gość
Muza

Długo nie trzeba było czekać znowu syf w kranach zresztą cały czas jest. Nie chciałabym aby moim dzieciom w szkole była podawana ta woda nawet przegotowana. Radni opamiętajcie się Wasze najbliższe osoby ( dzieci, wnuki ,….) spożywają w szkole ten syf w posiłkach a przecież nie chcielibyście aby Waszym najbliższym coś się stało, zadbajcie też o nasze pociechy.

WZ
Gość
WZ

Czy ktoś zna Misiewiczów w gminie Piekoszów?

Marek
Gość
Marek

Znam.

ela
Gość
ela

Muzo puki co na Podzamczu jest czysta woda

Muza
Gość
Muza

Elu może i jest czysta ale bywało że była mętna a jak dłużej postała robiła się zielona. Od dawna jeździmy po wodę do źródełka.

barrakuda
Gość
barrakuda

Muzo, a możesz mi napisać gdzie owo źródełko się znajduje?
Z góry dziękuje:)

ZZ
Gość
ZZ

W przypadku takiego źródełka proponuję obserwować ilość wypływającej wody – jeżeli się potrafi zmieniać w przeciągu jednego miesiąc, szczególnie po opadach to na pewno nie jest to lepsza woda niż u mnie z rynny. Ludzie myślą bardzo prymitywnie – brak kamienia w czajniku = dobra woda, a to przecież o niczym nie świadczy. Dobra to może jest do żelazka, ale nie koniecznie czysta, szczególnie biologicznie.

Muza
Gość
Muza

Mnóstwo ludzi jeździ na Słowik i my również. Choć gdzieś tu u nas za torami czy między nimi również jest tylko już dawno zapomniane i zaniedbane. Byłoby super gdyby ktoś mógł sprawdzić i ewentualnie go ponownie uruchomić.
ZZ może masz rację. Jednak uważam że źródełkowa woda jest lepsza.
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/8619844,jest-w-kielcach-zrodlo-o-ktorym-kraza-legendy-wielu-uwaza-ze-ma-cudowna-moc,id,t.html

ZZ
Gość
ZZ

Ja tam odobiście wolę głebinowe ujęcia od deszczówki. Szkoda tylko że po drodze są jakieś niepewne pokomunistyczne rury.

czerepah
Gość
czerepah

U Was na Podzamczu woda jeszcze czysta ale pod nr. 107 macie mini hodowle świń. Sąsiedzi pewnie szczęśliwi latem podczas odpoczynku przed domem. Ciekawe czy właściciel ma szczelne zbiorniki na odchody i potrafi udokumentować co z nimi robi ??

Anonimowo
Gość
Anonimowo

W końcu to wioska i każdy może hodować co chce a jak komu przeszkadza obornik to niech sie do miasta wyprowadzi

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Popieram Anonimie. Mam takie samo zdanie. Oczywiście naganne jest jak ktoś złośliwie i celowo smrodzi komuś pod domostwami, ale niestety to jest wieś, ludzie mają swoje gospodarki i mają prawo je prowadzić. Jak ja pójdę do miasta i zacznę głośno narzekać na swąd spalin, ruch samochodów, wrednych sąsiadów za ściana, patologię sklepowo-osiedlową, hałas, dym z kominów, gwar, ścisk ludzki to też muszę się spodziewać tekstu typu : spieprzaj wieśniaku na wioche jak ci tu nie pasuje. Temu który mi to powie zapewne to samo też nie pasuje, ale takie są zasady.

czerepah
Gość
czerepah

” Od 25 lutego 2016 r. zmieniły się przepisy dotyczące zgłaszania przemieszczeń trzody chlewnej.
Nowe przepisy mówią, że:
Każdy rolnik zamierzający hodować świnie, nawet jedną sztukę na własne potrzeby, musi zarejestrować siedzibę stada”

„Minimum 6 metrów kwadratowych dla knura i 2,5 metra dla lochy. Oświetlenie co najmniej 40 luksów (natężenie oświetlenia) przez 8 godzin dziennie, hałas najwyżej na poziomie 85 decybeli. Wentylacja o sile dostosowanej do liczby sztuk. Normy określają szczegółowo nawet szerokość szczelin w podłodze. Na dodatek świnie dla zredukowania agresji w stadzie muszą mieć tzw. materiał manipulacyjny, np. wywieszony worek ze słomą czy deskę do gryzienia.”
Ciekawe czy spełniasz warunki.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Nie wiem kogo pytasz czerepahu czy spełni warunki, ale fakt jest faktem, że utrudniają rolnikom życie jak się tylko da. Ma to też swoje dobre strony bo żywe zwierzę też ma prawo do godnego życia zanim pójdzie pod nóż. Nie umknięmy też przed brutalną prawdą, że istniały sytuacje które można by nazwać dręczeniem zwierząt a nie ich hodowlą. Tyle, że tak jak dawniej rolnik dorabiał sobie hodowlą 4-6 świń z czego jedna szła na potrzeby własne na święta, i taka hodowla nie przeszkadzała sąsiadom którzy jeszcze po mięso przyszli kupić, tak teraz nowe przepisy zmuszają do tworzenia fabryk tuczników które… Czytaj więcej »

czerepah
Gość
czerepah

Pytanie było pod nr. 107 bo odezwał się właściciel.

ZZ
Gość
ZZ

Ale tam są ulice – która to?

ZZ
Gość
ZZ

Nikt nikogo nie zmusza do tworzenia wielkich farm.
Masz prawo przecież wypasać 5 sztuk, nucić im kołysanki i masować plecki.
Ja kupię to od Ciebie za podwójną cenę!

Lukasz
Gość
Lukasz

W koncu to wioska kazdy moze otworzyc biogazownie skladowisko/spalarnie smieci ferme wiatrakowa a jak komus przeszkadza niech idzie do miasta tam takich rzeczy nie uswiadczysz …

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Pomyliłeś kolejność. Najpierw była wieś, ludzie żyli swoim tokiem. Kto chciał i zaakceptował ten tok, to przeprowadzał się na wieś i żyje. Ale robienie z wsi i miejsc zamieszkania ludzi terenów wręcz przemysłowych jest wysoce naganne i społecznie usprawiedliwione jest aby z takimi trucicielami walczyć. Bo biogazownia, wiatraki, składowisko smieci to juz nie jest rolnictwo, to jest uciażliwy przemysł.

czerepah
Gość
czerepah

” Hodowla zwierząt nie jest obojętna dla jakości i warunków życia ludzi mieszkających w bliskim sąsiedztwie . Dzieje się tak głównie za sprawą uciążliwych odorów oraz zanieczyszczeń wód powierzchniowych i gruntowych w wyniku przenawożenia gleb. Ponadto, duża koncentracja odchodów zwierzęcych stanowi zagrożenie mikrobiologiczne. Wśród bakterii, jakie mogą przedostawać się do wód lub przemieszczać wraz z powietrzem są: gronkowce, pałeczki z grupy Coli, streptokoki fekalne, laseczki różycy, prątki gruźlicy, chorobotwórcze gronkowce i paciorkowce, wirusy pryszczycy oraz różnorakie grzyby i organizmy pasożytnicze (np. tasiemce)…..”

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ależ oczywiście czerepahu, że tak może być. Z tym, że Twój opis dotyczy raczej gospodarstw nastawionych na wielkotowarową produkcję. Faktycznie to nie są nawet rolnicy tylko producenci rolni którzy wszelkimi sposobami dążą do jak największych plonów za wszelka cenę nie zważając na zdrowie odbiorców anie tez nie licząc się ze względami ekologicznymi. Takie pola widzą przeróżny syf z zawartością szamb włącznie. Nie raz już słyszałem od szambach wylewanych na uprawy kapustnych warzyw, które wchłaniają w siebie wszystko co się na nie wyleje. Moja kapusta jest np słodka od uprawy ekologicznej, a weź kup kapustę od tych co przywożą kapusty do… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

W 11 minucie tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=ysrD30fZnMw macie prawdziwą postać wody którą w Piekoszowie pijecie. Nagrałem to na sesji, wlałem sobie wody do szklanki aby mi przestygła, a jak po nią po kilkunastu minutach siegnąłem to włos mi się na głowie zjeżył. Ogólnie wszyscy sobie z niej kawy zaparzali więc nie było widać co ona kryje w sobie, a ja akurat chciałem się samej wody napić…..i się nie napiłem. Pokazaliśmy tą wodę razem z radnym panem Kotwicą siedzacej za stołem sekretarz gminy pani Tatar to tylko wzruszyła ramionami na zasadzie: a co ją to ma obchodzić? Z tego co wiem, to… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Uwielbiam Pawle jak dziesięciokrotnie cytujesz te same swoje filmiki i powtarzasz stare teksty!

lukasz
Gość
lukasz

przeciez masz taka swietna wode w studni to czemu ja ze soba nie wziales???

wiktor
Gość
wiktor

Czy w tej gminie jeszcze cokolwiek jest normalne?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Jest ! Piekoszów Blog !

lukasz
Gość
lukasz

nie odkad pojawil sie na nim Paweł Arabasz

ZZ
Gość
ZZ

Niech żyje Prezes Klubu!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Doczekaliśmy się nawet zaszczytu dośtrzeżenia naszego problemu w onecie http://wiadomosci.onet.pl/kielce/skazona-woda-w-gminie-piekoszow/ssxcsz

lukasz
Gość
lukasz

wiadomosci.onet.pl/kielce/skandal-z-rzhttps://www.youtube.com/watch?v=Kcureq76v90&feature=youtu.beekomo-skazona-woda-zle-zrobiono-badania/z4qw3

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Pozwolę sobie zacytować Pani Zaniepokojoną z artykułu jak obierano Wijasa na prezesa ZUK, spójrzcie Państwo jak żesz i ten wierszyk, i wszystko co w tym artykule http://blog.piekoszow.eu/2014/12/jerzy-wijas-nowym-prezesem-zakladu-uslug-komunalnych.html napisano staje się prorocze:
Napisane przez: zaniepokojona
Gmino sponiewierana, Piekoszowie,
Wnet każdy się dowie,
Cóż lud Twój nieświadomie uczynił,
Kto kogo będzie teraz winił?!
Za zło, kóre miało być cudem,
Za ludzi, wybieranych z takim trudem,
Za poniewierkę tych malutkich,
Za obietnicę, kiełbasę i za wódkę!
Ludu uciśniony, zakpiłeś z własnych marzeń,
Dostałeś za to w darze,
Czteroletni zastój i płonne nadzieje,
Coś dobrego się tu zadzieje?
A Ty nasza gminna głowo,
Byłaś zachwalana długo,
Podziękowałaś pięknie swoim,
Reszta tylko się boi!

ZZ
Gość
ZZ

Czy to się nagrało? 🙂

kronikasz
Gość
kronikasz

Jarzabek nie zyje, ale szafa dziala dalej…

czerepah
Gość
czerepah

Nie chodzi o artykuł tylko o ten wpis ….. http://wiadomosci.onet.pl/forum/skazona-woda-w-gminie-piekoszow,0,2903132,224486139,czytaj.html Paweł Arabasz mieszkaniec Piekoszowa : A co w tym dziwnego jak obecny prezes ZUKu Jerzy Wijas ( radny w kadencjach w których gmina Piekoszów pogrążała sie w niewyobrażalnym zadłużeniu , czyt proces byłego wójta Dabrowy przed Sądem Okręgowym w Kielcach) ) w Piekoszowie najpierw uciekł z PSL jak PSL tonął politycznie, następnie wypłynął w PiS i dziwnym trafem wygrał konkurs na prezesa „zgodnie z przewidywaniami” mieszkańców gminy Piekoszów którzy „złośliwie” dopatrywali się w tym podziękowań wójta Zbigniewa Piątka za pomoc Wijasa w czasie kampanii wyborczej. Prezes ZUKu nie ma najmniejszych… Czytaj więcej »

Marek
Gość
Marek

Czerepahu!
Może i o wpis chodzi ,a ja pragnę abyś zwrócił uwagę na inne fakty :Zuk ma problemy finansowe i dlatego został dokapitalizowany i na tym nie koniec , tak będzie do kwietnia przyszłego roku .Ani ja ani Ty nie mieliśmy wpływu na to.Jedynie musimy być przygotowani na większe ceny i opłaty.Za zarządzanie majątkiem i za wynik finansowy Spółki odpowiedzialny jest zarząd w tym przypadku jednoosobowy.Takie zdarzenie jak to skażenie to są nieplanowane koszty pogłębiające tą mizerię finansową Spółki.

czerepah
Gość
czerepah

Marku !
Czytaj między wierszami. Napiszę wprost, celowo przytoczyłem wpis bo wiele osób kliknie link, przeczyta artykuł….odhaczone ….. a ważne informacje zawsze są w opisach. Do f. ZUK mam wiele zastrzeżeń a podane wyżej nazwiska …. nie ma nic gorszego jak z gumofilca zrobi się biznesmen. Wierze że ten blog w następnych wyborach odegra fundamentalną rolę. Kandydata już mam. Trzeba tylko „wejść ” blogiem pod każdą strzechę. Niestety mamy w”genach” że najbardziej przyciągają nas „zadymy”.

ZZ
Gość
ZZ

Masz na myśli Pawła?
Ja się wyprowadzę!
Dom oddam za pół ceny!
Łubu-dubu, łubu-dubu, niech nam żyje…

lukasz
Gość
lukasz

szczerze??? wspolczuje Jego dzieciom

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Wolnego wolnego wielki szlachcicu czerepah! Panu Jerzemu Wijasowi należy się szacunek za to , że jest dobrym gospodarzem na swoim gospodarstwie, posiada swoje maszyny rolnicze, świadczy usługi rolnicze na swoim terenie. Należy mu się też szacunek za jego masarskie zdolności. Byle knypek nie dorówna panu Wijasowi Jerzemu w jego umiejętnościach z których był znany na swoim terenie . Nie masz prawa wyzywać go od gumofilców bo być może mu jako człowiekowi do pięt nie dorastasz. Żądam od ciebie czerepah abyś odnosił się z szacunkiem do rolników oraz do innych ludzi ze wsi. Rolnik też ma prawo do awansu społecznego, a… Czytaj więcej »

czerepah
Gość
czerepah

Towarzyszu żądać to sobie możesz od swoich dzieci to po pierwsze, po drugie twoje „krzywe dopisywanie” cd. tekstów, gdybanie, kierowanie myśli przewodniej na inne tory wprowadza niepotrzebne złe emocje. Czas pozbyć się dawnych nawyków …czas upiększania przymiotnikami protokołów przesłuchań minął …. kto komu do pięt …. nie tobie oceniać. Podam ci przykład twojej milicyjnej patologi …..zapytałem o VAT a ty odpisałeś że jestem podłym człowiekiem i cię pod….dole. Tak w większości wyglądają protokoły przesłuchań. Jest podejrzany to trzeba dorobić prawdopodobny przebieg wydarzeń. Zejdź na ziemię bo niedługo sam siebie będziesz śledził.

czerepah
Gość
czerepah

Napisane przez: Paweł Arabasz

. Byle knypek nie dorówna panu Wijasowi Jerzemu w jego umiejętnościach z których był znany na swoim terenie . Nie masz prawa wyzywać go od gumofilców bo być może mu jako człowiekowi do pięt nie dorastasz.

Towarzyszu kolejny przykład twojej twórczości ….w swoim tekście użyłem liczby pojedynczej a wymienionych nazwisk jest trzy ….wskaż mi gdzie odniosłem się do konkretnego nazwiska. Na tym polega zakłamanie protokołu przesłuchań świadka. Patologia !!!!!!!!!!!!!

ZZ
Gość
ZZ

Patologia w gumofilcach!!!

ZZ
Gość
ZZ

Pawle przestań!
Nie zauważyłem u Ciebie ani grosza szacunku do osoby J.W.!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Jako na gospodarza, rolnika, masarza złego słowa nigdy nie powiedziałem. Ale jako na zdrajce swoich towarzyszy partyjnych z PSL i ucieczki do PiSu, jako radnego za którego kadencji gmina pogrążała sie w długach, jako prezesa ZUK za jego zarzadzanie i wyrządzenie krzywdy wielu ludziom a zwłaszcza jako człowieka który odmówił nam mieszkańcom Piekoszów pod Lasem prawa do zakupu wody gminnej w obliczu nadchodzącej suszy, niestety dobrego słowa nie mam. Powiem nawet więcej, mam do powiedzenia wiele ale złych słów i podtrzymuję swój pogląd, że dla dobra nas wszystkich powinien on zostać jak najszybciej usunięty z życia politycznego Naszej Gminy i… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Czy na przykład można kogoś zrównać z ziemią jako współpracownika i dalej razem pić piwo jako sąsiedzi?
Szczególnie jak się używa chamskich zwrotów?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Przykłady z polityki wskazują, że można.

Izydor
Gość
Izydor

To są niedobre przykłady i niegodne naśladowania.

ZZ
Gość
ZZ

Ja polityków nie naśladuję, a Ty?

lukasz
Gość
lukasz

wydaje mi sie ze mowiles o Nim cos zlego

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

A tak , faktycznie. Pisałem o tym, że wiewiórki szeptały iż Wijas w godzinach pracy w ZUK świadczył usługi kombajnem w czasie żniw. Tak, te słowa raczej negatywne były.

lukasz
Gość
lukasz

juz kiedys o tym pisalem i pozwolisz z e sie powtorze jak nic powinnes startowac co najmniej w wyborach na wojta

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Nie zasługujesz na to abym był Twoim wójtem lukaszu.

ZZ
Gość
ZZ

Nikt nie zasługuje!
Nawet koledzy pijący mamrota pod sklepem !

lukasz
Gość
lukasz

zebys mogl byc „moim” wojtem to po pierwsze musial bym mieszkac na terenie gminy Piekoszów a po drugie musial bym na Ciebie glosowac …

saskya
Gość
saskya

Na echo piszą, że mieszkańcy otrzymali wodę do picia. Ktoś wie, gdzie tą wodę odebrać?

Marek
Gość
Marek

Saskya!
Woda powinna być u sołtysa.I przy okazji w przyszłości /a tego nie można wykluczyć/ nie czekaj tak długo tylko po 2 lub 3 max 4 godzinach jedz w ciemno do sołtysa woda powinna być.

saskya
Gość
saskya

Dopiero dziś przeczytałam to na echo, niestety nie mogę jechać odrazu. Ważniejsza jest praca od wody za 2 zł.

lukasz
Gość
lukasz

mozesz jechac po pracy

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Panie Blogu, proszę Państwa, przekazuje link do filmiku jaki nagrałem w związku z otrzymaniem dziś anonimowego pisma w sprawie bajzlu w ZUK w Piekoszowie pod prezesem Jerzym Wijasem. https://www.youtube.com/watch?v=zMR89DrmCZI . Do Pana Bloga mam prośbę aby rozważył zamieszczenie oddzielnego artykułu o tytule mniej więcej brzmiącym : Czy w ZUK wszystko gra jak należy ? – lub coś podobnego. Z chęcią przekazał bym do publicznej wiadomości treść pisma jaka otrzymałem w październiku 2015 roku również w sprawie Jerzego Wijasa.

ZZ
Gość
ZZ

Powiem krótko – podobnie napisane jak i przeczytane!

lukasz
Gość
lukasz

z takimi rzeczami to raczej do prokuratury niz na łaziska pod lasem

jesli chodzi o wode to doskonale wiesz bo bytales tu i dostales odp ze byla przynawana jedna 5l butel na jeden nr domu

a jesli chodzi o zapach to przeciez tez mowiles z ebyles w gabinecie u prezesa wiec jako byly milicjant powinnes wyczuc zapach

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Kłamiesz lukasz. Żadnej wody z gminy nigdy nie brałem. W gabinecie Wijasa nigdy nie byłem. Byłem tylko w sekretariacie ZUK. Zapamiętaj to zakłamany klakierze podpisujący się jako lukasz.

ZZ
Gość
ZZ

Żeby zostać klakierem trzeba najpierw dysponować odpowiednim charakterem i głosem.
Twój Pawełku nadaje się idealnie!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

ZZ biedaku, już sam nie wiesz jak mnie dyskredytować i nawet do mojego głosu próbujesz się dowalić 🙂 . Już od jakiegoś czasu po prostu Ci współczuję. 🙂 A mój głos jest jaki jest i inny nie będzie.

ZZ
Gość
ZZ

Chodziło mi o głos na Blogu Pawełku – o to „ujadanie” i „warczenie”. Następnym razem pomyśl troszeczkę Pawełku i nie bierz wszystkiego tak dosłownie!

lukasz
Gość
lukasz

a czy ja napisalem ze brales wode??? czytanie ze zrozumieniem sie klania

Marek
Gość
Marek

Panie Pawle!
Ja też jestem za oddzielnym artykułem.Swoje 3 grosze dorzucę , a informacje dotyczą przeszłości i obecnego stanu gospodarki materiałowej w ZUK-u co miało i ma przełożenie na ceny za wodę i ścieki.Prezes straszy pracowników tajemnicą służbową,a sam nie umie utrzymać” języka” i zdradza sam tajemnice Spółki/ przedostatnie posiedzenie komisji budżetowej/.Brak zezwolenia to przy tym to jest mały pikuś.
Panie Pawle mam prośbę może dałoby sie wrzucić treść tego pisma na blog.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Panie Marku, dla mnie Pana prośba jest rozkazem 🙂 . Tyle, że zaczekam licząc, że Pan Blog obejmie temat tych anonimów oddzielnym artykułem, to zeskanuję pisma i przekażę Panu Blogowi do publikacji, bo teraz będzie to za bardzo rozrzucone. Jak nie będzie oddzielnego artykułu to zrobię z tym drugim ( pierwszym) anonimem to samo co z wczorajszym , czyli przepuszczę przez YT. A ja z kolei zażądam od pana Panie Marku Korba odniesienia się do każdego punktu, ponieważ jak niesie gminna wieść jest Pan jedynym człowiekiem w gminie który ma pojęcie i wiedzę o funkcjonowaniu ZUK. Nie mogę zrozumieć, że… Czytaj więcej »

lukasz
Gość
lukasz