Sesja Rady Gminy 25 stycznia 2018

W czwartek 25 stycznia 2018 o godz. 9.00 w Bibliotece Centrum Kultury w Piekoszowie przy ul. Częstochowskiej 66 odbędzie się sesja Rady Gminy.

Porządek obrad:

 1. Otwarcie obrad sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Zatwierdzenie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu z L sesji Rady Gminy Piekoszów.
 4. Sprawozdanie Wójta na temat pracy w okresie między sesjami.
 5. Sprawozdanie z działalności Rady Gminy i stałych Komisji Rady Gminy za 2017 rok.
 6. Sprawozdanie z działalności Biblioteki Centrum Kultury w Piekoszowie.
 7. Informacja o podmiotach, w których wykonywana będzie kara ograniczenia wolności i praca społecznie użyteczna na terenie Gminy Piekoszów.
 8. Informacja pracownika Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kielcach w sprawie wypełniania wniosków o płatności obszarowe.
 9. Podjecie uchwał w sprawach:
  1)  zmiany budżetu Gminy Piekoszów na 2018 rok – pobierz (pdf),
  2) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Piekoszów na lata 2018 – 2030 – pobierz (pdf),
  3) zmiany Statutu Żłobka Gminnego w Piekoszowie – pobierz (pdf),
  4) ustalenia sposobu sprawienia pogrzebu przez Gminę Piekoszów oraz zasad zwrotu poniesionych kosztów pogrzebu – pobierz (pdf).

10. Protokół z kontroli wybranych inwestycji i remontów w 2016 roku.
11. Interpelacje i zapytania.
12. Zakończenie obrad sesji.

 (źródło: BIP UG Piekoszów)

210
Dodaj komentarz

avatar
23 Comment threads
187 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
81 Comment authors
JózekZZkronikaszczerepahZZ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Pani skarbnik odwołana 😅

Józek
Gość
Józek

Moim skromnym zdaniem, źle się dzieje w Urzędzie Gminy w Piekoszowie, skoro skarbnik -najważniejszy urzędnik odwołany?

Anonim
Gość
Anonim

Podobno złożyła rezygnacje.tez uważam że szkoda.

Asia
Gość
Asia

Moim zdaniem, to własnie dzięki pracy tej Pani, Gmina zaczęła wychodzić na prostą. Szkoda więc…

Anonim
Gość
Anonim

Panie radny Borowski chodnik w Brynicy do zrobienia zostało jeszcze parę miesięcy dasz radę go go radny go go Borowski go go

wer
Gość
wer

nie przypisujcie jej tak wielkich zasług robiła to co do niej należało i za co pieniądze brała. Za karę tu nie pracowała.

Lukasz
Gość
Lukasz

a kiedy dekomunizacja dotrze do Piekoszowa?

anonim
Gość
anonim

Pani skarbnik pilnowała dyscypliny budżetowej i programu naprawczego,a teraz idą wybory,więc należy popuścić cugli

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Gmina wydaje grube miliony zł na rzekomą walkę z uzależnieniami. Gdzie te pieniądze nikną, nie wie nikt. Ja też nie wiem. Na jednej z sesji zapytałem publicznie, czy UG zna jakiś przypadek , ze ktoś wyszedł z nałogu dzięki ich działaniom. Wiecie co usłyszałem? Że NIE!!!! Na co więc poszły te miliony zł? W obliczu tej tragedii która zaistniała ostatnio ja mówię tak: PUBLICZNIE ŻADAM „GŁÓW” OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH !!!! CZYLI TYCH PRZYSSANYCH DO TYCH MILIONÓW JAKIE WYDAJEMY NA WALKĘ Z NAŁOGIEM!!! ORAZ TYCH KTÓRZY IM TE MILIONY LEKKĄ RĄCZKĄ DAJĄ!!!!

Anonim
Gość
Anonim

Panie arabasz znów pieprzysz bzdury o milionach gdy budżet komisji wynosi 250 tys.alkoholizm to choroba trudna do wyleczenia.pana też miliony nie wyleczą z pisania bzdur.

Józek
Gość
Józek

Nie wiem czy to ważne, ale na ostatniej sesji zwiększono wydatki o 60 000 zł na „Budowę ciągów rowerowych”. Jest mamy wiele innych ważniejszych priorytetów, lecz wójt gminy ani też radni -„mu minki” ich nie dostrzegają. Być może ja jestem w błędzie i ścieżki rowerowe są najważniejsze w tej gminie?

qqq
Gość
qqq

Już był taki co wytyczał tak wytyczał ścieżki rowerowe bo to niewielki koszt puścić przez trakt a mówić będą, że coś jest zrobione. I tak oto się kręci. Niech się wójt lepiej nie wzoruje na poprzedniku bo źle na tym wyjdzie.

JESEM STAD
Gość
JESEM STAD

panie Blogu chcialbym poznac nazwisko tego niedouka gminnego odpowiedzialnego za stan drog w gminie….chetnie zabiore tego czlowieka na przejazdzke laziska-zawada….wlasnym autem….napewno zarzadca drog gminnych do tej wycieczki nie doplaci.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

O tej drodze i fatalnym jej stanie pisałem tutaj na Blogu niejednokrotnie. Byłem za to jechany równo przez etatowych rozwalaczy Piekoszów Bloga którym przodował niejaki ZZ rzekomy mieszkaniec Brynicy. Byłem też równo minusowany za publiczne domaganie sie przejezdności tej drogi. Oczywiście przy milczącym aplauzie mieszkańców a w tym użytkowników tej drogi. Kilkukrotnie interweniowałem o stan tej drogi w UG po czym trzyktotnie łatano tą drogę w 2017r, ale była to fuszera nad fuszerami. Ta droga wymaga doraźnie na tu i teraz jak najszybszego chociaż obsypania tłuczniem po obydwu stronach we wgłębieniach wybitych przez uciekające na pobocze samochody przy mijaniu sie.… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Panie „Paweł Arabasz – Ratujmy Gminę” coś Ci ten ZZ spokoju nie daje 😉

Anonim
Gość
Anonim

Szawle te epitety jak ulał pasują do ciebie i twojego pozoranta z metodami szkolenia z przed 50 lat.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Mógłbyś anonimie sprecyzować o które szkolenie ci chodzi? O to https://www.youtube.com/watch?v=5lifqhp4Ve4 czy o to https://www.youtube.com/watch?v=g9TcKzXYzr8 Nimniej czy o to czy o to to powiem ci anonimie tak, to nie szkolenie tylko sprawdzenie w praktyce zachowań psów. Ja jestem z nich bardzo zadowolony, mi to w zupełności wystarczy. I nie wydaje mi się, aby była to twoja sprawa. Nic ci do tego. Wpis mój zakończę prośbą do ciebie anonimie o treści następującej :” Won od tego tematu „. Bo mogą się znaleźć tacy, co cie o to poproszą w bardziej dosadny sposób. A teraz wstaw sobie minusa pod filmami. Może ci… Czytaj więcej »

Anonim
Gość
Anonim

Moja rada przenieś się do bloga natura twoje wpisy doskonale wpisują się w retorykę pana z kasztanowej.bedziecie się nawzajem uzupełniać pisząc jeden do drugiego.taki blogowy duecik.pozdrawiam

Anonim
Gość
Anonim

Chodzi o to szkolenie gdzie p.Henio wali po płocie patykiem.

Anonim1
Gość
Anonim1

To było cudne z panem Heńkiem i patykiem 😉
Heeeenieeek (Drogi Panie miej litość i ostrzegaj, że będzie głośno, niektórzy słuchają na słuchawkach).

Poćwiczę na moim psie, ale to zwykły kundel ze schroniska, pewnie pozorantowi tylko rękę z patykiem odgryzie ;-(

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Po pierwsze Anonimie to był Pan Tadek a nie żaden Heniek, a po drugie to za cholere nie wiem co Ty chcesz przekazać swoimi wpisami? Bo nic z nich nie wynika, oprócz tego, ze zaśmiecasz Piekoszów Blog nic nie znaczącymi bzdetami.

Lukasz
Gość
Lukasz

rozumiem ze Twoje filny z psami nie zasmiecaja bloga

Lukasz
Gość
Lukasz

wielce szanowny panie „pulkowniku na alarm graja ” czy to grozba ” Bo mogą się znaleźć tacy, co cie o to poproszą w bardziej dosadny sposób”…???

Lukasz
Gość
Lukasz

a ” Won od tego tematu ” czyzbys sobie pan wielce szanowny przypisywal role pierwszego cenzora gminnego???
Panie ja wiem zes wychowany za matki nieboszczki komuny ale wyrachuj bo to ze Twoj przywdoca chce ja wskrzesic z martwych to z calym szacunkiem ale poki co nikomu sie to nie udalo…

Józek
Gość
Józek

Panie Pawle dajesz się szybko wkręcać niektórym blogowiczom. Policz sobie dokładnie ile jest wpisów Twoich i Twoich adwersarzy nie na temat. Wydaje mi się, że niektórzy blogowicze (nie będę ich wymieniał) celowo zaśmiecają ten blog, aby zniechęcić mieszkańców do czytania rzeczowych wpisów. Pozdrawiam.

ZZ
Gość
ZZ

Panie Józku – czy posty o chodowli psów i kóz nie zaśmiecają bloga?
A tak swoją drogą to ktoś otaczający się taką zgrają psów musi się bardzo bać ludzi!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Jeszcze konfidencie pojdziesz do kogoś kto ma kozy z prośbą ,na kolanach jak twoje dzieci bedą chorowały.

Józek
Gość
Józek

Panie ZZ mnie nie interesują prywatne sprawy Pana Pawła lub innych blogowiczów. Myślę, że właściciel tej strony PB zakładając Piekoszów Blog miał inne intencje tj.: sprawy społeczno-gospodarcze gminy, ochrona przyrody itp. a nie prywatne sprawy mieszkańców. ZZ ja wychodzę z założenia starego polskiego przysłowia „ szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie” Potocznie przysłowie to oznaczało, że nawet szlachcic zagrodowy (ubogi) na terenie swojej zagrody miał takie same prawa jak wojewoda, a ten ostatni nie mógł się wtrącać w jego prywatne sprawy. Pozdrawiam.

ZZ
Gość
ZZ

Tak szczerze to PB może zrobić z tym porządek – wystarczy usunąć kilka postów i ludzie się nauczą (myślę też o sobie) co można a co nie i bez sensu w klawiaturę klepać nie będą.
Myślę że to nie jest jednak w jego interesie bo musiałby też usunąć parę wpisów „ratującego gminę”.
Statystyki też by znacząco spadły 😉

Anonim1
Gość
Anonim1

Ale PB już to wyjaśniał kilka razy, zero regulaminu, zero cenzury oraz że nie posiada kompetencji do upominania użytkowników bloga 😉

Anonim1
Gość
Anonim1

PB ale wiesz, że i tak twoje apelowanie nic nie da? Takie ogólne zasady są ok, może sami je ustalimy, co ci szkodzi spróbować?

Anonim1
Gość
Anonim1

Może nowy temat i pogadamy?

Lukasz
Gość
Lukasz

no wiec to nie miejsce o pisaniu o prywatnej hodowli a jesli chce to moze sobie wykupic ogloszenie w innych srodkach masowego przekazu

Anonim1
Gość
Anonim1

Ależ nie masz pan racji, zwyczajnie niektórym (szczególnie mnie) przeszkadza protekcjonalny ton Pawła Arabasza.

Anonim1
Gość
Anonim1

ZZ, ty anonimowy klakierze, nazwisko podaj 😉

Lukasz
Gość
Lukasz

ZZ ponoc miales miec rozprawe za jakies falszerstwo czy cos

ZZ
Gość
ZZ

Ponoć, podobnie jak kilka innych osób. Nic z tego raczej nie wyszło. 3 dychy poszły na piwo i jest spokój.
(Bezalkoholowe oczywiście 😉

ZZ
Gość
ZZ

😉

Widz
Gość
Widz

Widzę że ten wpis spodobał się obu stronom 😉

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Pozwole sobie tutaj odpowiedzieć blogowiczowi Józkowi na jego zarzut, ze ja daję się klakierom : ZZ, Łukaszowi, Anonimowi, Anonimowi1 i innym w cos wkrecać 🙂 . Powiem tak: to nie ja daję się im wkrecać. To 16 tysiecy baranów daje im się wkrecać. Szesnaście tysięcy baranów daje się ogłupić bardzo waskiej garstce obcych im ludzi, ktorzy przyszki znikąd i po ostrzyżeniu tych baranów znikną, a najpewniej po drodze na zwolnienia lekarskie żeby jeszcze z podatków tych baranów się utrzymać jak najdłużej. Ja podrzucając, czasem w prowokacyjny sposób tym klakierom tematy na żer próbuję uzmysłowić strzyżonym baranom, w jakim bagnie tkwią.… Czytaj więcej »

Anonim1
Gość
Anonim1

Drogi panie ty nawet swoich zwolenników potrafisz do siebie zniechęcić. Naucz się normalnie rozmawiać, na argumenty i bez obrażania to może się dowiesz,że wielu z nas ma swoje warzywa i owoce, chleb sami pieczemy, mamy swoje jajka i mięso, walczymy żeby dzieci nie szczepić i tak dalej i dalej.
Tyle lat minęło, a ty nawet nie zdążyłeś poznać tych klakierów, konfidentow i baranów.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Szanowna Pani, nie jestem tu po to aby szukać poklasku , splendoru, poparcia czy też zwolenników. Do niczego nie jest mi to potrzebne. I szczerze powiedziawszy to wolę mieć do czynienia z wrogami niż z fałszywymi przyjaciółmi. Ja starnnie dobieram sobie przyjaciół. To co robię wynika z mojego poczucia obywatelskiego obowiązku, ponieważ nie podoba mi się, jak grupa cwaniaków rozgrywa tą gminę między siebie. A chcę sam przed sobą mieć kiedyś czyste i spokojne sumienie, a i przed dziećmi jako przyszłościa tej gminy chcę uchodzić jako ten który o nią walczył. A co do walki ze szczepieniami, to po pierwsze… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

No to teraz zeszliśmy na temat szczepień!
Metale ciężkie!
O mój Boże!
Tak nie szczepić!
Tylko dlaczego w przyszłości mają umierać też te szczepione kiedy epidemie znowu zaczną szaleć?
Przez garstkę uwstecznionych?
Wtedy im mleko kozie pomoże?

Lukasz
Gość
Lukasz

w razie jak bys potrzebowal mleka koziego to daj znac nikt Ci nie bedzie wymierzal

ZZ
Gość
ZZ

A ja już kilka razy pisałem że nikogo w gminie nie „strzygę” jak to kłamliwie wypisuje niejaki „Ratujmy Gminę”, a jeżeli idę na chorobowe (ostatnio kilka lat temu) to nie z pieniędzy polskich podatników. Dowody na to ma PB.
A w opozycji do „komendanta” jestem tylko dlatego że nie lubię „krzykaczy” a jeszcze bardziej takich co oczerniają innych na forach bez jakichkolwiek dowodów.
Prawdą jest to że nieposkromiony język może być najgorszym źródłem grzechu.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Dlaczego znów kłamiesz ZZ? Przecież nic takiego nigdy nie mówiłem ani nie pisałem.Ani nawet tak o tobie nie pomyślałem. Dlaczego zaczynasz tłumaczyć się na wyrost? Przecież nikt inny też tobie tego nie zarzuca.

ZZ
Gość
ZZ

Oczywiście to ja kłamię! Nawet nie wiesz co wyżej napisałeś? Zacytuję Ci: „…Pozwole sobie tutaj odpowiedzieć blogowiczowi Józkowi na jego zarzut, ze ja daję się klakierom : ZZ, Łukaszowi, Anonimowi, Anonimowi1 i innym w cos wkrecać 🙂 . Powiem tak: to nie ja daję się im wkrecać. To 16 tysiecy baranów daje im się wkrecać. Szesnaście tysięcy baranów daje się ogłupić bardzo waskiej garstce obcych im ludzi, ktorzy przyszki znikąd i po ostrzyżeniu tych baranów znikną, a najpewniej po drodze na zwolnienia lekarskie żeby jeszcze z podatków tych baranów się utrzymać jak najdłużej…” Czy to nie było o mnie? Bardzo… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Alez oczywiście, że to nie bylo o Tobie ZZ 🙂 . Powinieneś się domyśleć dlaczego Ciebie wywlekam na światło dzienne. Niedługo przyjdzie pora na niejakiego Przemusia oraz na Łukasza.

Lukasz
Gość
Lukasz

mam sie bac???

ZZ
Gość
ZZ

Chyba masz 😉
Przez jakiś czas był spokój, a teraz znowu zaczyna szaleć 😉

Lukasz
Gość
Lukasz

„ja specjalnie nie pisalem przez tyle czasu zeby dac wam/klakierzy/ czas do stworzenia czegos konstruktywnego”…

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

A teraz migawka z życia gminnego: Sobota. Dzień Dziadka i Babci. Sala sportowa szkoły. Grupa niczego nieświadomych dzieciaczków, mocno porozbierana. Oczekiwanie. Pomruk, szepty: czekamy na władzę. Oczekiwanie na władzę. Podniosła chwila. Wchodzi władza: Sołtys Piekoszowa Pan Marek Sorbian, Wójt Gminy Zbigniew Piątek, Sekretarz Gminy Grażyna Tatar, Dyrektor Szkoły, Radna Barbara Drogosz. Władza zasiadła na wygodnych krzesełkach, dzieci usiadły na gołym parkiecie. Władza przemówiła. Dziadki i Babcie do chałup, Władza do suto zastawionego stołu na obiad w szkole.

Sylwia
Gość
Sylwia

Byłam w szkole w sobotę ale chyba innej bo całkiem inaczej to wyglądało. Chyba był Pan ale nie w tej szkole albo ma pan klapki na oczach.

ZZ
Gość
ZZ

Taki obraz jest w wielu polskich wioskach. Szczególnie na terenach ubogich. Winna jest szkoła, bo dyrektorzy chcą sobie zaskarbić względy u władzy, ale też ludzie którzy mają wójta za boga i nie wyobrażają sobie by traktować władzę jak równych sobie. Aby to zmienić trzeba lat i nowych pokoleń. Nazywanie mieszkańców „baranami” na pewno nic nie pomoże, szczególnie że przeczyta to i tak tylko 10% mieszkańców którzy akurat aż tak „zacofani” nie są.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Tak sobie myślę, że gdyby zebrała sie grupa upartych mieszkańców gminy i zażądała stanowczo odpowiedzi, kto finansował ten obiad dla Władzy w szkole, to była by niezła sytuacja patowa. No bo dziecko jak chce zjeść to musi zapłacić. Jak nie zapłaci to będzie głodne. A kto finansuje posiłki dla nauczycieli? Płacą? Czy trzeba zaoszczędzić na dzieciach, żeby wygospodarować dodatkowe porcje. A kto zapłaci za ucztowanie władzy? Założe się, że nie było by przekonywującej odpowiedzi. No chyba, że po moim wpisie ktoś chwycił za słuchawkę i polecił przygotować na wszelki wypadek kupony z tamtego dnia. Że jakoby to Władza sama soboe… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

nauczyciele sami placa za posilki

bb
Gość
bb

Byłam tam i do suto zastawionego stołu zasiedli dziadkowi. Było fajnie choć wielkie zamieszanie, bo ogrom ludzi. Panie drogi widać to się ludziom podoba. Poza tym rok wyborczy się zaczął.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

No cóż, więc spóźnione : SMACZNEGO 🙂

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Normalnie az zacząłem współczuć obsadzie kuchni w szkole, bo to roboty od liku. No chyba, że skorzystano z firmy cateringowej z bardzo bliskiej rodziny urzędnika gminnego. Bo i takie coś ludzie mówią. Moze i najdzie mnie, aby wystosować pismo z zapytaniem, ile to wszystko kosztowało? Może za jakie trzy lata otrzymam odpowiedź.

Lukasz
Gość
Lukasz

i od sesji przeszlismy do dniadziadka i babci i to nie jest zasmiecanie…

Natalia
Gość
Natalia

Najgorsze jest to że te barany muszą utrzymywać też takich pasożytów w sile wieku którzy zamiast pracować to na rentach siedzą od czasu do czasu z psychiatrą pogadają.to tacy naprawiacze świata co wcześniej świat na czerwono malowali a teraz innych pouczać i rozliczać czelność maja.samozwanczy społecznicy teraz prawi i sprawiedliwi moim odczuciu też barany

czerepah
Gość
czerepah

” Natalia
Najgorsze jest to że te barany muszą utrzymywać też takich pasożytów w sile wieku którzy zamiast pracować to na rentach siedzą od czasu do czasu z psychiatrą pogadają.to tacy naprawiacze świata co wcześniej świat na czerwono malowali a teraz innych pouczać i rozliczać czelność maja.samozwanczy społecznicy teraz prawi i sprawiedliwi moim odczuciu też barany ”

No brawo, trafniej bym tego nie ujął.

ZZ
Gość
ZZ

Brawo Natalia!!!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Oooooo świetny wpis blogowicza Natalia. Następny z serii tych za które w duchu dziękuję. Było już kilka takich, w których chciano mi dowalic, oczernic mnie i zdyskredytować, a mi one akurat pasowały do mojej retoryki Blogowej. Bo dzięki temu mogłem się do nich odnieść z perspektywy samego siebie. Otóż blogowiczu Natalia, ja jestem na emeryturze, a nie na żadnej rencie. Uczciwie, zgodnie z Ustawą na nią zapracowałem. Harowałem, wypruwałem sobie żyły żebyście Wy wszyscy dziś bezpiecznie żyli. To dzieki naszej pracy, starej ideowej grupy policjantów wychowanej jeszcze w normalnych czasach przed 89 rokiem zapanował i w Polsce i w tej… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Normalne czasy przed 89 powiadasz?
A teraz mamy gorsze?
Nie można już sobie potłumić strajków w innych województwach?
Nie można dzięki czerwonej legitymacji poczuć się kimś lepszym?
Czy miże z innych powodów?
Napisz proszę dlaczego te czasy były dla Ciebie „lepsze” ?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Zrobię to, jeśli Ty uzasadnisz w czym były gorsze.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Co chcesz zachwalać po 89 roku? Grabież Majątku Narodowego? Coca Cole? Hot-Dogi?, Korporacyjną żywność? Korporacyjne leki? Nowotwory? Setki nowych innych chorób i schorzeń? Upadek norm moralnych? Zezwierzęcenie społeczne? Narkomanię i alkoholizm na niewyobrażalną skalę? Markety? Tanie alkohole? Dostęp do narkotyków? Rozkład Społeczny?

ZZ
Gość
ZZ

Czy tego wszystkiego nie było przed 89? Pod jakąś postacią było zawsze. Czy ktoś kogoś zmusza do picia coli i jedzenia hotdogów, albo żywności z dyskontu? Przed 89 nie liczyło się to czy ktoś coś umie, chce osiągnąć, ma talent. Jak nie zapisałeś się do partii to mogłeś być tylko zwykłym robolem. Teraz jeżeli tylko trochę się wysilisz w młodych latach to możesz być wolnym człowiekiem i wcale nie być zależnym od korporacji. W obecnych czasach jest jeszcze prościej – wystarczy zrezygnować w pracy z komórki a w tym czasie pracować i już będziesz rozszarpywany przez pracodawców. Piszesz: że nie… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

a co przed 89 rokiem nie bylo coca coli? hot dogow? nowotworow? narkomani alkoholizmu marketow? rozkladu spolecznego tez nie bylo?

ZZ
Gość
ZZ

Jak się czytało Trybunę Ludu to nie było 😉

Lukasz
Gość
Lukasz

owszem masz dlug do splacenia bo w sklepach dla slugusow wladzy bylo wszytsko a zwykli smiertelnicy musieli stac w kolejkach
no skoro chodzisz do psychiatry to chyba nie zadbales o swoje zdrowie psychiczne
aha czyli od 20 lat jestes abstynentem bo chodzisz do psychiatry czyli prosty wniosek jestes AA

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Że niby Anonimowy Abstynent? 🙂 Przecież nie jestem anonimowy 🙂

Lukasz
Gość
Lukasz

dziubek przed 89 rokiem byli milicjanci…

Lukasz
Gość
Lukasz

tak harowales i wypruwales sobie zyly ze dzis dzieki takim jak Ty ja sie nie czyje bezpiecznie

” to już Wasza wina, wina was, którzy dajecie się w nie wpędzać.” to wina „Wasza” czy tego jakzescie ich wychowali???

w Twoim wpisie brakuje mi tylko ” zabiliscie mojego brata kanalie”

a skoro juz o tym mowa to podaj te przyklady nikczemnego opluwania Twojej swiatlej osoby obiecuje publicznie sam wlasno recznie napisze przeciwko Nim pozew wystapie w obronie Twojego dobrego imienia i nie wezme za to ani grosza

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

A to jest symbol Tworzenia https://www.youtube.com/watch?v=D6MieRuOw8g a nie destrukcji i niszczenia 🙂

ZZ
Gość
ZZ

Moim zdaniem rozmnażanie psów „na potęgę” to nie symbol tworzenia. Chcesz zrobić coś dobrego to przygarnij psa ze schroniska, a nie przyczyniaj się do ich przepełnienia.
Symbol tworzenia to dla mnie rodzina z 3-ką lub więcej dzieci. Aby zapewnić zerowy przyrost naturalny potrzebna jest średnia 3,2 na rodzinę.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

No to bierz się za robienie dzieci. Broni Ci ktoś?

Lukasz
Gość
Lukasz

tak Ty

Józek
Gość
Józek

W nawiązaniu do tras rowerowych. W roku 2015 gmina poniosła koszty na inwestycje polegającą na przebudowie trasy rowerowej za ponad 400.000 złotych na terenie sołectwa Zajączków. Czy ktoś wie gdzie jest ta trasa rowerowa?

kronikasz
Gość
kronikasz

Obserwuje księżyc.Piekny krater na godzinie 17-tej.

Lukasz
Gość
Lukasz

Ścieżka Rowerowa „Nad Wierną Rzekę” Kolor niebieski Długość 40km Trasa wokół Piekoszowa ma 40 km długości. Wiedzie głównie przez lasy i doliną słynnej dzięki Stefanowi Żeromskiemu Wiernej Rzeki. Przebieg szlaku Trasa zaczyna się przy kościele w Piekoszowie, skąd jedziemy w stronę Łazisk, następnie przez Kielecko-Chęciński Park Krajobrazowy do wsi Zawada, leżącej na terenie gminy Nowiny. Z Zawady przez kompleksy leśne dojeżdżamy do Gałęzic. Następnie przejeżdżamy koło zakładu wapienniczego w Miedziance w kierunku Bławatkowa, z którego udajemy się w stronę rezerwatu Góra Miedzianka. Kolejnymi miejscowościami na trasie są Miedzianka i Zajączków. Z Zajączkowa dojeżdżamy do miejscowości Wesoła, Młynki, Ruda Zajączkowska, stacji… Czytaj więcej »

Józek
Gość
Józek

Lukasz
pięknie opisałeś ścieżkę rowerową, ale nie opisałeś inwestycji za ponad 400.000 złotych?

Lukasz
Gość
Lukasz

pytales gdzie jest ta trasa wiec za piekoszow.pl podalem ci…

Józek
Gość
Józek

Lukasz
Pisałem o trasach rowerowych tj. w roku 2015 gmina poniosła koszty na inwestycje polegającą na przebudowie trasy rowerowej za ponad 400.000 złotych na terenie sołectwa Zajączków.
Więc pisałem o poniesionych kosztach na inwestycje. Więc ponawiam pytanie, skoro jesteś taki bystry to może byś tak oświecił mieszkańców gminy, na co wydano ponad 400.000 złotych?

Lukasz
Gość
Lukasz

pisac pisales
ale pytales czy ktos wie gdziesie znajduje „Czy ktoś wie gdzie jest ta trasa rowerowa?” wiec Ci odpowiedzialem

kronikasz
Gość
kronikasz

Brynica.Dodam.Pozostalosci po dworskiej owczarni.Dworskiej piwnicy.

;)
Gość
;)

Podaj proszę źródło też bym chętnie poczytał o pastwisku 😉

kronikasz
Gość
kronikasz

Źródło : kronikasz.Owczarnia -Stara Wieś.Piwnica -Ogród.Pastwiska za młode.

ZZ
Gość
ZZ

Zastanawiam się za co dostałeś minusa? Chyba za nazwisko 😉
Podaj proszę gdzie można dowiedzieć się takich szczegółów na temat naszej lokalnej chistorii (moim zdaniem ciekawej)?

Lukasz
Gość
Lukasz

byla/jest ksiazka o historii Piekoszowa
p. Głowala (jesli dobrze pamietam nazwisko) z BCK Piekoszów
p. Stanisław Cisak z SP Rykoszyn
no i rodowici mieszkancy

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Uważam, że radni powinni wystosować interpelację z zapytaniem, na co konkretnie poszło te 400 000zł ? Z wyszczególnieniem wykonanych prac i miejsc tych prac. Bo ja byłem parę razy w Zajączkowie, ale żadnych zmian tam nie dostrzegłem.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Z UG została usunięta bardzo dobra Skarbniczka. To dzięki tej pani gmina jako tako stanęła na nogi. Od tego czasu minął prawie tydzień. Powstrzymuję się z komentarzem w tej sprawie, aby zobaczyć jak zareagują miszkańcy gminy. Reakcja jest w zasadzie żadna. Normalka. jakie społeczeństwo taka reakcja. Ale ja zawężę grupę ludzi o któryxh chcę napisać. Mianowicie o pracownikach UG. Milczą. Usunięto waszą koleżankę, współpracownicę, pracownika instytucji w której pracujecie. A wy milczycie. Nie upominacie się o nią, nie bronicie jej. Kiedyś i Was pojedyńczo będą zwalniać. Też się nikt o Was nie upomni. Zapamiętajcie to sobie. Posłużę się w związku… Czytaj więcej »

Anonim
Gość
Anonim

No i chłopie opisałeś się na dwie kartki i po co przecież sama złożyła rezygnację,po wture skąd wiesz czy ona miała koleżanki a może się wszyscy cieszą że odeszła.niema ludzi niezastąpionych Jerzy odszedł i też nic się nie zawaliło.tylko twoja retoryka bulteriera ciągle ta sama.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Anonim, Ty Kanalio !!!. Jakież zepsucie musi tkwić w tobie, żeby tak napisac o bardzo zacnej i szanowanej w gminie kobiecie.

Lukasz
Gość
Lukasz

a kto Ją w tej gminie tak szanuje?

ZZ
Gość
ZZ

A po co marnować amunicję?

Anonim1
Gość
Anonim1

Biedny PB, dziś to mi go szkoda jak będzie zatwierdzał komentarze.

Anonim
Gość
Anonim

Nie chodzi o cenzurę ale o to by nie publikować wpisów które obrażają np.barany kanalie i inne.

LP
Gość
LP

Czytam te komentarze pod wieloma tematami i zauważyłem że niejaki ratujmy gminę arabasz paweł, coraz bardziej się rozkręca i obraża innych komentujących. Nikt inny nie używa obraźliwych słów prócz wyżej wymienionej osoby. Panie piekoszów blog, dlaczego pan pozwala na takie wpisy?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Obrażasz mnie blogowiczu LP pisząc moje imię i nazwisko małymi literami. Nie życzę sobie tego.

Anonim1
Gość
Anonim1

To jakiś żart?
Osoba, która obraziła już chyba wszystkich nie życzy sobie obrażania swojej osoby.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

No widzisz jaki pokopany jest ten świat? 🙂

Anonim1
Gość
Anonim1

Miej litość chociaż dla Pana Bloga. Zdajesz sobie sprawę, że to on sam, ręcznie będzie musiał kropkować te twoje obraźliwe słowa? Czy masz to gdzieś (dla ciebie inne słowo …..)?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Anonimie1, a czy mógłbys wymienić z imienia i nazwiska choć jednego obrażonego przeze mnie 🙂

Lukasz
Gość
Lukasz

“ Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.
Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury,
nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał ”

Natalia
Gość
Natalia

Nic dodać nic ująć

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Czyli nadal nie wiadomo co się stało z kwotą ponad 400 tys zł której wypływ z kasy gminy zaksięgowano jako na trasy rowerowe w Zajaczkowie? Wzywam publicznie jedynego radnego Gminy Piekoszów który może mieć odwagę aby interpelacją zażądać wyjaśnień co konkretnie zrobiono za tą kwotę, czyli radnego Pana Aleksandra Sieradzana. Na resztę radnych nie ma co liczyć.

Józek
Gość
Józek

Lukasz,
dlaczego milczysz ?
Pisałem o trasach rowerowych tj. w roku 2015 gmina poniosła koszty na inwestycje polegającą na przebudowie trasy rowerowej za ponad 400.000 złotych na terenie sołectwa Zajączków.
Lukasz ponawiam pytanie z dnia 1.02.2018 roku, skoro jesteś taki bystry to może byś tak oświecił mieszkańców gminy, gdzie jest ta inwestycja, na którą wydano ponad 400.000 złotych?
Lukasz nie rozumiesz pytania? Jeśli nie wiesz to nie bój się napisać, że nie wiesz, na co wydano ponad 400.000 złotych.
Może mieszkańcy sołectwa Zajączków napiszą nam coś o tej inwestycji?
Pozdrawiam.

Lukasz
Gość
Lukasz

przeciez Ci podalem opis lokalizacji gdzie sie znajduje co chcesz wspolrzedne geograficzne?

Lukasz
Gość
Lukasz
ZZ
Gość
ZZ

Coś mi się wydaje że po chwilowej burzy nadchodzi znowu cisza na blogu 😉
To ja w takim razie na inny temat – czy zauważyliście że znowu powychodziły nam śmieci w przydrożnych rowach?
Może dałoby się zorganizować jakąś ogólnogminną akcję zbierania śmieci?
Chętnie wziąłbym w czymś takim udział.
Trzeba tylko to ogłosić – może sołtysi i radni by się tym zajęli (organizacja)?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

No, Klakierstwo pod postaciami ZZ, Czerepah, Natalia, Ewa, Aniomim1, Łukasz, Kronikasz i inni tchórzliwi pod anonimami, odpowiecie wreszcie blogowiczowi Józkowi na pytanie, gdzie podziało sę 400 000zł wydane rzekomo na jakieś ścieżki rowerowe w Zajaczkowie? Myślę, że powinniście odpowiedzieć tutaj publicznie, bo wiecie rozumiecie, tu na Piekoszów Blog zaglądają mieszkańcy i być może pomyślą sobie, że nastąpiło jakieś oszustwo, wyprowadzenie pieniędzy z kasy gminy. A może wiedzą to ci, co to ostatnio podrygiwali, podskakiwali, pokrzykiwali, pochukiwali i klękali przed władza gminną której elementy zasiadają na ławie oskarżonych z zarzutami o korupcję? A może wie to Pani Skarbnik której od wielu… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Odpowiedz mi proszę inteligentny Pawle Arabaszu skąd ja mam brać te informacje i dlaczego Tobie odpowiadać na pytania które mnie nie dotyczą?
A jeżeli pytasz Lukasza to on już Ci przecież odpisał że należy to zrobić oficjalnie a wtedy odpowiedni urzędnik będzie mógł (i musiał – oczywiście za nasze pieniądze) pozbierać te wszystkie dane i Ci odpisać, a wtedy pochwalisz się tymi informacjami na blogu – zrozumiałes?
Domyślam że lista będzie dosyć długa i nie sposób od kogoś wymagać by robił to prywatnie.
No i nie spodziewasz się chyba że kasa poszła na coś na co „gmina” nie ma „papierka”?

ZZ
Gość
ZZ

… a idąc dalej w temacie ścieżek rowerowych, to bardzo się cieszę że gmina wydaje pieniądze na takie cele, bo sam często poruszam się rowerem. Wiadomo że dla Pawła Arabasza byłoby lepiej gdyby wysypano następną warstwę wysiewki na jego kilometr drogi, ale niestety rada gminy zadecydowała inaczej. Na szczęście mamy demokrację i rządzi większość 😉
Współczuję Ci „Ratujmy Gminę” że większość mieszkańców nie głosuje w wyborach tak jak Ty, ale może w następnych?

kronikasz
Gość
kronikasz

Odpowiadam.Piniondze zeżarły wiewiórki no i ten borsuk z pod Bodzentyna.

Lukasz
Gość
Lukasz

klamiesz perfidnie koza zjadla a te co zostaly poszly na schronisko psow nie byle jakich bo rodowitych

Anonim1
Gość
Anonim1

A czemu ja klakier, Anonim1 mam odpowiadać Józkowi na pytanie? Skąd ja mam to wiedzieć? Jak go to interesuje to niech zapyta w urzędzie gminy. Jak mu nie odpowiedzą to się składa zażalenie na jego bezczynność. Ale odpowiem jak tak „ładnie prosisz”, mnie ścieżki nie interesują, ja tu jestem tylko dla komentarzy Marka bo chce mieć czystą wodę i nie wiem czy montować stację uzdatniania wody (a koszt niemały takiej instalacji). A niestety już dawno nic nie pisał.

Marek
Gość
Marek

Anonim 1 Nie piszę z kilku powodów :jestem w trakcie zbierania dokumentów dot. ZUK-u i cen, po drugiekampania wyborcza już się rozpoczęła a ja nie chcę mieć udziału w niej i po trzecie onegdaj napisałem ,że obecnej władzy w ZUK-u należy dać czas na wykazanie się i tego się trzymam,chociaż pierwsze decyzje są wręcz „rewelacyjne” i dlatego sugeruję Ci montaż tego urządzenia do uzdatniania wody .Ważniejsze jest zdrowie.Nie zamierzam w przyszłości podpowiadać, sugerować rozwiązań a to jest tak oczywiste: ujęcie Piekoszów II powinno być zamknięte ze względu na jakość wody i koszty w tym opłaty stale i zmienne wg. prawa… Czytaj więcej »

Anonim1
Gość
Anonim1

Dziękuję za odpowiedź. Jaki człowiek był głupi, że się do tego piekoszowa przeprowadził.
🙁

ZZ
Gość
ZZ

Nie przejmuj się, jak pogrzebiesz to i zalety znajdziesz 😉
Np. rzadko wieje od Kielc, a jak zachorujesz to są tacy co Cię nawet kozim mlekiem poratują!

Anonim1
Gość
Anonim1

Jestem klakierem, na 100% by nie poratował.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Zgadza się Anonimie1, nie poratuję Ciebie niestety. Nie poratuję, bo nie mam czym. Zlikwidowałem po konfidenckiej działalności dzielnego strażaka Kronikasza który z wozu strażackiego zaglądał mi w podwórko i zarzucił mi rzekomy bałagan na podwórku, bo akutar wóz z sianem stał na podwórku. Do dziś czekam na obiecane zdjecia które rzekomo potwierdzają tan bałagan. Ale po co mi te i inne konfidenckie oczy na przyszłość? Zrobiłem tak, ze nie będzie u mnie ekologicznego koziego mleka, ekologicznych kurzych jaj, ekologicznych pomidorów.

ZZ
Gość
ZZ

Zrobiłeś miejsce dla psów?
Wielkie są więc może da się je doić?
Bo jak nie to jaki masz z nich pożytek?

Lukasz
Gość
Lukasz

na psach wiekszy zarobek proste

Anonim1
Gość
Anonim1

Nie bardzo rozumiem. Ktoś skrytykował bałagan na twoim podwórku i ty z tego powodu nie będziesz uprawiał warzyw? A nie łatwiej było:
a) posprzątać i cieszyć się z ekologicznej uprawy,
b) olać takie komentarze, posiadać bałagan wg kogoś i cieszyć się z ekologicznej uprawy.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Zostało naruszone świete Tabu społeczne. Podstawową zasadą jest, że w podwórka i w rodziny nie wchodzi się. Można się spierać publicznie, ale na zasadzie jeden wobec jednego. Dla dzielnego strażaka Kronikasza takie Tabu nie istnieje, to menda która naruszy wszelką świetość. Drugą taką mendą jest blogowicz łukasz, który w jednym ze swoich wpisów powyżej w tym artykule, aby mnie zdyskredytować użył tragicznej śmierci mojego brata. Mój brat zginął w tragicznym wypadku busa na przejeździe kolejowym między Piekoszowem a Łaziskami w 2003 roku gdy wracał po pracy do domu. Zginęło tragicznie wtedy 6 osób. Niech spoczywają w spokoju. Co jego śmierć… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

mozesz podac to co napisalem na ten temat???

ZZ
Gość
ZZ

Z ciekawości aż sam zacząłem szukać w Twoich wpisach i coś znalazłem 😉
Że nasz inteligent to tak zinterpretuje można się było spodziewać!
Moim zdaniem jednak to on wykorzystał swym wpisem imię swego brata.

Lukasz
Gość
Lukasz

jak sie czujesz taki zdyskredytowany to idz do sadu walcz o swoa godnosc o to abys mogl miec balagan na podworzu i mogl chodowac kozy

Lukasz
Gość
Lukasz

rozumiem dziubus ze nic takiego nie mialo miejsca

kronikasz
Gość
kronikasz

Podaj mnie do sądu.Mnie konfidenta kronikasza.Niezawisly sąd rozwieje wszelkie wątpliwości.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Panie Marku, zamieniam się w oczekującego na Pana rozszerzenie tematu. Przecież jednym z zarzutów wobec mnie w wytoczonym mi procesie o rzekome zniesławienie http://blog.piekoszow.eu/2017/01/kolejny-proces-sadowy-pan-pawel-pozwany-o-znieslawienie.html było to, ze ja rzekomo zniesławiłem Prezesa Menadżera wpisem, że bezprawnie naliczał ludziom opłaty. A tu masz!!!! Wychodzi na to, że prawde napisałem półtora roku temu. Bo kto jak kto, ale Pan Panie Marku na pewno się nie myli.

Lukasz
Gość
Lukasz

bo wielce szanowny klakier vel przydupas Pawela zbaw gmine Arabasza tak chce

ZZ
Gość
ZZ

No i przyszła fala ciszy…

Natalia
Gość
Natalia

Wygląd zagrody świadczy o gospodarzu każdy to powie i nie rozumiem czemu wylewasz jakieś żale na innych.balaganiasz jesteś i już ale do pouczania innych pierwszy. ktoś po prostu napisał jak wygląda twoje tabu a Pawełek strzela figa.wszyscy uwzięli się na Pawełka biedactwo.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Fakty Natalia, fakty!!! Zdjęcia, opis. Podaj fakty. Bo ja też ustale twój adres i dane osobowe i napiszę kilka razy, że taki to a taki ma syf na podwórku. Ot tak sobie napiszę, ze złosliwości. I w dupie będę miał twoje tłumaczenia tutaj, że to nie prawda. Chcesz tego? Opluć kogoś w sposób anonimowy jest łatwo. Od tamtego czasu czekam na zdjęcia tego bałaganu u mnie. Jakoś mimo obiecanek zdjęć nie ma . A podobno były. Ale obiecywacz wybronił się że za granicę wyjechał. Na dwa tygodnie podobno wyjechał. Minęło już pół roku. Czego sie boi? Ty Natalia tez stwierdzasz… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

Każdy z nas ma swoich zwolenników i przeciwników. Jeżeli obnosisz się wszędzie swoim nazwiskiem to musisz być przygotowany na wpisy obu stron. Jeżeli nie jesteś na to gotowy i nie umiesz sobie z tym poradzić to lepiej zostań anonimem.
Ja przyznaję że nie mam na tyle odwagi, ale przynajmniej błazna z siebie nie robię!

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

ZZ, jestem dumny ze swojego imienia i nazwiska, i stać mnie na okazywanie tego. Bzdury które wypisałeś nie mają miejsca i zastosowania wobec mnie, to wytwór twojej chorej wyobraźni. Dobrze ze chociaż masz odwagę, anonimową bo anonimową, że przyznajesz się do swojego tchórzostwa. Ja jak widzisz tchórzem nie jestem.

Anonim1
Gość
Anonim1

Ale zauważ, że sam zaprosiłeś wszystkich na swoje podwórko. Podałeś adres, nazwisko, nakręciłeś filmy, wypowiadasz się na każdy temat i dziwisz się, że ludzie zaglądają do Ciebie? Będą, jedni z ciekawości, inni ze złości. Oczekujesz od wszystkich podania nazwiska i adresu bo ty podałeś. A reszta nie chce i chyba cie to denerwuje. Niestety blog poszedł w złą stronę, wchodzi tu garstka ludzi, żeby sobie dokopać. Mało jest merytorycznych wypowiedzi i tylko się tutaj coś dzieje jak wpadniesz i trochę poobrażasz, inni zrobią to samo i jakoś leci. Ogólnie z Tobą ciężko się rozmawia, odnosze wrażenie że tylko ty masz… Czytaj więcej »

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Krytyka krytyce nierówna. Co innego jak ktoś przyjdzie i powie, wiesz, ja to bym zrobił tak i tak, u mnie to i tamto się sprawdziło.Wtedy z szacunkiem kogoś takiego przyjmę i potraktuję. ALe co innego jest, gdy ktoś spieszy do pożaru,( swoją drogą nawet nie potrafili do tego pożaru dotrzeć), ale na zaglądanie w czyjeś podwórka ma czas i energię siedząc w wysokiej kabinie. Ja krytykę przyjmę i od takiego Kronikasza, ale niech uzasadni swoje słowa. Poprze czymś. A tu nic takiego nie nastąpiło. Dobra. Kończę ten temat. Swoje powiedziałem.

Anonim1
Gość
Anonim1

No tak, twoja krytyka to najprawdziwsza prawda i każdy powinien podziękować i się zastosować do wskazówek. A krytyka innych to złośliwość. Ja to ci dobrze życzę, trochę tylko mam pretensje do PB jako twojego blogowego przyjaciela, że ci nie powie: „Paweł pisz mniej emocjonalnie, a bardziej spokojnie i merytorycznie bo odnosisz inny skutek od zamierzonego, postaw granicę dla siebie i innych”.

Lukasz
Gość
Lukasz

Kali ukrasc krowe to dobrze ale Kalemu ukrasc to grzech smiertelny

ZZ
Gość
ZZ

A ja pamiętam jak obsmarowywałeś tu OSP – nic więc dziwnego że jeden nie wytrzymał.
Choć z drugiej strony to za bardzo nie rozumiem tej całej sytuacji.
Zapłaciłeś jakiś mandat za nieporządek?
Ze względu na przepisy przeciwpożarowe?
A może nic takiego nie było i tylko robisz z siebie ofiarę?

Lukasz
Gość
Lukasz

prosze Cie przeciez chodzi o to ze nikt nie kupowal tych zajebistych pomidorow i mleka koziego a wiadomo ze po takiego psa ludzie przejada 200 km i za takiegoo psa wezmie 1000-2000 zl wiec musial by sprzedac 200-400 kg pomidorow…

Anonim1
Gość
Anonim1

Ej to nie fair. Pomidory miał akurat zajebiste, a zarobek na psach też nie jest taki super, psa trzeba utrzymać do momentu sprzedaży.

ZZ
Gość
ZZ

Trochę racji masz, choć z drugiej strony to z tymi psami to też jakichś kokosów się nie zgarnie.

kronikasz
Gość
kronikasz

Jak już kiedyś pisałem , danymi blogowiczów dysponuje administrator.Kazdy jest tu anonimowy.Blog Piekoszow jasno stwierdził , ze nikomu nie udostępnia żadnych informacji.Zatem zamierzasz ustalić dane osobowe nielegalnie?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak łatwo jest to ustalić. Twoje akurat wpisy wobec mnie przekazałem do sądu w czasie procesu jaki wytoczył mi prezes ZUK Jerzy Wijas. Czas ustalania ciebie kronikasz zbiegł się z nagłym zakończeniem procesu. Ale pewnie odpowiedź wpłynęła do akt do dziś. Będę w pobliżu sądu to zajrzę zapoznać się z aktami. Ale z publicznym ujawnieniem akurat Ciebie Kronikasz zaczekam jeszcze. Najpierw uzmysłowię mieszkańcom którzy tu zaglądają, jak to jest z tym twoim Konfidenctwem i innymi niecnymi rzeczami które robisz. Pogadamy potem w cztery oczy o tym jak sie z tym będziesz czuł. Acha, nie ma… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

juz jeden Twoj kles Pawle zbaw gmine arabasz polecial wiec jak to mawiala na weselach moja sp nieboszczka ciotka „nastepny bedziesz Ty”

Lukasz
Gość
Lukasz

no wiec wlasnie fakty fakty fakty zdjecia opisy a nie pomowienia Pawle zbaw gmine Arabasz

Lukasz
Gość
Lukasz

czyli jak ktos sie u Ciebie Pawle zbaw gmine Arabasz nie zaopatrywal a mial np swoje to byl/jest mniej madry tak ??? odp czy jakies 10 tys ludzi uwazasz za glupich?

Natalia
Gość
Natalia

U ciebie plucie na innych to norma takie wychowamie

Lukasz
Gość
Lukasz

jaki Pan taki kram

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Dziś równiez dziękuję publicznie za odśniezenie naszej drogi do Osady Piekoszów pod Lasem 🙂 Pod tym wzdględem dużo zmieniło się na dobre.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Now więc reasumując stan rzeczy dziś można powiedzieć tak, Klakierstwo zakrakało: 1./ Wydatkowanie 400 000zł na ścieżki rowertowe w Zajączkowie, 2./ Próbuje zakrakać nieprawnie naliczane przez Prezesa Menadzera Przyszłego kandydata na Wójta Gminy Piekoszów Jerzego Wijasa opłaty którymi obarczono mieszkańców, 3./ Zakrakano i zaśmiecono pustymi wpisami Piekoszów Blog,aby w wielosci wpisów zaginął następny wypływ gotówki z kasy gminy na oświetlenie uliczne. Już odbył się pierwszy przetarg, rzeka naszych pieniędzy poszła w prywatną kieszeń. Temat rozwojowy. Osobiście uważam, ze należało zadbać o już istniejące, a nie trwonić miliony z kasy upadłej gminy.

kronikasz
Gość
kronikasz

Weź zjedz lepiej paczka.

Lukasz
Gość
Lukasz

pustymi wpisami nt hodowli psow i naszej wdziecznosci do gminy za odpowiedz na pismo w tej sprawie oraz na to ze odsniezyli droge

jeszcze raz to skoro masz tyle zajebiscie swietnych pomyslow to dlaczego nie kandydujesz na randego/wojta gminy?

Anonim
Gość
Anonim

Blogowiczom nie musisz dziękować za odśnieżanie jak już tak bardzo chcesz to kup kwiaty i podjedź do tej znienawidzonej firmy żuk którą to tak permanentnie kajales

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Już Ci Łukasz kiedyś odpisalem, że nie zasługujesz na to, abym był Twoim wójtem.Jeśli społeczeństwo ma sie składać z takich Łukaszów, Czerepachów, Kronikaszy, ZZtow, Natalii, El i innech antyspołecznych typów, to szkoda mojego wysiłku. Przetrwać dla kasy cztery lata i nic nie zdziałać dla dobra gminy to nie dla mnie. Honor by nakazał potem palnąć sobie w łeb za zdradę ideałów i za zdradę danego społeczeństwu słowa. Tak więc dziękuję za Twoją podpowiedź, nie skorzystam. No chyba, że wkurwi,ie mnie do białości, a wtedy zrobię to z zemsty na kanaliach którzy rozkradli tą gminę. Wtedy priorytety się zmienią.

Anonim1
Gość
Anonim1

Ciekawe jakby wyglądała gmina za twoich rządów? Jak się wkur… to masz mój głos.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Dlaczego chcesz dawać na mnie głos skoro jesteś tu moim przeciwnikiem?

Anonim1
Gość
Anonim1

Przeciwnikiem? W czym?

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

No to jeśli nie, to dziekuję za deklarację 🙂 . A co to się stało z resztą którym wtórowałeś Anonimie1? Na igrzyska do Korei pojechali? 🙂

ZZ
Gość
ZZ

Wycofali się bo zrobiło się nieprzyjemnie. Zacząłeś budzić zmarłych, a jak dla mnie to już za daleko!
Jak chcesz podyskutować to możemy, ale najpierw trzeba ustalić jakieś warunki 😉

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Nie udaj niewiniątka. Byłeś najbardziej kłamliwie drwiący z tego faktu, a teraz za kogo chcesz tu ZZ uchodzić? Zadławisz się kiedyś tym swoim fałszem.

ZZ
Gość
ZZ

Chyba w końcu sam zacznę tu używać Twojego języka, bo już mam Cię dość D…lu!
Jeżeli uważasz że drwiłem z kogoś to zacytuj proszę. Masz już jakieś zwidy! Może jedź lepiej porozmawiać z Twoim lekarzem!

Lukasz
Gość
Lukasz

dziubus po pierwsze podaj klamiwe i drwiace przyklady
po drugie jeslin uwazasz cos za klamliwe idz z tym do sadu
po trzecie jesli masz naprawde dobre pomysly na uzdrowienie gmine/poprawe jej bytnosci i nie napierdalasz na wszystkich ktzorzy maja inne zdanie niz Ty to dlaczego ktos ma sie dlawic swoim falszem? nie pierwszy raz mowie kandyduj ta gmina potrzebuje kogos takiego jak Ty

Lukasz
Gość
Lukasz

ale moim nigdy nie bedziesz chodzi o to abys kandydowal na wojta/radbnego i przedstawil swoj program/ za rzuty przeciwko innym ktore mozna ocenic a nie tylko rzucac pustymi slowami
przeciez mozesz sie zrzec penscji
no zrob czekamy z niecierpliwoscia przeciez ci chodzi o dobro tej gminy masz tyle swietnych pomyslow wiesz jakie sa „uklady ” w tej gminie no czlowieku ja pier…. dole z Twoja wiedza doswu=iadczeniem znajomosciami w prokuraturze no przeciez taki Ktos to jak ziarnko do ziarnka i suma strachow przeciez Ty jestes Pawel zbaw gmine Arabasz nawet bym sam na Ciebie glosowal

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Nie zbaw gminę tylko Ratujmy Gmine 🙂 . Owszem, pomysłów mam dużo, ale niestety przy tej części społeczeństwa które Ty Łukasz i reszta klakierów oraz wam podobni prezentujecie nie ma opcji, żeby te pomysły ujawniać i wdrażać w życie. Tylko czychacie, aby wszystko opluć i wydrwić. Z góry jestem skazany na medialną przegraną. Wiec nie ma sensu. Wolę milczeć. Poza tym przywracanie przeze mnie normalności i praworządności w gminie mogło by wam zaszkodzić. Niech do koryta pchają się inni. Oni już Wam wyborcom szykują obietnice. A wyborcy lubią obietnice. Ja musiał bym obiecać, że żadnych obietnic nie bedę obiecywał. To… Czytaj więcej »

Anonim1
Gość
Anonim1

Daj szanse klakierom i wymień jakies pomysły na poprawę w gminie.
Ja to tylko chce czystą wodę, na nic więcej tutaj nie liczę.

czerepah
Gość
czerepah

Towarzyszu … wqrwij się i napisz tylko dwie inicjatywy. Dostaniesz głos, nie dziękuj.

kronikasz
Gość
kronikasz

Jednak Blog Piekoszow nie kropkuje bluźnierstw arabasza.

mieszkaniec 1
Gość
mieszkaniec 1

Proszę o wypowiedzi na temat DATA: 8 lutego 2018, 15:38
Garbat, Budziwojski i Borowski – oto najlepsi radni gminy Piekoszów
Znamy już najlepszych radnych Piekoszowa po 3 latach kadencji 2014-2018. Nasi Czytelnicy uznali za najlepszą radną Magdalenę Garbat….taki artykuł jestw Echo Dnia. Może osobne posty na temat tego artykułu.

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Hm, szkoda, że Pan Budziwojski w to wszedł. Miałem go za uczciwego radnego.

Lukasz
Gość
Lukasz

no widzisz…

Józek
Gość
Józek

Ja w sprawie remontu dróg Zamiast wysypywać co kilka miesięcy glinę na drogi osiedlowe proponuje, żeby radni i wójt modlił się o całoroczną zimę, wtedy drogi osiedlowe będą wyglądać znośnie

Anonim
Gość
Anonim

Ten plebiscyt to bujda na resorach po prostu p.garbat nie pożałowała i wysłała na siebie najwięcej SMS.dzkoda że p.borowski olał temat i nie zainwestował w siebie to by tak ładnie wyglądało.no cóż jak wybraliśmy tak mamy kadencja na ukończeniu a na koncie Borowskiego zero.pięc lat zmarnowane na głupie bezsensowne wojenki.mam taką nadzieję że w tych wyborach ludzie się otrząsną i pogonią tych pseudo działaczy i polityków gdzie pieprz rośnie.goo Maciek to za mało dużo za mało temu panu i innym o podobnym dorobku dziękujemy.

Lukasz
Gość
Lukasz

go Maciek w dniu w ktorym Maciek nie startowal zaiste milordzie spaniale…

Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!
Gość
Paweł Arabasz - Ratujmy Gminę!

Pogody jakie ostatnio funduje nam przyroda są niestety bardzo sprzyjajace przeziebieniom i grypie. W Czechach jest epidemia grypy, zaczyna też być coraz więcej przypadków zachorowań w Polsce. Było by dobrze aby UG wspólnie ze służbą zdrowia monitorowali ten problem. Wskazane by już może były jakieś zalecenia, zwłaszcza dla dzieci uczęszczających do szkół.