Sesja Rady Gminy 28 września 2017

Sesja odbędzie się w czwartek  28 września 2017 roku o godz. 9.00 w Bibliotece Centrum Kultury przy ul. Częstochowskiej 66.

Nagrania sesji:

Program sesji:
 1. Otwarcie obrad sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Zatwierdzenie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołów z XLI, XLII, XLIII, XLIV oraz XLV sesji Rady Gminy Piekoszów.
 4. Sprawozdanie Wójta na temat pracy w okresie między sesjami.
 5. Informacja o stanie rolnictwa i gospodarki gruntami.
 6. Informacja dotycząca egzaminów zewnętrznych gimnazjum z terenu gminy.
 7. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Piekoszów w roku szkolnym 2017/2018.
 8. Informacja z wykonania budżetu za I półrocze 2017 roku.
 9. Informacja Dyrektora Samorządowego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Piekoszowie
  o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych.
 10. Podjęcie uchwał w sprawach:
  1) uchwalenia programu zdrowotnego Gminy Piekoszów „Grypa – lepiej zapobiegać niż leczyć”, – PROJEKT (pdf)
  2) uchwalenia programu szczepień profilaktycznych dzieci z Gminy Piekoszów przeciwko Meningokokom na lata 2017-2019 – „Stop Meningokokom” – PROJEKT (pdf),
  3) szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia udzielających schronienia osobom tego pozbawionym, w tym osobom bezdomnym, które ostatnie stałe miejsce zameldowania posiadały na terenie Gminy Piekoszów – PROJEKT (pdf),
  4) stwierdzenia przekształcenia Zespołu Placówek Oświatowych w Łosieniu w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Łosieniu – PROJEKT (pdf),
  5) stwierdzenia przekształcenia Zespołu Placówek Oświatowych w Zajączkowie w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Zajączkowie – PROJEKT (pdf),
  6) przyjęcia Programu Rewitalizacji dla Gminy Piekoszów na lata 2017-2023 – PROJEKT (pdf), PROGRAM (pdf)
  7) udzielenia pomocy rzeczowej Powiatowi Kieleckiemu – PROJEKT (pdf),
  8) zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych i ustalenia ich przebiegu – PROJEKT (pdf),
  9)  zaliczenia drogi do kategorii drogi gminnej i ustalenia jej przebiegu – PROJEKT (pdf),
  10) wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie nieruchomości – działki nr 626/8 położonej w obrębie Szczukowskie Górki – PROJEKT (pdf),
  11) zasad nabywania do gminnego zasobu, nieruchomości położonych na terenie Gminy Piekoszów, na których zlokalizowane są drogi obsługujące wyłącznie zabudowę mieszkaniową jednorodzinną – PROJEKT (pdf),
  12) zmieniająca uchwałę Rady Gminy Piekoszów Nr XLI/284/2017 z dnia 19 czerwca 2017r.  w sprawie określenia zasad i trybu udzielania dotacji z budżetu gminy Piekoszów na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków – PROJEKT (pdf),
  13) uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 2 dla terenów położonych  w obrębie Piekoszów p.n. „Czarny Stok” – PROJEKT (pdf),
  14) zmiany budżetu Gminy Piekoszów na 2017 rok – PROJEKT (pdf),
  15) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Piekoszów na lata 2017-2030 – PROJEKT (pdf).
 1. Interpelacje i zapytania.
 2. Zakończenie obrad sesji.

(źródło: BIP UG Piekoszów)

157
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
142 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
58 Comment authors
ZZAnonimAnonimkronikaszELA Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Program obszerny.Będą obradować do pasterki.
Uchwały w pkt 6 i 11 ważne dla mieszkańców ,powinny być przeprowadzone konsultacje społeczne.

Rob
Gość
Rob

Marku pkt 6 – niestety „ale to już było” 7-28 sierpnia. Z jakim skutkiem nie wiem. Niestety rewitalizacja „GMINY”/b to inwestycje w Piekoszowie i Jaworzni. Były też „wycieczki” rekonesansowe – w wakacje – tylko chyba nikt o nich nie wiedział z mieszkańców.

1 z 15
Gość
1 z 15

Sesja skończyła się przed 16 przebiegła spokojnie i sprawnie

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Zdrajcy Narodu!!! Co to w ogóle za określenie 1z 15?. Jeszcze kto pomyśli, że Rada Gminy Piekoszów jest taka w całości zgodna.
Jesteś 1 z 8. Działacie Ósemko na szkode Gminy i na szkodę Mieszkańców. Pamietajcie o tym jak was ktoś kiedyś będzie rozliczał.

Lukasz
Gość
Lukasz

Ze tez jeszcze zaden sad nie wyslal Cie na obserwacje psychiatryczna

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

No że też 🙂

kronikasz
Gość
kronikasz

Nie musial.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Łukasz ,Kronikasz oraz ZZ, ostrzegam was, że dalsza wasza zabawa przy tym temacie doprowadzi was do ławy oskarżonych. Pan Blog nie przepuszczajac Waszych wpisów w tym temacie kilkakrotnie juz uratował wasze dupy przed odpowiadzialnoscią karną za oszczerstwa, pomimo, że prosiłem Pana Bloga, aby nie blokował tych wpisów. Proponuje wam zaczerpnąć nowych informacji u swojego Jurka, bo skoro ja w tej sprawie pismo dostałem wczoraj, to i on zapewne też. Pana Jurka informuje, że wątek jego rozpowszechniania fałszywych informacji wśród swojej kliki znajdzie miejsce w protokole z rozprawy.

ZZ
Gość
ZZ

Pawełku kochany!
Bredzisz!!!

Lukasz
Gość
Lukasz

bosze sciety czuje sie zastraszony
aha i BP nie zablokowal zadnego mojego wpisu 🙂 a Twoje prosby i grozby to mi lataja
i po 2 Pawciu dowody dowody kochany dowody sie licza a nie insynuacje

Adolf
Gość
Adolf

czy ty wiesz co piszesz, jacy zdrajcy człowieku ogarnij się

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Adolfie 🙂 wyluzuj . Nie możesz wierzyć we wszystko co przeczytasz 🙂 Niemniej warto by było abyś zajrzał w głąb swojej duszy i spróbował poszukać odpowiedzi dlaczego akurat Ciebie te słowa trafiły 🙂

Adolf
Gość
Adolf

zajrzyj w głąb swojej duszy jeżeli ją masz i oceń siebie zarozumialcu

Anonim1
Gość
Anonim1

Fajnie, że będą nowe mikrofony. Wreszcie będziemy mogli usłyszeć o co się tam kłócicie na tych sesjach albo dlaczego się nie kłócicie.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Trzeba by im jeszcze zabrać komórki, bo strasznie dużo smsów odbierają i wysyłają w czasie sesji. Smiem twierdzić , że otrzymują czasem wytyczne ze strony stołu prezydialnego.

kronikasz
Gość
kronikasz

Tobie knypku tez trzeba zabrac komurkie.Skoro innym ma byc zabrana?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Znów celowo nakładziono do programu sesji masę punktów aby sprytnie przepchnąć dwie uchwały niekorzystne dla kasy gminy a korzystne dla kilku osób. Typowe zachowanie w tej gminie.

Józek
Gość
Józek

Marek pkt 11 to działania lobbystów, którzy sprzedali działki i pozostała im droga, tj. przekazać problem gminie. Przyjęcie takiej uchwały przez radnych będzie generować ogromne koszty budowy dróg. Moim skromnym zdaniem, to owszem gmina może przejąć prywatne drogi, ale powinny posiadać infrastrukturę i nawierzchnię z kostki lub asfaltową. Takich prywatnych dróg jest na terenie gminy dziesiątki kilometrów.

czerepah
Gość
czerepah

Jesteś w wielkim błędzie, to gmina powinna zachęcać do osiedlania się w jej rejonie administracyjnym poprzez budowanie infrastruktury i ulic. Nawet te „prywatne” drogi w zimę powinna odśnieżyć. Kto będzie w zimę 400 m zapier..lał z łopatą … 14 budynków stoi … nowych.. Jeśli jest plan zagospodarowania przestrzennego i budynki są stawiane w miejscach zamieszkałych to na gminie ciąży obowiązek niesienia pomocy w postaci drogi. Co mamy, nawet kanalizacji się nie chciało zrobić choć część budynków już stała. Napływ ludzi to rozwój, bez tego masz degradację. Nie muszę wskazywać przykładów. Morawica. 25 lat temu te gminy były na tym samym… Czytaj więcej »

Józek
Gość
Józek

Czerepach źle mnie zrozumiałeś. Ja myślę o mieszkańcach tych osiedli i perspektywicznie patrzę w przyszłość. Chciałbym aby mieszkańcom naszej gminy żyło się miło i przyjemnie bez kurzu i smrodu, gdzie będzie woda i ścieki tańsze o 50%. Mój kolega na terenie innej gminy kupił działkę na prywatnym osiedlu, lecz ulice są tam zrobione, gdyż gmina by nie przejęła ich na utrzymanie.Dlatego nie ma sensu porównywać Morawicy do naszej gminy. W Morawicy działki sprzedaje gmina i buduje pełną infrastrukturę wraz z ulicami. Natomiast w naszej gmina sprzedała działki jeśli się nie mylę to na dwóch lub trzech osiedlach tj. 40-lecia i… Czytaj więcej »

karol
Gość
karol

Sam sobie jesteś winien. Działka budowlana to grunt w pełni uzbrojony przy drodze która ma zarządcę. Kupienie kawałka pola w polu za kosmiczne pieniądze to głupota.

czerepah
Gość
czerepah

Wskaż mi taką drogę którą wybudowała gmina (ostatnie 10 lat) od podstaw nie remont, kompletnie uzbroiła i sprzedała działki. To dopiero kosmos. Chcesz mieszkać przy drodze wojewódzkiej to mieszkaj. Nie narzekaj że ci chałupa drży. Co to są kosmiczne pieniądze ?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Czerepah, wam tam w tych polach od Podzamcza jak najbardziej akurat należy się droga. Tam prawie wieś oddzielna powstała.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Proszę Państwa, ta sesja ( jest już I część nagrania – relacji ) daje jasno do zrozumienia, kto w tej gminie rządzi. Zostaliśmy rozegrani przez obcych nam ludzi na czynniki pierwsze. Skłócono nas i rozstawia sie jak pionki na szachownicy. Niektóre pionki wykorzystuje się bardziej. Słono za to zapłacimy wszyscy. Przyjęcie uchwały o przejęciu dróg otwiera drogę do potężnego wzbogacenia się wybranej grupy ludzi. Kosztem oczywiście nas mieszkańców. Ta gmina po tej uchwale nie podniesie się na nogi przez kupę następnych lat. Może kiedyś to zrozumiecie. 12 radnych ograło społeczeństwo. Zastanawiam sie, czy oni zrobili to z nieświadomościi z własnej… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

Trza isc po pomoc do Brukseli

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Dwie radne zostały wysłane na nasz koszt do Brukseli. Zobaczymy jakie korzyści przywiozą dla Naszej Gminy , bo jeśli nie to niech zwracają koszt wyjazdu razem z tym co je tam wysłał.

Przemek
Gość
Przemek

Panie Pawle prosze nie kłamać.
Wycieczkę organizowała Poseł Gosiewska.I to ona ponosi koszta wyjazdu.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

A kto opłaca poseł Gosiewską? Nie my wszyscy podatnicy? Ja swoje podtrzymuję, tzn oczekuję na efekty tego wyjazdu dla Naszej Gminy. W przeciwnym razie bedzie to zwykła wycieczka opłacona z pieniędzy zabranych podatnikowi, czyli każdemu z nas. Tobie też blogowiczu Przemek.

ac
Gość
ac

Trochę przesadzasz. Europosłowie mają takie budżety promocyjne, że w trakcie kadencji robią wycieczki do Brukseli połowie swoich wyborców. Druga połowa ma obiecaną w następnej. I się kręci 🙂

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

🙂 No tak. A jak takiej Gosiewskiej zabraknie pieniędzy żeby uszczesliwiać swoich przydupasów to przecież dorabi sobie w Biedronce na kasie brakującą sumę.

Lukasz
Gość
Lukasz

Gosiewska to tak jakby z Twojego zaplecza politycznego … czemu nie poskazysz sie panu nad poslowi Kaczynskiemu…

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Ja głosowałem na Ziobrę. Nie ukrywam tego, anie też nie ukrywałem.

kronikasz
Gość
kronikasz

Przykro mi, ze Anie nie ukrywales.Ania uciekla sama.Rozbawiles mnie knypku.:)

Lukasz
Gość
Lukasz

Pawciu Pawelku a rzad partii na ktora glosowales dal panu Rydzykowi juz ponad 70 mln zl takze min z Twoich podatkow a Tobie o jakies marne 3 tysie chodzi …

kronikasz
Gość
kronikasz

Teraz przesadziłeś knypku.Powinno byc napisane: z tym KTO je tam wysłał.Twoje braki językowe pozostawiają wiele do życzenia.Gwiazdo ty nasza.

Anonim1
Gość
Anonim1

Też czujecie, że woda znowu śmierci chlorem? Profilaktyczne chlorowanko czy mamy powtórkę z rozrywki?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Jeśli to wam oczu nie otworzy https://www.youtube.com/watch?v=J8C93O3cScU to ………dopowiedzcie sobie sami.

ZZ
Gość
ZZ

I znowu nam tu Pawełek wykopał jakichś dwóch dziwolągów!
Oni nas zaprowadzą do Europy!
Filmu nie obejrzałem!
Wystarczyły mi dwie pierwsze klatki!

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Nie trzeba oglądać. Istotne jest to co tam jest powiedziane. A omawiane tam są niezwykle dla nas wszystkich istotne zdarzenia.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

A do której tej Europy ZZ chcesz być prowadzony ?
Do tej wiadomosci.wp.pl/zamachy-w-paryzu-6028862909706881c Czy do tej wolnosc24.pl/2017/06/16/liczba-gwaltow-w-niemczech-wzrosla-o-500-proc-zobacz-jakiej-narodowosci-sa-sprawcy/ A może do tej pl.wikipedia.org/wiki/Zamachy_w_Brukseli_(2016) Czy do tej dorzeczy.pl/swiat/30296/Zamach-terrorystyczny-w-Wielkiej-Brytanii-19-zabitych-59-rannych.html Ja więc za taką Europę dziękuję. Ja przecież mieszkam w Europie, bo jak wiadomo Polska leży w Europie. Mi to wystarczy. Zadbajmy o własne podwórko, to jest najważniejsze.

ZZ
Gość
ZZ

Pawełku kochany! Ty akurat Europy pokazywać mi nie musisz bo znam ją lepiej (połowę roku spędzam jeżdżąc po całej europie), i to nie z wiadomości, a już na pewno nie z tych PISowskich!!!
A czy ty mógłbyś mi tu napisać ile było w tym roku gwałtów w Polsce i dlaczego nikt o nich nie pisze?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

I znów mamy dobitny przykład nakręcania przez wójta Zbigniewa Piątka spirali nienawiści społecznej piekoszow-natura.cba.pl/blog/ i to jak się okazuje wraz ze swoją rodziną. Ciekawe rzeczy wychodza na światło dzienne. Mi tam daleko do osiedla Ogrodnik, ale że mieszkający tam ludzie milczą to się dziwię.

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Drodzy Czytelnicy, mam następujące pytanie: czy tylko ja pomijam wszelkie komentarze autorstwa Pana Pawła Arabasza? Jest jakiś sposób na ich wyłączenie, ukrycie bądź ignorowanie?

Anonim
Gość
Anonim

No cóż sflustrowany niedoceniany emerytowany milicjant gdzieś się musi dowartościować a blog daje mu taką możliwość nigdy nie brałem na poważnie tego bełkotu jak i wielu blogowiczów zapewne.Jak taki prawy i pełen pomysłów na naprawę gminy to niech startuje na wójta na zastępcę niech weźmie koleżkę po fachu z rady a sekretarzem niech zrobi p.Wijasa.W takim składzie porządek w gm.Piekoszow murowany.

ZZ
Gość
ZZ

Niestety w wyborach nie ma szans, przynajmniej wśród tych co mają kontakt z blogiem (patrz głosy przy postach)
Patrząc na ostatnie tematy największe szanse miałby PB, Czerepach lub Marek 😉
Nasz samozwańczy obrońca gminy musiałby zwerbować babki pod kościołem 😉

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

🙂 ZZ, jeśli Ci się wydaje, że ja przejmuję się waszymi minusami których w porywie jest kilkanaście , to bardzo głęboko się mylisz. Jest to dla mnie jedynie wyznacznik, że trafiam w sedno, że boicie się tego co piszę. Mam nawet żal do Pana Bloga, że przedwcześnie obnażył grupę która to robi, od tego momentu wręcz wystraszyli się i minusy prawie zanikły. A niech by się dalej kompromitowali myśląc, że są anonimowi. Poza tym, jakaż to wiarygodnosć jest tych kilku ludzi, którzy żeby dobić do kilkunastu minusów polują na komórki swoich dzieci, żeby móc sobie z nich parę dodatkowych minusów… Czytaj więcej »

Aneta
Gość
Aneta

Panie Pawle,skąd w Panu jadu?jak mozna kogos Zwyklym ?!

Aneta
Gość
Aneta

Jak można nazywać kogoś Zwykłym ?!

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

W ogóle nie ma we mnie jadu. Po prostu nazywam rzeczy po imieniu. Na zimno, obiektywnie z subiektywnym odczuciem 🙂 Wszystko w temacie 🙂

Aneta
Gość
Aneta

Zwyklym Zerem?!Czym Pan sie takim wyróżnia, że innych traktuje jak podludzi?!

czerepah
Gość
czerepah

Tak dla przypomnienia.

” Napisane przez: Paweł Arabasz
……. Z natury jestem pamiętliwy oraz bardzo mściwy. Jestem tzw osobą fatalną, kilka osób które ze mną zadarly już nie żyje, umierały z różnych niezrozumiałych nawet dla mnie powodów ……
19 lutego 2017 godz. 15:57 „

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Ty dla mnie akurat Czerepah nie musisz tego przypominać, bo ja to pamiętam. I podtrzymuję. Ale mam do Ciebie co innego, a mianowicie co się stało, że chcesz się tutaj „zabezpieczać”? Strach Ciebie ogarnął? Skończyła się możliwość oczerniania mnie tutaj w poczuciu anonimowej bezkarności? Powiedz, czego się boisz najbardziej? Kamienia w okna, Słoika farby na ściane, czy dzwonka do furtki? Wiedz, że nie zapomną Ci tego, że życzyłeś mi tutaj publicznie abym przegrał proces z Jerzym Wijasem Prezesem ZUK. Wiedz też, że będę pamiętał Twoją przewrotnosć gdy dawniej chroniłeś i broniłeś poczynań prezesa ZUK, a ostatnio jęczysz, jaki to on… Czytaj więcej »

czerepah
Gość
czerepah

Towarzyszu ..twoja skala nienawiści do człowieka jest większa od piany jaką masz miedzy klawiaturą. Klepanie w „eter” co ślina na język przyniesie buduje tutaj twój portret psychologiczny Współczuje żonie i dzieciom. B/K

Lukasz
Gość
Lukasz

Zonie jak zonie ale dzieci musza miec prze…..bane

ZZ
Gość
ZZ

Kamienie? Farba? Dzwonki?
A co to a skrajny prawicowiec?

Lukasz
Gość
Lukasz

„Niezapomna”
Kto? Imiona, adresy, nazwiska ?

Lukasz
Gość
Lukasz

Czyli juz wiadomo skad te plusy przy Twoich komentarzach…

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Plusy? Jakie plusy i za co? To co opisuję jest gorzką prawdą która uderzy w tych którzy to czytają. Za co więc dawać plusy? Ludzie lubią czytać przyjemne rzeczy o nich samych, a prawda niestety kole. Poza tym nie udzielam sie tutaj dla poklasku i plusów, udzielam się tu po to,żeby samemu mieć czyste sumienie kiedyś przed dziećmi i móc im kiedyś powiedzieć, że robiłem co mogłem dla poprawy warunków życia w Naszej Gminie.

Lukasz
Gość
Lukasz

A jesli Cie dzieci kiedys zapytaja „Tato, dlaczego nie startowales w wyborach na wojta, radnego gminnego/powiatowego? To co im odpowiesz ze nie miales warunkow? Przeciez urzad gminy/powiatu zapewnia pomieszczenia/warunki do przyjmowania interesantow/obywateli/wyborcow… przeciez nie pracujesz zawodowo jestes w miare mlody „świarny” wyksztakcony masz wiedze pomysly INFORMACJE… A co bedzie jesli zapytaja ” Tato miales taka wiedze informacje mozliwosci dlaczego nie poszedles z tym do prokuratury???” Co im odpowiesz? Ze prokuratorem generalnym byl czlowiek na ktorego glosowales? A Jego ” partyjnym kolega” byl wojt czy radny badz inny prezes??? A czy ” dziecko ciesz sie bo mamy droge z asfaltem i… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

ZZ, te babki pod kościołem to Nasze Babcie, Matki, Ciotki, Żony, Sąsiadki, Znajome, Nauczycielki. Żądam dla nich szacunku od takich jak Ty. To nasze życie, Nasze zwyczaje, Nasza religia. Nie masz prawa tego opluwać inwektywami..

ZZ
Gość
ZZ

Twoja może jest mocherową dewotką, ale skąd wiesz że moja też?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Kto moja?

Lukasz
Gość
Lukasz

Pomijajac fakt ze na radnego mam swojego kandydata to jesli chodzi o bycie wojtem to ma moj glos

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Anonim, nie kracz nie kracz bo wykraczesz. 🙂

kronikasz
Gość
kronikasz

Niestety, pan pawel arabasz cierpi.
Bardzo go to boli.
Czesto sie przy tych cierpieniach poci.
A jak sie juz tak bardzo spoci, to te wypociny tutaj trafiaja.
Na kazdy bol jest lekarstwo.Ale czy jest antidotum dla knypka?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Panie Blogu, ja to mam do Pana prośbę. Czy mógł by Pan założyć tym klakierom jak Kronikasz, ZZ, Łukasz, Czytelnik, Anonimy i inni oddzielny temat pt : Miejsce na opluwanie społecznej działalności Pawła Arabasza ? Niech tam wywalają swoje żale, gorycze, flustracje, zazdrość, jad, strach. Prośba moja podyktowana jest tym, że oni zaśmiecają Pańskie bardzo ważne tematy, a osobiście ubolewam, że zakrakali bardzo ważny temat poruszony przez Pana Marka dotyczacy tego skąd wezmą się niedługo wysokie ceny za wodę i ścieki , oraz inne ważne tematy. A tak to mieli by oddzielne miejsce gdzie mogli by swój jad do mnie… Czytaj więcej »

kronikasz
Gość
kronikasz

Jawny rasizm.

Lukasz
Gość
Lukasz

Pawciu Pawelku slodyczy Ty moja trujaca
Po 1 nie Łukasz tylko Lukasz
Po 2 mozesz podac przyklady kiedy to i w ktorym momencie wylewalem.swoj „jad, zal, strach, flustracje…”
Po 3 w tym temacie tylko Twoich komentarzy jest ponad 20
Po 4 wzrost cen zawode nastapi ze wzgledu na przyjecie nowego prawa wodnego juz i tym kiedys tu pisalem w odpowiedzi na Twoj komentarz ale jak widac dowcipy o milicjantach to prawda
Po 5 mozesz podac przyklady tej spilecznej dzialalnosci Pawla Arabasza???

ZZ
Gość
ZZ

Czy Ty Pawełku nigdy się jeszcze nie zastanawiałeś dlaczego PB nigdy nie wypowiada się na temat Twoich wpisów?
Ja się domyślam 😉

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Alez ZZcie, Pan Blog ma bardzo szerokie możliwosci działania. No i nie dalej jak przedwczoraj akurat odniósł się akurat do wpisu. Masz z tym jakiś problem? Jesli tak to zwróć się z tym do Pana Bloga, a nie do mnie.

ZZ
Gość
ZZ

To było takie ogólne zwrocenie się do wszystkich, więc się nie liczy 😉

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Trzeba przyznać, ze Pan Hochel to łebski gość. Kazał usypać wysoki wął z ziemi przy samym ogrodzeniu od drogi oddzialający ciekawskich patrzących z szosy od tego co się na placu dzieje oraz co się będzie dziać. Dobre taktyczne posunięcie. Osobiście mam szacunek do ludzi odważnych i z inicjatywą. Szacunek Panie Hochel, załatwił Pan neptków na cacy teraz. To teren prywatny, nikt tam nie ma prawa bez upoważnienia się pałętać.

lukasz
Gość
lukasz

rozumiem ze powyzszy wpis to nie jest zasmiecanie?

Anonim
Gość
Anonim

Pan też powinien usypać taki sam wał u siebie to by nie było widać tego burdelu na posesji bo ten widok psuje urok okolicy Piekoszowa pod lasem.sam pan u siebie nie umie utrzymać porządku a poucza innych

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Anonimie, upoważniam Ciebie do upublicznienia zdjęcia tego „burdelu” na mojej posesji tutaj na tym blogu. Poprzyj swoje słowa zwykłym zdjęciem 🙂 Bo to zwykłe oszczerstwo z Twojej strony. Łatwo takie zdjęcie zrobić z drogi. Może być ich oczywiście kilka 🙂

Anonim
Gość
Anonim

Jak długo jest ważne to upoważnienie? Jestem za granicą i wracam dopiero za 2 tygodnie.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Do samej zimy masz to upoważnienie.

kronikasz
Gość
kronikasz

A może pan Hochel bywa na zachodzie , jest obywatelem Europy? Może to normalna praktyka a nie jakaś odrazu „taktyka”?Ty jak coś wymyślisz to normalnie jak łysy grzywka o parapet.

Rob
Gość
Rob

Całkiem niedawno podnosiłeś larum, że kineskopy tam zasypują – to wał usypali

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Nie Robie, ja nie pisałem, że tam kineskopy zasypywali. Ja napisałem, że tam widziałem hałdy czarnego szkła, a następnie to szkło zniknęło w dniach, kiedy na obrzężach wyrobiska pokopalnianego widziałem pracujące koparki. Szkło łudząco podobne widziałem w maju 2015 roku na terenie działki przy rozdzielni prądu za Micigozdem, a że widzialem go z bliska, i jestem pewien, że były to tłuczone kineskopy, w czasie objazdu radnych autokarem na sesji wyjazdowej , a było to w dniu protestu o spalarnię odpadów niebezpiecznych. Widzieli też go radni z autokaru, wójt, Pani Sekretarz, Pani Skarbnik. Ale zapewne amnezji dostali sekundy po tym. Nie… Czytaj więcej »

Rob
Gość
Rob

Pawle nie jestem twoim krytykiem – jesteś sobą nawet jeżeli większości się to nie podoba ALE Twoje słowa powyżej nie świadczą o Tobie najlepiej cyt. „…to wasza woda pitna będzie zatruta, nie moja. Tak naprawde, to nie mój problem.” Jeżeli będziemy zamykać się tylko na to co nas dotyczy to w tej gminie nigdy nic nie zmienimy. Masz ode mnie minus za te słowa powyżej. 🙁

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

A ja Tobie Robie plusa daję za Twoje słowa. Bardzo mądrze to ująłeś, ale jeśli odrzucisz emocje, to zrozumiesz, że ja tylko nazwałem po imieniu brutalną prawdę. Prawde, którą nie ja stworzyłem. Stworzyli ją mieszkańcy których podzielono i ogłupiono. Ubolewam jednocześnie, że akurat Ciebie może jakieś zatrucie wody dotknąc, ubolewam , że Pana Marka, który walczy od dłuższego czasu o jakość i dobre ceny wody w Naszej Gminie. A w gminie bez dobrego lidera na stanowisku wójta nic nie zmienimy. Nic Rob!!! To wszystko już za daleko zaszło przy biernej postawie mieszkańców gminy. Dlatego na ten moment powtórzę tylko to… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

Poki co to placimy za proces
I po raz kolejny pytam co takiego robisz oprocz zwyklego pieniactwa???

Lukasz
Gość
Lukasz

A uwazasz ze Ty skoro masz wlasna sudnie to „tych zwiazkow” nie przyjmujesz???

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Urzędowi Gminy w Piekoszowie dziękuję, za skierowanie równiarki na naszą drogę. Czas był najwyższy na to .

ZZ
Gość
ZZ

I za co się pytam te remonty co pół roku?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Za Twoje pieniądze ZZ.

Rob
Gość
Rob

W Brynicy też była – to chyba zamiast asfaltu tego OBIECANEGO przez „kolarza-gospodarza” Wójta.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

To jeszcze nie macie tego asfaltu tam? Dawno tam nie pałętałem się.

ZZ
Gość
ZZ

Że za moje to wiem, tylko dlaczego te remonty tylko u Ciebie?

Lukasz
Gość
Lukasz

Za ugode

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Dla przypomnienia, to nie ja pobiegłem do sądu, tylko to wójt na początku swojej kadencji namówił prawniczkę gminy opłacaną z waszych pieniędzy i wspólnie przeprowadzili proces mający na celu zastraszyć społęczeństwo gminy. Efekt osiągnięto za wasze pieniądze. Krótko mówiąc za Wasze pieniądze zostaliście zastraszeni. Ten sam numer powtórzyli dwa lata później tyle, że tym razem posłużono sie Prezesem ZUK. Również za to zapłacicie. Macie bulić za to w milczeniu. I bulicie. Bardzo , ale to bardzo znamienite jest to, że radni obecnej kadencji nie oponowali przeciwko temu. Żaden z nich,powtarzam żaden z nich nie zabrał w tym kierunku głosu, pomimo,… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Chciał bym Was przestrzec przed myśleniem typu: No przecież Pan Wójt to nasz mieszkaniec, wspólnie znosi smród z Biogazowni itp. Proszę Państwa, pan Wójt to wyper…li z tej gminy kiedy tylko będzie chciał. Sprzeda swój dom w Piekoszowie i się wyniesie. On nie z tej gminy przecież. Pokazano mi miejsce gdzie się urodził i mieszkał, tam jest piękne miejsce na wybudowanie sobie pałacu za zarobione w naszej Gminie pieniadze. Proszę taką wersję sobie też do głów wbić.

kronikasz
Gość
kronikasz

Ty już sobie pewnie wbiles.Kafarem?

ZZ
Gość
ZZ

Jeżeli ktoś był zastraszany i miał pełne gacie, to jedynie Paweł Arabasz! Ja sobie nic takiego nie przypominam 😉

Lukasz
Gość
Lukasz

i gdzie to zastraszenie widzisz???
gdyby ktos byl zastraszony to by nie pisal komentarzy gdyby autor tego bloga byl zstraszony to by nie pozwolil na dodawanie komentarzy

Anonim
Gość
Anonim

Paweł jest mocny na blogu przynajmniej tak mu się wydaje a w sądzie już dupcia mu się zmarszczyła i ugodę przyjął z pocałowaniem ręki i jeszcze skomlał o zwrot kasy za przejazdy na sprawy ale sędzia go pogonił.i taki właśnie jesteś chojrak hipokryta.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Kłamiesz Anonimie jak z nut. I co to znaczy , że przyjąłem ugode? A dlaczego miałbym niby nie przyjąć ugody będąc na pozycji osoby oskarżonego? Było by to moje samobójstwo przed Wysokim Sądem gdybym tej ugody nie przyjął. Strona skarąąca mnie czyli wójt i bądź co bądź bardzo rozsądna Pani Mecenas w lot połapali się, że Pani Sędzia daje im do zrozumienia, żeby wynosili się z tym lipnym aktem oskarżenia z sadu, stąd też pojawiła sie propozycja ugody. Musiał bym być idota, gdybym się upierał jako oskarżony o kontynuację procesu. A co do kosztów, to faktycznie zapytałem Panią Sędzię, jak… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

Pawciu Pawlku slodyczy Ty moja trujaca
gdyby akt oskarzenia byl „lipny” to „Wysoki Sad” bo go oddalil
zawsze mogles sie nie zgodzic na ugode bo przeciez chyba miales dowody na to co opisywales nie wyssales sobie tego z palca/wiewiorki Ci tez tego nie doniosly
wojt ma pieniadze z Twoich podatkow a Ty masz z moich skladek

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Sąd nie ma prawa oddalać żadnego prywatnego aktu oskarżenia. Musi prowadzić proces. Co najwyżej w trakcie procesu może żądać uzupełnień określonego materiału.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Z racji tego, że jak widzę Anonimie jesteś bardzo związany, a raczej związana z wójtem, to zadam Ci pytanie Anonimie, czy w intymnych rozmowach zetknąłes się z przyznaniem do usłyszenia następujących słów z procesu: PANIE PIĄTEK, DLA MNIE TO NIE JESTEŚ PAN TU ŻADEN WÓJT, I POWIEM PANU, ŻE NA PANA MIEJSCU GDYBYM MIAŁA TAKIEGO PAWŁA ARABASZA WŚRÓD MIESZKAŃCÓW, TO Z TAKIM CZŁOWIEKIEM BYM WSPÓŁPRACOWAŁA A NIE CIĄGAŁA GO PO SĄDACH. No i ugoda stała się faktem. Dla mnie było to wspaniałe doświadczenie procesowe, dziś to doświadczenie mam zamiar cynicznie wykorzystać w procesie jaki wytoczył mi Prezes Jerzy Wijas.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

A co by być precyzyjnym i domknąć temat, to faktycznie po spotkaniu ugodowym zablokowałem sobą wyjście z pokoju i zażądałem od wójta zwrotu 30 zł za nieuzasadniony mój przyjazd dwa tygodnie wcześniej,kiedy to wójt olał mnie i mecenasa ( doprowadzając go do wściekłości) i bez powiadomienia nas nie stawił się na czynność procesową. Przyznaję, że moja postawa była agresywna, ale na pewno ze skomleniem nie miało to nic wspólnego, zapewniam Cię Anonimie. Wójt zbladł, zaczął się jąkać i na stole pojawiło się 30 zł.

ZZ
Gość
ZZ

Oj Paweł – w takiej sytuacji ja też z przyjemnością dałbym Ci te 30 zł na piwo!

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Są różne formy nacisku. Ja akurat tam zastosowałem tą wyżej opisaną. Najpierw oczywiście grzecznie poprosiłem, ale widząc ….. postanowiłem być wredny i niemiły. A i od Ciebie Zz przyjme 30. I 300też ,a i 3000zł też.

ZZ
Gość
ZZ

Podaj numer konta to Ci przeleję

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Już Ci ZZ tłumaczę dlaczego o to pytam. Mianowiecie dlatego, że chciałbym, abyś te deklarowane pieniądze wpłacił dla Pana Bloga w formie wspomożenia go w prowadzeniu Bloga. Chłopak od kilku lat za własne pieniądze ponosi koszty jego utrzymania, poświęca masę prywatnego czasu. Nie przekazuj dla mnie tych pieniędzy, prosze abyś wpłacił je dla PB. Oczywiście liczę na Twoją chojnosć, bo czasem obnosiłeś się tutaj ze swoim bogactwem.

ZZ
Gość
ZZ

Jak PB będzie w potrzebie to zrobimy zbiórkę i efekt będzie lepszy niż te Twoje 30 PLN.
Nawet gdybym nie miał dochodu, to jakoś bym nazbierał butelek na te 30 dla Ciebie żeby zrobić sobie przyjemność.
Więc nie pisz o bogactwach!

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Już się chcesz wyślizgać z obietnicy? Czyli mi to byś dął te 30 zł, a Panu Blogowi jako wspomożenie w kosztach administrowania już nie dasz?

Anonim
Gość
Anonim

Przykre że Blog pracuje społecznie by Pawełek mógł pisać bzdety i wymadrzac się.a czy sędzina pytała cię czy leczysz się psychiatrycznie?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Ależ Anonimie, przecież możesz wspomóc działalność PB. Na drugą część pytania odpowiadam, że Pani Sędzia nie pytała czy leczę się psychiatrycznie. Skąd w ogóle przyszedł Ci do głowy taki pomysł? Na potwierdzenie moich słów odsyłam do protokołu z rozprawy. Każdy może wypożyczyć i przejrzeć. Radzę Ci wyhamować w tym temacie, bo zaręczam Ci, że cienko zapiszczysz jak staniemy oko w oko. Bo na 300zł stać mnie , żeby Cię Anonimie ustalić w procesie o oszczerstwo.

Lukasz
Gość
Lukasz

Nie kazdy moze to zrobic
A btw jakie to oszczerstwo?
Pozatym co znow zmieniasz zdanie?

Lukasz
Gość
Lukasz

Wlasnie sie nie pytala …

ZZ
Gość
ZZ

Podaj ten numer konta i nie marudź!

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Proszę bardzo. 61 1500 1458 1014 5003 6749 0000 Z tym, ze nie bieduj z tymi 30 zł. Proszę o 300. Przekaże je na PB. Acha, i nie kombinuj z zawartością konta, bo tam jest wielkie nic.

ZZ
Gość
ZZ

Paweł – czy TY nie masz wstydu?
Przecież jak ktoś obcy wejdzie na naszego bloga to pomyśli że w Piekoszowie to jakieś zacofane gumofilce mieszkają!
Niedość że sam piszesz jak dziecko z podstawówki, to jeszcze innych prowokujesz do dyskusji na swoim poziomie!
Ja postanowiłem że nie będę już odpisywał na Twoje posty!
Pisz co chcesz, wygrażaj – ja od Tej chwili milczę!
Żegnaj człowieku spod lasu!

Lukasz
Gość
Lukasz

Do pewnych istot mozesz apelowac ale sam wiesz ze to nic nie da

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Będzie mi Ciebie bardzo brakowało ZZ. Mówię poważnie. Odezwij się czasem pod jakimś Anonimem.

Anonim1
Gość
Anonim1

Brawo ZZ!

ZZ
Gość
ZZ

Właśnie przelałem pewnej osobie te 30 zl (do jutra chyba dojdą). Mam prośbę do PB – nie przyjmuj tego czasem – Tobie gumofilce nie są potrzebne 😉
Jak będzie taka potrzeba to zrobimy na blogu zrzutę – efekt pewnie będzie lepszy!

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Dziękuje ZZ, nawet nosiłem się zamiarem zapytania Ciebie dlaczego tyle dni zwlekałeś z realizacją obietnicy. Ale jest mały problem. ja chodzę w takich „gumofilcach” http://allegro.pl/lekkie-kalosze-piankowe-eva-camminare-camo-43-i6883495860.html One z dostawą około 75 zł kosztują. Proszę Ciebie o dopłate. Nawet fajnie, ze trafiłeś mi z tą propozycja ponieważ te które mam bardzo są już zużyte

Lukasz
Gość
Lukasz

Sam kiedys pisales ze jestes wspomoc dzialalnosc BP reklamami …

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Tak. Miałem taką propozycję dla Pana Bloga, ale nie zostało to zrealizowane. I nadal uważam, że parę zł za reklamy zamieszczane na PB było by czymś sensownym.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Panie Blogu, z racji tego, że temat reklam pojawił się pod tym artykułem to pozwolę sobie pociągnąć go dalej oraz rozszerzyć o pewien bardzo ważny moim zdaniem aspekt życia społecznego w Naszej Gminie. Otóż co do samego pomysłu reklam na PB to nie bedę absolutnie wchodził w gestią Pana Bloga. Jego Blog, jego decyzja. Ale przypomniało mi się coś innego w związku z tym, a mianowicie dlaczego ja kiedyś zapytałem Pana Bloga, czy nie mógł by się zgodzić na zamieszczenie kilku reklam moich. Otóż, dwa lata temu miałem coś z czym mogłem podzielić się z potrzebującymi mieszkańcami Naszej Gminy. Tym… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Cd….więcprzyjrzałem się swojemu podwórku. Burdelu nie stwierdziłem. Bo dla mnie burdel w podwórku, to porozwlekane papiery, szmaty, butelki, folie, zabawki, jakieś puszki itd. Tego u mnie nie ma. Jest za to coś, co przyzwyczajony do wybetonowanego podwórka na którym jedyną ruchomą rzeczą jest wypieszczony samochód kupiony na kredyt nie może ogarnać, a mianowicie rzeczy potrzebne mi do wyprodukowania tychże wyżej opisanych niezwykle dziś cennych bogactw w postaci właśnie królików, koziego mleka, warzyw, kurzych jaj z ekologicznego prowadzenia. Więc mam na podwórku ciągnik ( nawet dwa), furę, furkę, biedkę, dwukułkę, taczkę, czasem na nich coś jest, przetacza sie to czasem z… Czytaj więcej »

Anonim1
Gość
Anonim1

Ale jaki masz problem? Załóż sobie grupę sprzedażową na facebooku. Nawet ci mogę pomóc założyć (za darmo).

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Jaki ja mam problem? Żadnego problemu nie mam. Skąd pomysł,że ja mam jakis problem?

Lukasz
Gość
Lukasz

na olx sa darmowe ogloszenia
gazeta ANONSE tez przyjmuje bezplatnie ogloszenia
na gumtree tez mozna bezplatnie dodawac ogloszenia

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

No wiem. Ale co to ma do rzeczy?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Cd….. A nie będę miał, bo jest przyzwolenie społeczne, żeby klika anonimowych mętów niszczyło w środowisku w którym żyjecie ostatnie ostoje czegoś co ja nazwę ostatnią deską ratunku dla wielu z was. Kilka tygodni temu taki męt Kronikasz zapytał mnie tutaj po ile ja sprzedaję kozie sery. Założę się, ze 100% z was nie zwróciło uwagi na to jego pytanie. To ja wam powiem po co zapytał. Bo potrzebował mojego wpisu o tym, że sprzedaję ser aby móc doniesć na mnie do Urzędu Skarbowego. Bo nie wiem czy wiecie, ze np mleko kozie wolno sprzedawać, ale jego przetworów już nie.… Czytaj więcej »

ELA
Gość
ELA

Panie Pawle proszę się tym nie przejmować życie jest piękne lecz ludzie są s…..

kronikasz
Gość
kronikasz

Oj pogorszylo sie , pogorszylo…Moj sp dziadek zwykl mawiac: ej gupi, po ile piniondze? Ogarnij sie knypku.Nie chce mi sie juz poprawiac twojej lamanej polszczyzny.Popros kogos z osady pod lasem , moze jakis volontaryjusz z Piekoszowic albo okolic pomoze twojej osobie w redagowaniu wypocin.Na koniec tego bardzo krotkiego wpisu pozwole sobie zapytac ciebie knypku czy zechcialbys sie podzielic tym co masz?
Zapros do siebie po kolei wsystkie szkoly w gminie i zaprezentuj jak mozna zdrowo i ekologicznie zyc w zgodzie z natura.Przy okazji dzieci moglyby zobaczyc prawdziwego azjate?Pomysl o tym.Zostalbys najwinkszym spolecznikiem , moze sam wojt dalby twojej osobie medal?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

A wiesz co Kronikaszu, jak los da i UG w Piekoszowie pomoże to może uda mi się stworzyć hodowlę psów oraz schronisko dla psów. Już mam zarejestrowaną na ten moment hodowlę psów Owczarków Środkowoazjatyckich, ale muszę rozbudować infrastrukturę. I wtedy jak najbardziej sensowne będzie zaprosić klasy młodziezy szkolnej żeby poobcowały sobie z tymi wspaniałymi zwierzętami.Fajnie , ze podsunąłeś taki temat, niemniej ja go mam w głowie od dawna.

Anonim
Gość
Anonim

Pawełku nie pisz że coś przekazales potrzebującym jeśli to sprzedałeś bo to istotna różnica.A jeśli chodzi o schronisko to bardzo ci kibicuje bo to dobry pomysł i dochodowy.na UG ja bym jednak nie liczył

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

D O C H O D O W Y ????? Dla kogo dochodowy????? Chyba dla weterynarzy którzy odławiają psy. Bo na pewno nie dla tych co uczciwie prowadzą schroniskadla psów. Ci uczciwi robią to z czystych intencji na bazie miłości do zwierząt. A co do pierwszej części Twojej wypowiedzi to ok, pisz co chcesz. Ja od siebie powiem tak: Jeśli pomidory malinowe niezwykle okazałe ( dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcie pomidora który ważył 76 deko) oraz bezdyskusyjnie naturalne i zdrowe sprzedam komuś za 5 zł w czasie gdy w marketach były po 7 zł to ok, nazywaj mnie nawet podłym… Czytaj więcej »