4,5 roku więzienia za pobicie metalową rurką

Telewizja Polsat zajęła się sprawą wyroku, który wydał kielecki sąd w sprawie przedsiębiorcy z naszej gminy, który metalową rurką pobił swojego pracownika. Mężczyzna został ciężko ranny i po dwóch tygodniach zmarł w szpitalu.

Początkowo prokuratura zakwalifikowała to jako usiłowanie zabójstwa, jednak w trakcie procesu sąd zmienił kwalifikację prawną czynu i wydał wyrok 4,5 roku pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny a oskarżyciel posiłkowy zapowiada apelację.

Cały materiał można obejrzeć na stronie programu Interwencja telewizji Polsat. Postanowiłem o sprawie napisać, bo wiem, że bulwersuje ona mieszkańców naszej gminy i jest tematem wielu dyskusji. Dostałem też maila w tej sprawie od pewnej pani, która nie kryła swojego oburzenia tym, że o takich sprawach nie piszę. W związku z tym – naprawiam swój błąd 😉

Jeśli wiecie jeszcze o czymś, o czym powinienem napisać – zapraszam do kontaktu mailowego: blog@piekoszow.eu

21
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AJkronikaszMieszkaniecktos tam......PB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Pod poprzednim artykułem anonim poruszył ten temat, a blogowicz sm ( zapewne jeden z klakierów ) zapytał czy to wina wójta i rady. Skan poniżej: Napisane przez: Anonim I znowu niechlubne informacje o naszej gminie. Program interwencja u p. Daniela W 26 stycznia 2017 godz. 16:28 Odpowiedz Napisane przez: sm I co znowu wina wójta i rady. 26 stycznia 2017 godz. 21:55 Otóż mim zdaniem, to bardzo nieszczęśliwe zdarzenie umiejscowione jest czasoprzestrzennie w złych czasach wzajemnej nienawiści ludzi. Niestety ta wzajemna nienawiść jest skutkiem polityki, nieudolnego zarzadzania, w tym również zarządzania w gminach. Niewątpliwie frustrację wywołuje w naszej gminie fakt,… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Pawełku, co to jest takiego ten „skan” ?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

No to jednak wina wojta jak sam Pawle piszesz w swoim wywodzie.nie wybierasz się czasem gdzieś na ferie ? Przydało by się troche normalnosci na blogu.A i polecam ci wizytę na sesji w poniedziałek gdzie będziesz mogl zadać mnóstwo społecznych pytań Sieradzanowi na temat przestępstw i machlojek w straży i zapytaj tez koniecznie o ten protokol którym tak byłeś zainteresowany.pozdrawiam serdecznie.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Panie Pawle był pan na sesji ?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

I jeszcze jedno p Pawle to nie jest nieszczesliwe zdarzenie jak piszesz tylko morderstwo takie jest moje zdanie

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Niestety anonimie nie wybieram się nigdzie na ferie. Dobrze mi w domu. I jedzenie poza domem mi nie wchodzi. Za dużo utwardzonego tluszczu kokosowego oraz syropu glukozowo fruktozowego w stosują. Moim zdaniem na Blogu jest bardzo normalnie i z moim udziałem 🙂 . Zycia mi też nie planuj gdzie mam być a gdzie nie i z kim rozmawiać. Jak masz jakis problem to sam pytaj. Ja Pana Sieradzana nie mam zamiaru o nic pytać bo to nie moja sprawa. Pana Sieradzana o wyniki kontroli powinni pytać zwykli strażacy którym pot z dupy spływał na akcjach gaśniczych a potem dostawali za… Czytaj więcej »

lukasz
Gość
lukasz

nie tluszcz kokosowy a palmowy

Napisane przez: Paweł Arabasz
Od nowego przewodniczącego Rady Gminy Pana Aleksandra Sieradzana oczekuję rzetelnego sprawozdania z kontroli SP jaką on prowadzi od kilku miesięcy jako radny.
no to jak Twoja sprawa czy nie?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Panu Sieradzanowi odebrano tą sprawę. Prowadzi ją kto inny.

kronikasz
Gość
kronikasz

Jak zwykle pieprzysz Frajerze.

Radek
Gość
Radek

Pawel przestan pier….. ic o tym ze Daniel uderzajac goscia w glowe nie chcial tego i to byl wypadek, No jak mial mial to byc wypadek skoro on zamierzal go uderzyc. A co myslisz ze nie zdawal sobie sprawy jakie moga byc konsekwencje? A jak by facet przezyl i byl sparalizowany i funkcjonowal by jak roslinka to tez bys powiedzial ze Daniel tego nie chcial zrobic? i to byl nieszczesliwy wypadek. Wypadek jest wtedy kiedy ten facet np. poslizgnal sie i upadl na matalowa rurke i zmarl po 2 tyg to jest dla mnie wypadek Wez chlopie ochlon troche bo… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Nie mogę sobie wyobrazić by bić kogoś metalową rurką, ani żeby bić czymkolwiek kogoś po głowie. Za samo bicie rurką po głowie powinno się trafiać do więzienia, nawet gdyby ofierze nic nie było.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Słuchaj no blogowiczu Raduś czy jak ci tam naprawdę .Zanim palniesz tutaj jakieś głupstwo, to odstaw to coś czym się szprycujesz i przeczytaj w o l n o mój wpis. Ja użyłem określenia ” nieszczęśliwe zdarzenie”a nie jak próbujesz tu wmówić : nieszczęśliwy wypadek. Nieszczęśliwe zdarzenie a nieszczęśliwy wypadek to w zasadzie dwa dalekie sobie pojęcia. Chełpisz sie , że mieszkamy razem w jednej miejscowości? Trudno. Twoja sparawa. Bo mi jest smutno, że musze mieszkać w jednej miejscowości z kimś takim jak Ty Radek.

kronikasz
Gość
kronikasz

Kazdego oponenta szkalujesz.Pije , lasuje mu sie mozg.Czyms sie szprycuje?Wszyscy nienormalni tylko ty taki cacy?Ideal.Z pod lassu.Wyobcowany.Chroniony przez azjatow.Wiecznie pokrzywdzony.Nieszczesliwy homo.

gosc
Gość
gosc

Z przykrością stwierdzam, że przez wpisy jednego pana blog staje się przykry do czytania, w kółko jedno i to samo, ten sam bełkot.Szkoda, że nie ma opcji wygaszenia, żeby nie czytac komentarzy, które się w 90% nijak nie mają do tematu. Jak najdzie pana to pisze kompulsywnie

ZZ
Gość
ZZ

Ten „jeden” ma na imię Pawełek, więc pisz wyraźnie o kogo Ci chodzi.
Przecinki też są ważne – „…przez wpisy jednego pana blog…” – można by pomyśleć, że poszesz o PB

gosc
Gość
gosc

Nie rób z czarnego białego i porzestań wszystkich ustawiać, poradzić możesz na podwórku a nie na blogu.

ktos tam......
Gość
ktos tam......

Panie Pawle niech sobie Pan da spokoj z tymi wpisami z Panskiej strony
Blagam Pana!!!!

AJ
Gość
AJ

Przestańcie oceniać sytuację, której nie znacie. Byliście tam? Widzieliście to? Więc się nie wypowiadajcie…

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Sytuacje znamy chyba wszyscy dosc dobrze, wiec dlaczego mamy sie nie wypowiadac, tu chodzi o zabojstwo niewinnego czlowieka!

AJ
Gość
AJ

No to słucham co wiesz w tej sprawie? Chętnie posłucham