Maciek Giemza po raz pierwszy w Rajdzie Dakar! Start 6 stycznia 2018

O sukcesach Maćka Giemzy pisałem w maju zeszłego roku, kiedy to wygrał Afriquia Merzouga Rally w klasyfikacji Rookie zapewniając sobie w ten sposób start w rozpoczynającym się 6 stycznia 2018 Rajdzie Dakar. Teraz to się dzieje! Maciek, cały Piekoszów trzyma kciuki!

Maciek Giemza (Orlen Team) pojedzie na KTM z numerem startowym #58. Jego cały sezon jest wyjątkowo udany – zdobył m.in. swoje pierwsze Mistrzostwo Polski w Enduro, a zajmując czołowe miejsca w kolejnych rundach mistrzostw świata cross country wywalczył pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej juniorów. W przygotowaniach do tegorocznego Dakaru wspierał go swoim doświadczeniem Jacek Czachor, uczestnik piętnastu rajdów Dakar.

Maciek przysłał z Peru krótki film dla mieszkańców naszej gminy:

35
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
LukaszkronikaszkronikaszAnonim1Anonim1 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Młody, utalentowany,pracowity i skromny chłopak z Piekoszowa.Brawo Maćku trzymamy kciuki✊

plik
Gość
plik

w pełni podzielam. Trzymamy kciuki

LP
Gość
LP

Maćkowi życzę sukcesu😀 lwg

lolo
Gość
lolo

JASNE,ZE TRZYMAMY KCIUKI…CZLOWIEK OD NAS…MYSLE,ZE POWINIEN MIEC FETE PO POWROCIE OD MIESZKANCOW PIEKOSZOWA ZA SAM UDZIAL W DAKARZE BEZ WZGLEDU NA WYNIK,WIERZE,ZE BEDZIE DOBRZE.

Józek
Gość
Józek

To olbrzymi sukces i wyróżnienie. Trzymam kciuki i życzę sukcesu.

Lukasz
Gość
Lukasz

jakies info z Dakaru?

Marek
Gość
Marek

Moim zdaniem bez względu na końcowy wynik to nasze gminne władze powinny zaprosić Maćka na sesję Rady Gminy i uroczyście mu podziękować.Przecież on utożsamia się z nami z Piekoszowem , a czy to nie jest promocja naszej gminy i to darmowa

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Tylko niech nie zapomną donieść na salę kilkudziesięciu krzesełek, bo może się okazać, że nagle pojawi się tylu ojców sukcesu tego chłopaka, że tych obecnie tam stojących krzesełek zabraknie.A nie wypada, żeby nadęte indywida stały. Ja pytam publicznie, a co ktokolwiek z UG zrobił, żeby ten chłopak znalazł się dziś tam gdzie go opisujecie? Poruszałem kiedyś tutaj temat tej pięknej dyscypliny sportu, prosiłem publicznie, aby włądze gminy zrobiły cos w kierunku stworzenia warunków dla rozwoju tych chłopaków na enduro, których jest naprawdę wielu w Naszej Gminie. Wszyscy mieli to gdzieś. Ale dziś znajdzie się wielu, którzy będą sobie gęby wycierać… Czytaj więcej »

kronikasz
Gość
kronikasz

Ja sie osobiście przyczyniłem do jego sukcesu.I Maciek dobrze o tym wie.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Nie jest możliwe, żebyś ty -czołowy konfidencie tej gminy przyczynił się do czegokolwiek pozytywnego. No chyba, że napuszczałeś policję żeby ścigała endurowców, przez co chłopaki bystrzej jeździli.

kronikasz
Gość
kronikasz

Już ci pisałem knypku , ze obraza z twoich ust to dla mnie komplement.

Anonim
Gość
Anonim

Ten minus to pewno dał radny z Brynicy bo mu się łapki pomerdaly

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

W pałni Ciebie Kronikaszu rozumiem, ponieważ jak widzę mamy podobne postawy. Z tym, że ja z dumą i podniesioną głową przechodziłem przez dwa procesy które wytoczyli mi ludzie władzy tj Wójt Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek oraz Prezes Menadżer ZUK w Piekoszowie Jerzy Wijas o rzekome zniesławienia, a tak naprawdę o opisywanie ich prawdziwych poczynań. Piszę to pod Twoim wpisem Kronikaszu, ponieważ i Ty w tym ataku na mnie miałeś niemały udział.

kronikasz
Gość
kronikasz

Konkretnie napisz o co ci chodzi smutny i zakompleksiony człowieku.O jakie ataki ci chodzi.Tylko postaraj sie tym razem i nie pisz o dupie marynie.Pojawil sie nowy temat na blogu a ty swoim wpisem znowu o gminie ble ble bla co gmina zrobiła bleble , blabla bla.Nawet normalny wątek nic niemajacy wspólnego z gmina potrafisz przerobić na gowno.Co za typ.

Natalia
Gość
Natalia

Poziom wpisów knypka doskonale pasuje do bloga pana z kasztanowej ale cóż się dziwić prosty mózg nadaje się tylko do obrażania innych i demagogii.wez chłopie zrób porządek u siebie w obejściu posprzątaj u psów,śmieci pozbieraj po posesji i zmień bloga tam będziesz miał z tym panem swoje klimaty i zrozumienie.taka fuzja człowiek z pod lasu i kasztanowej.

ZZ
Gość
ZZ

Z dumą i wyciągniętą łapą 😉

azjata
Gość
azjata

Raczej niech się ten zdolny, młody człowiek tam nie pojawia bo zakażenia dostanie i straci talent.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Pan Maciek Giemza jest już na 36 pozycji. Awansował o 40 pozycji 🙂

Anonim
Gość
Anonim

Po trudnym etapie znów awansował na 32 pozycję.dzis etap 600 km.

Anonim
Gość
Anonim

Nie do wiary że jakiejś gnidzie burakowi
przeszkadza sukces młodego chłopaka w dupę wsadź sobie te łapkę w swoją najlepiej

ZZ
Gość
ZZ

Anonimie – czy mógłbyś trochę spokojniej, a bardziej konkretnie pisać?
A może ktoś zrozumiał o co mu chodziło?

Anonim1
Gość
Anonim1

Anonim się zdenerwował za łapkę w dół, ot i cała historyja.

Anonim
Gość
Anonim

Tak o to poszło.

Anonim1
Gość
Anonim1

To tylko łapka w dół i tak naprawdę nic nie znaczy. Sukces Maćka jest niepodważalny i jakaś łapka tego mie zmieni. Szkoda nerwów 🙂

kronikasz
Gość
kronikasz

Podaje link dla zainteresowanych rajdem, Posiadajacych fb. https://www.facebook.com/orlenteam/

Lukasz
Gość
Lukasz

W dniu jutrzejszym (26 stycznia 2018 r.) o godz. 10.00 w Bibliotece Centrum Kultury w Piekoszowie ul. Częstochowska 66 Maciek zostanie powitany przez Urząd Gminy w Piekoszowie. Zaproszenie w tej sprawie podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy wystosował do obecnych wójt Zbigniew Piątek.

Lukasz
Gość
Lukasz