Niedzielna akcja straży pożarnej w biogazowni. Co tam się wydarzyło?

W niedzielę po południu w rejonie biogazowni pojawili się strażacy, dotarły do mnie też informacje od Was, że zamknięta jest oczyszczalnia ścieków. W związku z Waszym dużym zainteresowaniem tą sprawą postanowiłem się dowiedzieć co się tam stało.

Oto odpowiedź, jaką otrzymałem z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach:

W zawiązku z Pana zapytaniem dot. zdarzenia w dniu 25.06.2017 r. w miejscowości Piekoszów informuję, że doszło tam do rozszczelnienia beczki na samochodzie asenizacyjnym, na terenie biogazowni. Substancja która wyciekła to po prostu „gnojownica”.

42
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
33 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!kronikaszjakiczerepahMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

I tyle zastepów straży wezwano do kilku rozlanych wiader świńskiego moczu? Poczucie rozpasania finansowego w Naszej Gminie przechodzi ludzkie pojęcie. Przeciż za ten wyjazd znów zapłacimy My Mieszkańcy.

kronikasz
Gość
kronikasz

Ty arabasz, o rozpasaniu finansowym to napisz do tego co dzwonil na nr alarmowy.Zadzwon tu i tam , dowiedz sie kto i dlaczego , a potem donies do prokuratury.Pamnial malcik?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Panie Blogu dla ścisłosci zapytam, OCZYŚZCZALNIA ŚCIEKÓW jest zamknięta?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

W sprawie tej interwencji 7 zastępów SP podzwoniłem trochę, tu i tam, i dowiedziałem sie rzeczy następujących: Zgłoszono na Policję ( wiem kto), że na terenie Biogazowni nastąpił wyciek gazu. Było to zgłoszenie poniekąd fałszywe, aby podniesć rangę zdarzenia, ponieważ w rzeczywistości rozlało się terochę gnojowicy. Policja powiadomiła dyżurnego SP, który musiał wysłać tam 5 zespołów. Do tego na miejsce dotarł wóz z Piekoszowa oraz wóz z Brynicy. 7 wozów do kilku wiader gnojowicy. Koszt ogromny, użycie środków niewspółmierne do zdarzenia. Na miejscu te zastępy nie miały co robić i rozjechały się. Ocenę pozostawiam Wam. Ale dowiedziałem sie też czegoś… Czytaj więcej »

lukasz
Gość
lukasz

42 minuta filmu z sesji zaprzecza Twoim rewelacjom

Arek
Gość
Arek

Czy można tak pismo zignorowac? To jest nieprawdopodobne.

lukasz
Gość
lukasz

jakie pismo?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Moim zdaniem ten co dzwonił powinien być obciążony za te akcje.siedzial w ukryciu na oczyszczalni i robił zdjęcia.

ZZ
Gość
ZZ

Nie wiem dlaczego, ale jak częściej zaglądam to nikt nic nie pisze, a jak wczoraj przez 10 godzin nie zaglądałem to poszło przeszło 40 wpisów, że się połapać nie mogłem 😉

Lukasz
Gość
Lukasz

90% wczorajszych wpisow jest jednej osoby i sprowadza sie do „dziekuje Panu prosze bardzo „…

lukasz
Gość
lukasz

oswiadczenia majatkowe sa …

jaki
Gość
jaki

Przecież Wszyscy chcieliśmy zmiany Radnych bo wszyscy byli źli . To mamy

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Może warto zwrócić uwage na coś takiego?
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ponad-46-tysiecy-polakow-zmarlo-przedwczesnie-w-2014-z-powodu-zanieczyszczenia-pylami/mc34czq Z tym, że ja bym dołożył kilka czynników właściwych Naszej Gminie.