Dziękuję!

Po obejrzeniu nagrania z ostatniej sesji Rady Gminy i materiału TVP Kielce uznałem, że powinienem złożyć publicznie podziękowania.

Po pierwsze dziękuję Panu Prezesowi – za to, że tak dzielnie walczył ze skażeniem wody. Co prawda mieszkam na terenie zasilanym z innego ujęcia ale teraz już wiem, że jeśli dojdzie do skażenia wody z „mojego” ujęcia, mogę liczyć na szybkie i sprawne poinformowanie mnie i innych mieszkańców o zagrożeniu. Muszę jedynie pamiętać o sprawdzaniu tablicy ogłoszeń przynajmniej raz dziennie i przynajmniej raz dziennie zaglądać na stronę internetową ZUK.

Dziękuję też Pani Radnej, która poświęciła swój prywatny czas i nie bacząc na upał, zamiast spędzać czas w jakiś przyjemny sposób postanowiła nosić ciężkie zgrzewki z butelkami z wodą. Dzięki temu wiem, że Pani Radna jest osobą, której powołaniem jest służenie i bezinteresowne niesienie pomocy mieszkańcom gminy.

Serdecznie dziękuję Panu Wójtowi, który cały czas interesował się sprawą skażenia wody i wysłał swojego przedstawiciela do sztabu kryzysowego. Oczywiście okazuję pełne zrozumienie, że sam nie wziął w nim udziału – wszak był weekend, a Pan Wójt dysponuje nowoczesnymi środkami łączności, takimi jak telefon komórkowy, dzięki czemu był cały czas był poinformowany o sytuacji, mógł podejmować odpowiednie decyzje i troszczyć się o zdrowie mieszkańców gminy.

Bardzo dziękuję Panu Przewodniczącemu, który troszczył się o sprawny przebieg obrad i skutecznie odpierał próby zakłócania go. To jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu – potrafi prowadzić obrady „twardą ręką”.

Dziękuję naszej narodowej telewizji, która pokazała nam jak w kryzysowej sytuacji władze naszej gminy sprawnie działają i troszczą się o mieszkańców.

Wszystkim wymienionym bardzo serdecznie dziękuję!

Jeśli też chcecie komuś podziękować – możecie zrobić to w komentarzach.

34
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
kronikaszXYZPaweł Arabasz - Ratujmy Gminęsaskyaczerepah Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ja chciał bym podziękować też właścicielowi lokalu w Jeżynowie który zadbał o to , aby wymienieni przez Pana Panie Blogu doszli jakoś do siebie po tym nieszczęściu które dotknęło mieszkańców zagrożonej części Piekoszowa. Bo to nie takie proste znieść wiadomość o tym, że ludzie nie mieli co do garnków wlać, żeby rodzinie coś do jedzenia ugotować. To wielkie obciążenie psychiczne dla włodarzy gminy.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

No i Telewizji Kielce trzeba też podziękować za ten sterowany reportaż. Nagrali to tak, jakby chodziło o jakiś złamany krzew berberysu na rondzie, a nie o zagrożenie zdrowotne dla setek mieszkańców.

Marek
Gość
Marek

Również Panu Prezesowi za zastosowanie w praktyce tajemnicy handlowej spółki i nie publikowanie ostatnich badań wody.Mieszkańcy nie mogą wiedzieć co piją , muszą wiedzieć za co płacą . Już należy wyglądać inkasentów bo przecież mamy nowe taryfy cenowe .

magda
Gość
magda

Bardzo dziękuję p. sekretarz, sprawnemu, kompetentnemu kierownikowi tutejszego urzędu za wyśmienite koordynowanie wszelakich działań wójta . W tym ostatnio w szczególności za wprowadzenie zwyczaju rozpatrywania anonimów na sesji oraz za terminową publikację oświadczeń majątkowych w tym długo oczekiwanego oświadczenia wójta.

saskya
Gość
saskya

To ja skromnie, za to z całego serducha, dziękuję za dostarczanie przez OSP wody do sanitariatów…tfu do celów bytowych.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Czy odbytowych? 🙂

kronikasz
Gość
kronikasz

Przydala sie woda?Czy wylalas ja do kibla?

saskya
Gość
saskya

https://www.fotosik.pl/zdjecie/658060fe8607ca1f
Po lewej woda do celów bytowych, po prawej do picia. Także ten 😉

ZZ
Gość
ZZ

Piękne róże!
Wreszcie jakieś kolory 😉

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Łatwo wam się kpi z ludzi którzy pomagają ale niechtam wszystko jest do czasu kiedy potrzebna będzie pomoc wam osobiscie,jeden mondrol już się przekonał sprawiedliwość zawsze gora

Marek
Gość
Marek

Nie ciesz się z czyjegoś nieszczęścia.Los bywa nierychliwy ale sprawiedliwy .Choroby się nie wybiera to ona wybiera.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Ja chciałbym podziękować wójtowi gminy Zbigniewowi Piątkowi, sekretarz gminy Grażynie Tatar, oraz byłemu przewodniczącemu rady gminy Zdzisłąwowi Grosickiemu że dane mi jest ustanawiać rekord oczekiwania na odpowiedź w sprawie pomocy ze strony Urzędu Gminy mieszkańcom Piekoszowa pod Lasem w przypadku wystąpienia braków wody w studniach. Oczekuję na odpowiedź od 8 maja 2015 roku, czyli dwa lata i prawie dwa miesiace. Właśnie ostatniej nocy zabrakło mi wody w studni. Studnia ma 9 metrów głebokości. Woda sie wyczerpała. Oczywiście w sprawie tej pomocy pragnę też podziekować Prezesowi ZUK Jerzemu Wijasowi. Jutro osobiście mu podziekuję w sądzie na procesie http://blog.piekoszow.eu/2017/01/kolejny-proces-sadowy-pan-pawel-pozwany-o-znieslawienie.html , bo termin… Czytaj więcej »

Mietek
Gość
Mietek

Panie Blog coś brakuje na tym blogu – oceny komentarzy zielona łapka w grę czerwona w dół. Proszę rozważyć. Pozdrawiam.

Bloki
Gość
Bloki

„Dziękuję” Radnej i jej podziękujemy w nadchodzących wyborach. Takiego parcia na szkło to nikt nie widział od lat.

Z Z
Gość
Z Z

Widzę że jakieś nowości na blogu!
Ładnie to wygląda, ale są dwa minusy:
-mniej się mieści na ekranie komórki,
– nie mogę się już podpisać ZZ – a więc żeby Pawełek się nie pomylił – Z Z to były ZZ 😉

PaweŁ Arabasz
Gość
PaweŁ Arabasz

Ale ja Ciebie ZZ czy też Z Z nie mam zamiaru minusować. Jesteś mi tu potrzebny.Nikogo nie mam zamiaru minusować. Plusować owszem. Nawet teraz dam Ci plusa.

ZZ
Gość
ZZ

Rób to co Ci podpowiada sumienie 😉
Ja w tych „like-ach” będę raczej oszczędny, bo nie lubię tego likeowania na ślepo z facebooka.
Funkcja jednak bardzo fajna!!

czerepah
Gość
czerepah

Chciałbym pogratulować „tak licznej” grupie osób bezpośrednio dotkniętych tym zdarzeniem za swoją oszałamiającą frekwencję na blogu. Brawo za aktywność i zaangażowanie. Wasza postawa jest godna naśladowania. Taki mamy klimat.
ps. chyba że tam jest dziura i brak zasięgu.

XYZ
Gość
XYZ

Ludzie czy wiecie dlaczego woda w kranach na blokach znowu śmierdzi bardzo chlorem? Czyżby koszmar wrócił?

kronikasz
Gość
kronikasz

Pryvatnie???
Nie wiem jako ludz.Ale jako czlowieki podpowiem Ci co zrobic.
Najlepiej zapytaj osobiscie arabasza.
On sie zna na rzeczy.Wie jak ugryzc temat.Zna wszystkie wewiorki we okolicy.Zadzwoni, cytuje : Tu i tam.I wszystko wie.Swoj Chlop.Wiadomosci z pierwszej reki?
Kto?
arabasz/
Takze ten , takze tego.
W razie jakichkolwiek pytan , badz NIESKREMPOWANY.