Więcej kursów autobusów linii nr 28 do Piekoszowa od 31 marca 2018

Nareszcie! Zwiększy się liczba połączeń komunikacji miejskiej z Kielc do Piekoszowa. Od 31 marca 2018 będą to dodatkowe 2 kursy – odjazd z ulicy Zagórskiej o godz. 9.40 i 14.18, w tym dniu także zmienia się delikatnie rozkład jazdy linii nr 24.

Oto nowe rozkłady jazdy obowiązujące od 31 marca 2018:

14
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
LukaszJozefEwamariolaXer Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Dobre i to

nik
Gość
nik

Wybory idą

Rob
Gość
Rob

Ciekawe jakie zmiany w rozkładzie 24? Czy konsultowane z mieszkańcami Brynicy i Szczukowic?

Kx
Gość
Kx

Przed poprzednimi wyborami Pan Wójt uruchomił dwie linie autobusowe do Rykoszyna, Skałki, Wiernej i innych tamtejszych miejscowości, dziś ich nie ma! Czekamy ? czekamy? Na nowe😉

mariola
Gość
mariola

Linia 203 komercyjna nie poradziła sobie z często kursującymi busami i małą ilością pasażerów Rykoszyna, Skałki, Wiernej. Problem mają również mieszkańcy bardziej oddalonych od tras głównych miejscowości. Wyborcy powinni bardziej przyglądać się pracy radnych i w nadchodzących wyborach zastanowić się na kogo warto głosować.

Jozef
Gość
Jozef

Pani Mariolu i KX obiecanki wójta Piątka się nie spełniają. Nie tylko w przypadku autobusów. Wójt Piątek rządzi już ponad 4 lata i jakie efekty widać tych rządów? Ja być może jestem ślepy, ale nie widzę żadnych efektów. Jestem przekonany, że wielu mieszkańców naszej gminy pokładało nadzieję w wójcie Piątku. Lecz co?. Nic. Wójt Piątek nie podjął żadnych działań, które by zmierzały do poprawy życia mieszkańców. Moim skromnym zdaniem wójt Piątek i rada gminy winna dążyć do opracowania planów i celów strategicznych rozwoju gminy. Lecz wójt tego nie uczynił pomimo swojej większości w radzie. W naszej kochanej gminie leży na… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

akurat tu nie o busy i ich czestosc kursowani chodzilo a o trase tego „203”

Xer
Gość
Xer

Powinno być więcej kursów Mpk i linę nr.18 powinno przez Brynice kursować było by lepiej bo busy Arizona wyczuł sprawę i zdzieraja

Ewa
Gość
Ewa

Dobrze by bylo dac jakis ztm na Korczyn przez Gorki Szkukowskie bo tu tez nie ciekawie zadnych znizek nawet szkolnego nie ma dzieci male placa 100%.