Zmiana trasy linii nr 28. Autobusy nie będą jeździć przez Janów

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach – od 5 lipca 2018 do odwołania autobusy linii nr 28 nie będą jeździć przez Janów.

Zmiana trasy jest związana kolejnym etapem prac drogowych w ramach remontu ulicy Łopuszniańskiej.

20
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
LoraZZZZPaweł Arabaszgal Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kacper
Gość
Kacper

W końcu jakiś dobry ruch w kierunku linii 28. ZTM co raz lepiej, możliwe, że zacznę was szanować.

Mariola
Gość
Mariola

To jaka trasą bedzie jeździł.

Gość
Gość
Gość

Tylko na czas remontu skrzyżowania jutro będa pewnie asfalt kładli od zakrętu do skrzyżowania a w czwartek już zerwą nawierzchnię na środkowym odcinku czyli na wysokości skrzyżowania.

gosc
Gość
gosc

Tylko na czas remontu skrzyzowania. Widocznie w czwartek będą zrywac nawierzchnie na środkowej części.

Bc
Gość
Bc

Polecam obejrzyjcie ostatnią sesję jest dostępne nagranie na yutube i zapamiętajcie na których mie trzeba a nawet nie można głosowac. Te obrady to istny cyrk.

Rob
Gość
Rob

może orientacyjnie które fragmenty cz1 i cz2 bo na całość szkoda mi czasu

Bc
Gość
Bc

Zgadzam się że na całość szkoda czasu. Cyrk jest po całości, ale 2 moim zdaniem ciekawdza.

Lukasz
Gość
Lukasz

jest takie fajne okreslenie ” partyjne doły”

Marek
Gość
Marek

Rob. Cz.1 1 minuta powitanie+ porządek obrad a szczególnie powitanie – tak trzymać jest super 10 minuta- wniosek radnego Grosickiego w sprawie wprowadzenia do porządku obrad pkt. odwołanie przewodniczącego RG powinien być głosowany.Jest to przykład łamania prawa,a na dodatek przewodniczący nie może być sędzią we własnej sprawie i nie dopuszczać do głosowania nad wnioskiem formalnym. ok 1 godz. obrad ogólnikowa i mało treściwa informacja ZUK-u na temat skażenia wody oraz anemiczna i bierna postawa niektórych radnych.Przegłosowano wniosek o zwiększenie częstotliwości badań wody/12 za/ ,a nie ma uchwały czyli jest to tylko zapis papierowy II część ok.6 minuty zmiana wynagrodzenia wójta… Czytaj więcej »

Rob
Gość
Rob

Włos się na głowie jeży …oglądnąłem fragment o pensji wójta (cz2 min 6-45). Myśli się w głowie kłębią…chciał bym krótko ale krótko to mogę tylko tak „ratuj się kto może” – to już są jawne kpiny z prawa (i zaleceń..a ciśnie się na usta słowo – sprawiedliwość) stanowionego nawet przez własne szeregi. Wójt startował z listy PIS – czy jest w PIS ? ale ma swój własny grajdołek. I stanowi własne prawo … 8 do (tu można wstawić dowolna liczbę naturalną mniejszą lub równa 7).

gal
Gość
gal

Nie wiem, ale wydaje mi się, iż w tym czasie, gdy prezes ZUK-u przedstawiał informację na temat skażenia na sali nie było wójta gminy Zbigniewa Piątka. Dlaczego? Może to skażenie nie jest tak ważne? Może chciał uniknąć niewygodnych pytań?
Ponieważ z wypowiedzi prezesa ZUK-u nie wynika nic konkretnego. W mojej ocenie działania, które rzekomo podjęto są mało efektywne i nie zapobiegną kolejnemu skażeniu wody na terenie gminy Piekoszów.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Uważam, że w życiu należy kierować się jakimiś zasadami przyzwoitości i uczciwości, również wobec siebie samego. Powiem tak: Nie macie prawa do oburzenia. Takie prawo mieliście wcześniej. Od samego początku istnienia tej władzy średnio inteligentny szympans mógł się połapać w wartości sprawowania władzy przez tą ekipę na najbliższe lata. Milczeliście!!!! Nagrywałem wam i komentowałem to co się na sesjach działo, a działy się rzeczy wołające o pomstę do nieba. Milczeliście. Podnoszono pensję wójta w 2015 roku do do ustawowego maximum , Milczeliście!!! Ograbiano tą gminę, ale Też Milczeliście!!!Ograbiano Wasze portfele, Też Milczeliście!!!! Drwiono z samorządności, z prawa oraz z Was… Czytaj więcej »

ZZ
Gość
ZZ

„…Uważam, że w życiu należy kierować się jakimiś zasadami przyzwoitości i uczciwości, również wobec siebie samego…” -a jak jest z tym u Pana Arabasza?

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Pan Arabasz żyje w pełnej zgodzie z samym sobą i swoimi poglądami. Mam jasno określoną drogę postępowania.

marek
Gość
marek

Panie Pawle !
Wybory samorządowe tuż, tuż.We wrześniu będzie wiadomo kto i z kim.Więc proszę o zgłoszenie swojej osoby jako kandydata na radnego.Można to uczynić przy pomocy własnego komitetu wyborczego lub skorzystać z oferty innych komitetów.Ale uprzedzam rola radnego nie jest łatwa.Aby nie sprzeniewierzyć się deklaracją wyborczym i złożonym ślubowaniu trzeba poświęcić czas kosztem swojej osoby, rodziny i biznesu.

Paweł Arabasz
Gość
Paweł Arabasz

Panie Marku, a dlaczego Pan o to prosi?

ZZ
Gość
ZZ

Ja też o to proszę – może wtedy nareszcie zmądrzejesz!

Lukasz
Gość
Lukasz

do tego trzeba miec jaja

Lora
Gość
Lora

Czyżby na ostatniej sesji Wielkiej Rady nic szczególnego nie było nawet do śmiechu.Może ktoś był chyba że wszyscy już maja to w nosie przecież wakacje.