200 milionów złotych unijnych pieniędzy dla świętokrzyskich szkół… ile trafi do naszej gminy?

Na stronie Urzędu Marszałkowskiego wyczytałem, że rozstrzygnięte zostały konkursy na rozbudowę i modernizację szkół w województwie świętokrzyskim. Do podziału było ponad 200 milionów złotych.

Ciekaw jestem, czy nasza gmina zgłosiła jakieś projekty do tego konkursu, a jeśli tak to które szkoły i na co dostaną dofinansowanie. Niestety nie udało mi się znaleźć listy projektów, które zostaną zrealizowane. Może macie jakąś wiedzę na ten temat?

Więcej na temat konkursu – na stronie Urzędu Marszałkowskiego.

8
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ZZPaweł Arabaszlukaszx Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
x
Gość
x

W naszej gminie zarządzanie oświatą jest niewłaściwie i myślę, że na oświatę gmina będzie musiała wydać ok. 30 mln złotych.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jeśli zarzadzanie jest niewłaściwe to pora na zmianę, „dobrą zmianę”. W 90% kieleckich szkół i przedszkoli odbędą się konkursy na dyrektora, a u nas?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Akurat w Piekoszowie nie ma co zmieniać Pani Dyrektor bo jak sie okazuje po kilku latach jej pracy jest ona bardzo sprawnym menadżerem. Podobno bardzo dobrze zarządza szkołą. Mam na myśli Panią Słomkę. Po co marnować pieniądze na konkursy?

ZZ
Gość
ZZ

Skoro jest taka dobra, to wyborów nie musi się obawiać!
Ja jestem ze swojej niezadowolony i chętnie bym zagłosował!

lukasz
Gość
lukasz

a czy dyrektor szkoly nie dobiera sobie szeroko pojetej kadry pracowniczej???

Anonimowo
Gość
Anonimowo

O P. Pawle nie tak dawno kipiałeś niezadowoleniem wobec tej pani, co cię skłoniło do zmiany opinii. Wiedząc, że twoje dzieci nie chodzą do tej szkoły to wobec tego nie masz informacji z tz. pierwszej ręki.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ależ Anonimie, owszem, kipiałem ale oburzeniem za to sposób w jaki ta Pani została przyjęta do pracy, w jaki sposób postąpiła z Paniami sprzątaczkami oraz z częścią nauczycieli i to za Nasze Gminne pieniądze które dał jej do ręki obecny wójt Zbigniew Piątek aby wykańczano naszych mieszkaców. . Byłem bardzo oburzony na fakt wyprowadzenia ze szkoły w kajdankach. Oburzony też byłem na rodziców dzieci którzy spokojnie zaakceptowali te fakty i spokojnie posyłali dzieci do takiej szkoły. Jakoś nie pamiętam Ciebie tutaj Anonimie, żeby Ci to przeszkadzało. No więc jeśli to nie przeszkadzało społeczeństwu Naszej Gminy to i mnie przestało przeszkadzać.… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Jak się kogoś ceni za gospodarność, to trzeba też pogodzić się z tym że kogoś zwalnia.
Albo, albo.